Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 27.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Възможно ли е подслушване от оператора?нови  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано21.04.07 19:26



Абонат съм на м-тел(фактура).При позваняването на един и същ телефонен номер от чужбина,не ми се изписва номерат на търсещия,който не е български,а МИ СЕ ИЗПИСВАТ ВИНАГИ РАЗЛИЧНИ БЪЛГАРСКИ ТЕЛЕФОННИ НОМЕРА!ВЪЗМОЖНО ЛИ Е телефонът ми да се подслушва от оператора Мтел?Когато опитам аз да набера тези различни български номераили винаги дават"заето" или не може да се осъществи връзка?
ИМАТЕ ЛИ НЯКАКВО РАЗУМНО ОБЯСНЕНИЕ НА ТОВА?



Тема Re: Възможно ли е подслушване от оператора?нови [re: Ивo]  
Автор MuchachoМодератор (честен)
Публикувано21.04.07 22:25



Има - VoIP

Животът е прекалено важен, за да говорим сериозно за него



Тема Re: Възможно ли е подслушване от оператора?нови [re: Muchacho]  
Автор citronbg (екс ПитБул)
Публикувано22.04.07 04:54



VoIP- това са кабинките/карти за евтини разговори в чужбина. Качеството не е високо, а цената на разговора е еФтинка. А колкото за подслушването- гузен негонен бяга



Понастоящем бултериер

Тема Re: Възможно ли е подслушване от оператора?нови [re: Ивo]  
АвторMidikata (Нерегистриран)
Публикувано22.04.07 14:12



освен че са ти отговорили как ти се обаждат - в чужбина преселекцията през VOIP е ленс осъщшесвена с кодове - то и в бг има например 010хх просто набираш преди номера и си преселектиран.
Обаче оператора не само че е възможно да те подслушва но и те следи точно къде си. не само в кой град но и на коя улица!!!



Тема Re: Възможно ли е подслушване от оператора?нови [re: Midikata]  
Авторvodafon (Нерегистриран)
Публикувано22.04.07 23:58



дааа и кога шмърка -ама не се бой не всички го магот



Тема Re: Възможно ли е подслушване от оператора?нови [re: Ивo]  
Автор Apocalypso (флуудърче)
Публикувано23.04.07 13:17



Не знам въобще как стигна до идеята, че те подслушват, но някой преди мен каза - гузен негонен бяга...
Както и да е, отговора също ти го казаха - VoIP телефония, но все пак е необходимо да се направи проверка. Звънни на *88 като е хубаво да си приготвиш да кажеш номера, от който ти звънят, както и номер, който ти се изписва. Ден и час на повикването също.

Have no fear of perfection. You'll never reach it.


Тема Re: Възможно ли е подслушване от оператора? [re: Ивo]  
Автор MишoШaмapa (най-добрия)
Публикувано25.04.07 16:12



Има поне 4 много лесни начина да ти подслушват телефона и безброй по-трудни. Последно гледах една презентация, където демонстрираха как се прихваща разговор от телефон с включен блутуут само с помоща на обикновена уайфсай антена и лаптоп с линукс. За мое съжаление бяха маскирали модела на телефона.



Тема Re: Възможно ли е подслушване от оператора?нови [re: Ивo]  
Автор DTMF (пристрастен)
Публикувано10.05.07 23:01



При мен се получава нещо друго в последно време, когато набирам някой изведнъж чувам ДТМФ тон и нивото на звука пада наполовина +чуване на страничен шум. Сякаш някой натиска един бутон от клавиатурата си и се включва в моя разговор.
Същия ефект като при домашен тел ,когато някой вдигне телефон на същия номер в дериват например в съседна стая. МИсля утре като си намеря сим картата да пробвам пак и да запиша разговора за да се изкажат спецовете тук)))



Тема Re: Възможно ли е подслушване от оператора?нови [re: DTMF]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано10.05.07 23:52



Деривата нали знаеш защо заглъхва като вдигнеш 2 ия апарат?
При GSM те подобно заглъхване е леко невъзможно




Welcome to the real world!



Тема Re: Възможно ли е подслушване от оператора?нови [re: Mopфиyc]  
Автор DTMF (пристрастен)
Публикувано11.05.07 00:23



но е факт




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.