Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:29 30.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Телевизията на запис вече работи през 2Gнови  
АвторCтaниcлaв (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 21:54



Новините на Канал 1, БТВ и Нова телевизия във Vodafone Life вече могат да се гледат през GPRS/EDGЕ!





Тема Re: Телевизията на запис вече работи през 2G [re: Cтaниcлaв]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано26.02.07 22:09



Аз със моята Нокия Н80, така и не успях да гледам през 3G новините на Нова ТВ.
Те хората ме компенсираха с удължаване на абонамента, но...

Think Positive !


Тема Re: Телевизията на запис вече работи през 2Gнови [re: Coтko]  
АвторCтaниcлaв (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 22:20



В къщи нямам никакви проблеми с гледането през 3G. Там където работя не винаги ми тръгва от първия път, но там 3G мрежата е нестабилна. На места с недостатъчно силен 3G обхват, също не винаги тръгва. През GPRS, всичките ми десетина опити бяха успешни, но качеството е значително по-лошо отколкото през UMTS (когато тръгне). Не знам как е през EDGE.



Тема Re: Телевизията на запис вече работи през 2Gнови [re: Cтaниcлaв]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано26.02.07 22:29



Току що пробвах и не става. Рестартирах телефона в ГСМ режим ( не UMTS ) и във ВЛ ми изписа че апарата не се поддържа, а когато гледам във 3Г и.от 30-тата сек. започва да ми накъсва звука и картината и аз го спирам (естествено). Пробвал съм го на няколко места в Пловдив и във София около площад Славейков и НАТФИЗ. Във всички случаи обхвата на 3Г мрежата е на макс. Най-тъпото е, че апарата си го взех оригинален от Мтел. Не съжалявам за избора, но се дразня че не мога да го ползвам със екстрите, а аз доста пътувам из страната и той ми разнообразява пътуването :(

Think Positive !


Тема Re: Телевизията на запис вече работи през 2Gнови [re: Coтko]  
АвторCтaниcлaв (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 22:54



Ами не знам... В 2G режим ми изписва, че не мога да гледам телевизия НА ЖИВО, но отдолу ги има телевизиите на запис...



Тема Re: Телевизията на запис вече работи през 2Gнови [re: Coтko]  
Автор DTMF (пристрастен)
Публикувано27.02.07 01:00



Някой спомена че при нокиите има проблем с гледането на записи, но вече не ползвам портала за да пробвам пак

Редактирано от DTMF на 27.02.07 01:01.



Тема Re: Телевизията на запис вече работи през 2Gнови [re: DTMF]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано27.02.07 11:32



Може моите постове да си чел. Аз търся информация свързана с моя проблем, но досега никъде нищо. Или малко телефони са продадени и не си заслужава да се отстрани проблема, или проблема е сериозен и не става за период от около месец. Все пак благодаря за съдействието от страна на Мотек.

Think Positive !


Тема Re: Телевизията на запис вече работи през 2Gнови [re: Coтko]  
Автор DTMF (пристрастен)
Публикувано27.02.07 12:03



Не е само при новите модели които са малко,и при 6630 не можеха да се гледат записите на ТВ, а онлайн ТВ-тата стават.
Мързи ме да пробвам един к800 как е с записите.

Пуснаха ли вече обещаните 12 ТВ-та?



Тема Re: Телевизията на запис вече работи през 2Gнови [re: DTMF]  
АвторCтaниcлaв (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 12:36



Аз съм с К800 е си работи и на живо и на запис.



Тема Re: Телевизията на запис вече работи през 2Gнови [re: DTMF]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано27.02.07 12:55



До днес на обяд нямаше други телевизии освен тези отначалото които пуснаха.
За по-късно незная, понеже си спрях абонамента.. докато не разбера че някой си ползва портала на 100%. или не прочета някъде из сайта че има проблеми с определени модели телефони и че е възможно да не можете да използвате услугата за която сте си платили..
Колкото до "обезщетението" от страна на Мтел - благодаря им. Макар че малко ми се струва тъпо да си купиш колбас, прибираш се в къщи, установяваш че не е годен за консумация малко сле първото резенче, надаваш вой на улицата (разбирай форума), някой добросъвестен продавач от магазина ти помага (което му прави чест ! ), и като обезщетение ти подаряват още 10кг от същия :)

Think Positive !



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.