Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:20 19.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Двойна преебавка от М-телнови  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано02.05.07 09:58



И такааа, през почивните дни реших да закупя за подарък една мелодия, като за целта използвам една прима, която от доста време ми се търкаляше вкъщи неупотребявана. Ако си спомняте, преди време М-тел подаряваше прима пакет на всеки абонат, който плати сметка над 40 лв. Вкарвам примата в телефона и чи излиза съобщение "неактивна сим-карта". Мисля си, нещо не съм поставил картата както трябва? Изкарвам, вкарвам отново и пак - "неактивна сим-карта". Продължавам да си мисля, че тук има нещо мнооого нередно. Поставям си пак абонаментната карта и звъня на *88, като обяснявам внимателно какъв ми е проблема. "Аааа, г-не, картите по тази промоция се раздаваха на абонатите предварително активирани! И понеже е минала повече от 1 година, картата вече не е активна. Служителят, който ви е дал картата, е трябвало да ви уведоми, че картата е активирана.". Казвам им, че няма такова нещо, служителят да ме е уведомявал и аз разчитах на информацията върху пакета, че първото позвъняване от картата трябва да бъде направено преди 31.12.2008 г. "Ами, г-не, ние тук няма как да знаем, дали сте бил уведомен, че картата ви е дадена активирана". Казвам добре, обаче защо ако картата е била активирана предварително, върху пакета има заблуждаваща информация? "Ами не знам г-не, това което мога да ви кажа е, че картата вече не е активна и съответно кредита е загубен".
Макар че като се замисля сега, какво ли щяха да ми кажат, ако бях казал само, че картата съм я закупил отнякъде?
Както и да е, понеже така и така бях решил да правя подарък, реших да се изръся 2,40 за мелодията + отделно за трафика, понеже нямам абонамент за водафон ливе портала. Изтеглих мелодията и .... аааа, биг сюрприз, както се казва, оказва се, че мелодията е "заключена" и не може да се изпраща на друг телефон!!!
Какво излиза: 1. Дават ти подарък, като обаче пропускат да те уведомят за важната подробност че е предварително активиран; 2. Оставят заблуждаваща информация върху продукта; 3. При теглене от портала не уведомяват, че продукта е обект на някакви права и може да се използва само от телефона, откъдето е изтеглен.
Просто не знам какво да кажа.




My next?

Тема Re: Двойна преебавка от М-телнови [re: deadreckoning]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано02.05.07 11:42



Dokoлкото си спомням има някаква обща лицензия за материалите в портала, че са с копирайт за ползване от едно устройство...някъде май го пишеше, чети.

Пък и сам знаеш, че в Бг, всичко, дръпнато от ИНет без пари е пиратстване...няма значение дали теглиш от тракер-секция за опънат сорс, няма значение последните действия на ЕК и ЕП


То и затова се тегли като за световно...като ни смятат за престъпници, то поне да им дадем някакво основание...аз поне се възползвах и си дръпнах няколко филмчета от 70-те, дето никой лейбъл и дистрибутор няма да вложи пари да издаде на цифров носител - Забриски пойнт, Влакът-стрела, Каприкорн 1 и още няколко



Тема Re: Двойна преебавка от М-тел [re: Cтepн™]  
АвторViqna (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 13:21



Проблема с твоята карта е много сходен с нашата карта.В началото на април съпругът ми си купи нов телефон,като заедно с това и прима карта, за 12.99,при което има право да разговаря с един телефонен номер за 0,09ст. на минута.И естествено, това е моят номер.Да, ама нееее.Оказа се, дори и за разговор с мен,за по-малко от 1 мин. не му вземат 0.09ст.както е упоменато, а както обикновено-0.35ст.Оказа се, че от магазина са ни пробутали прима карта,която е била валидна до 31.03.Нямам думи.



Тема Re: Двойна преебавка от М-телнови [re: Viqna]  
АвторTheGe (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 15:59



От кой магазин?



Тема Re: Двойна преебавка от М-телнови [re: deadreckoning]  
АвторИ (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 17:08



Ох нямам думи да изкажа отвращението си от това!
Мога само да попитам риторично тук:
1. от това ли наистина абонатите на Мтел станаха 4 444 444?? след като на всеки са му радавали примки? Аз не мисля че някойе правил сметка < 40 лв. с тази компания по време на този период!
Одвен това да попитам и друго:
ако отидеш с картата в някой магазин на Мтел и кажеш ама какво и става след като не си спомням от къде я купиох за резерва ама сега не иска да тръгне какво ще ти кажат!
ВЕ крайан сметка не си длъжен да знаеш че са ти я подарири... Може да си забравил че всъшност си я купил!!!
защо не пробваш!???



Тема Re: Двойна преебавка от М-телнови [re: И]  
Автор DTMF (пристрастен)
Публикувано02.05.07 23:29



Да преди 2-3 години имаше такъв подарък за абонати заплатили над 40 лв. Но тогава сметки от порядъка на 50-100 лв бяха нещо нормално, още нямаше 3-ти оператор. И аз бях взел такава прима и май я подарих на някой



Тема Re: Двойна преебавка от М-телнови [re: Cтepн™]  
Авторjotunheimr (Нерегистриран)
Публикувано03.05.07 00:20



i zabriskie point i shinkansen daibakuha i capricorn gi imam na dvd-ta - ne ot bg razbira se



Тема Re: Двойна преебавка от М-телнови [re: jotunheimr]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано03.05.07 09:14



Грешиш, "Кеприкорн 1" излезе преди 2-3 седмици с в-к "Шоу", от тяхната поредица за приключенски филми.



Тема Re: Двойна преебавка от М-телнови [re: deadreckoning]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано03.05.07 09:18



Има толкова сайтове за теглене на мелодии, картинки, анимации, теми, клипчета и прочие глезотийки, че не знам защо изобщо се занимаваш с тези кожодери



Виж например тук - , регистрираш се и може да теглиш по 20 продукта на ден, включително и през телефона си (но ако ги изтегляш първо на РС-то спестяваш и разходите за трафик )



Тема Re: Двойна преебавка от М-телнови [re: TheGe]  
АвторViqna (Нерегистриран)
Публикувано03.05.07 10:32



Става въпрос за магазин "Endy", в Димитровград.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.