Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:16 07.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Роуминг с Приманови  
АвторПpocтa лeличka (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 20:48



Зная, видях, че има подобна тема, но питането ми е друго,ще съм благодарна ако някой ми отговори. На мой близък предстои след две седмици пътуване във Франция за 5 дни. Не мога да купувам абонаментни програми, да плащам огромен депозит и после да плащам за нещо, което няма да ползвам. От това, което чета, не ми става ясно (защото съм проста леличка), каква прима да купя (има някакви, някакви оцветени в синьо, пък в по-светло синьо), след като я активирам на посочения номер, то трябва ли да се прави нещо допълнително-в смисъл там като стигне, да търси някакви мрежи и други такива неща. Защото има "препоръчителни" и "други" мрежи, да ама в едните Франция я няма, пък в другите я има и това ме обърква. Как така се избира тази "мрежа"? Естествено ще купя прима сим карта, с номер. Има ли значение от колко лева е и други такива подробности. Ако отида в някой център, естествено ще се опитат да ми натикат нещо, като укрият съществената информация. Ще съм много благодарна, ако някой ме упъти, емтелския сайт съм го разгледала най-подробно.





Тема Re: Роуминг с Приманови [re: Пpocтa лeличka]  
Авторtoy (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 21:27



Ако си разглеждала страницата на М-Тел е трябвало да забележиш, че във Франция има само един оператор, с който можеш да ползваш роуминг с Прима :



За да ползваш роуминг с Прима, първо трябва да активираш услугата :



Тема Re: Роуминг с Приманови [re: toy]  
АвторCтaниcлaв (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 22:45



Не е точно така. Само с един оператор можеш да правиш изходящи обаждания. Иначе, ако говорим за нещо от сорта на "Globul smart roaming" примерно, то операторите са 3

Т. е. в мрежите на 3 оператора можеш да получаваш обаждания, също да получаваш и изпращаш SMS-и.



Тема Re: Роуминг с Прима [re: Cтaниcлaв]  
Автор labarum (рунтав)
Публикувано08.03.07 23:28



Е кой луд ще прави изходящи от чужбина с предплатена? Номера е клипваш и ти се обаждат. Два пъти по-евтино е просто



Вѣрност и постоянство

Тема Re: Роуминг с Приманови [re: labarum]  
АвторCтaниcлaв (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 23:56



Ми хубаво е да можеш да клипваш, при B-connect обаче май няма как да го правиш.





Тема Re: Роуминг с Приманови [re: labarum]  
Автор misto (неразбиращ)
Публикувано09.03.07 09:42



Добре де, аз като съм в чужбина и ми звънят от България никога не виждам кой е. Изписва се "1111", "1010" или нещо подобно. Ако аз звъня от чужбина в България, тук виждат ли ми номера. Ако да, защо в обратния случай не ми го показват?



Тема Re: Роуминг с Приманови [re: misto]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 10:39



Tova e celta da niama CLIP da ne znae6 koi te tursi i da vdiga6 za da se nabuta6

v koq durzava si?registrai se v druga mreza i si zvunni da izproba6 ima li CLIP i raboti li *101#za da znae6 kvo stava i izpozvai tazi mreza



Тема Re: Роуминг с Приманови [re: Пpocтa лeличka]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 10:50



Za sega ot prepaid rouming-a na mtel e nai dobur

Moze da priema6 navsiakade obazdania i da si proveriava6 smetkata free sus kratki kodove su6to taka moze i da si zaredi6 kartata ako niakoi ti izprati po sms koda ot vau4era a tova e mnogo dobregadnoto e 4e incoming calls se tarifirat na 1 min.no puk ne te taksuvat za izgrazdane na vrazka koeto poniakoga e 0.50 evrocenta



Тема Re: Роуминг с Приманови [re: Пpocтa лeличka]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 10:56



Nai novoto za prepaid rouming-a e 4e pove4eto evropeiski operatori koito izpolzvat vodafon rouming-a predlagat sre6tu 2 evro taksa 60min.free incoming calls v rouming kakto e vodafone Greece





Тема Re: Роуминг с Приманови [re: man]  
АвторПpocтa лeличka (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 19:21



Благодаря на всички за отговорите, но не ми е ясно-това изграждане на връзка или търсене на мрежа или каквото е там, как става. Лицето ли трябва да го направи като отиде там или става автоматично. Естествено, след като тук е активиран роуминга. Интересува ме след като се мине границата, какво трябва да се прави? Или нищо не се прави? И като се набира оттук, какво се набира-национален код на съответната държава и после направо номера или още нещо? Сори за наивните въпроси, ама ако сега помогнете, другия път ще знам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.