Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:22 03.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Да им разкажем играта!  
Автор Пoзнaт® (оптимист)
Публикувано11.01.07 10:48



Приятели, аз вече намерих начин как да накараме "Ментел" да се отнася с уважение към нас.
Всеки ден минавам през някой от бизнесцентровете им или звъня на оператор на *88.
И като се започне - край няма, ту им искам сметка откъде-накъде продават по-евтино телефони на нови абонати и настоявам и аз да го закупя на същата цена, ту почвам да искам да си взема апарат с точки от "М-тел клуб", но като си запазя сегашните условия на договора за още 2 години. Голям кеф е, ще знаете - накрая каките изпадат в ступор и ни приемат, ни предават


Докато не стане на моята, всеки ден ще ги тормозя - нека се научат как да се отнасят към лоялните си клиенти и да не мислят, че само те ще ни "цакат"
Прилагайте и вие същата тактика и рано или късно ще "клекнат"!



Тема Re: Да им разкажем играта!нови [re: Пoзнaт®]  
Автор toia_be (читател)
Публикувано11.01.07 11:01



Прима картите са с ограничение от 2 безплатни обаждания до кол центъра на месец. После за това чакане за оператор, не ми се дават толкова пари на ден.



>>е няма сигнатура.

Тема Re: Да им разкажем играта!нови [re: toia_be]  
Автор Пoзнaт® (оптимист)
Публикувано11.01.07 11:10



Е, аз съм на договор и ми е безплатно


Но определено кефът е по-голям в бизнесцентровете - просто трябва да изживееш гледката на ментелската служителка, която спира да комуникира с теб, гледа в една точка и всеки момент ще се разреве Безценно!



Тема Re: Да им разкажем играта!нови [re: Пoзнaт®]  
Автор toia_be (читател)
Публикувано11.01.07 11:12



Минаваш на прима за малко и после пак на договор и здравей "евтино" телефонче.



>>е няма сигнатура.

Тема Re: Да им разкажем играта!нови [re: Пoзнaт®]  
Авторmoleo (Нерегистриран)
Публикувано11.01.07 11:17



Поздравление, сигурно сте горд от постъпката си ?
Служителката е просто служител, не тя определя промоции и цени, както и условия. Представи си, човек на който много държиш всеки ден да идват по 1-2ма клиента, като теб, които са на мястото само за да излеят негативната си енергия и този човек да се прибере при теб. Сигурно ще сте много весел след това.
Каня ви да дойдете при мен ( в най-големия център съм ), за да си зададете въпросите, за да спасим колежките от сълзи.



Тема Re: Да им разкажем играта!нови [re: moleo]  
Автор Пoзнaт® (оптимист)
Публикувано11.01.07 11:30



Да, гордея се - защото аз ги храна тия служителки, както и шефовете им. И те са длъжни да се съобразяват с желанията ми като клиент.
Като сте толкова загрижени за служителките си - ами променете си политиката към лоялните клиенти, така няма да го "отнасят" момичетета



Редактирано от Пoзнaт® на 11.01.07 11:31.



Тема moleo-прав синови [re: moleo]  
АвторlB (Нерегистриран)
Публикувано11.01.07 11:32



Прав си , че нищо не се постига така.
Само се тровят нервите на служителите, а после в къщи бедна им майка на близките.
Това е защото трябва и на най-големите дебили(нямам предвид автора на темата, защото има и по-фрапиращи случаи) да се усмихват и да са любезни-е някои служители не издържат до вкъщи понякога, но не са от стомана.



Тема Re: Да им разкажем играта!нови [re: Пoзнaт®]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано11.01.07 11:48



Що не почнеш да досаждаш и на секретарките на парламента и МС, на топлофикация и енергоснабдяване, на социални грижи и здравната каса?!?
Все е мара втасала...
Някой ден ще си на мястото на тия дето си досаждал, тогава може и да разбереш какво искам да ти кажа.


Welcome to the real world!




Тема Re: Да им разкажем играта!нови [re: Mopфиyc]  
Авторmoleo (Нерегистриран)
Публикувано11.01.07 12:50



Като служител не си мисля, че не трябва да се вслушваме в желанията на клиента - напротив, за нас тои е наистина най-важен. Мисля, че разликата се усеща, когато влезнете в магазин на Мтел. Но не мисля, че това е начина да изказваме недоволството си и още повече да се гордеем. Всичко опира до възпитание.



Тема Re: Да им разкажем играта!нови [re: moleo]  
Автор Пoзнaт® (оптимист)
Публикувано11.01.07 12:57



А какъв е начина, многознайко?
Ти обеще да ми съдействаш да си взема с МОИТЕ клубни точки телефон (нали се сещаш откъде са дошли тези клубни точки - от сметките, които ви плащам) и после като типичен ментелски плазмодий се отметна, защото тонът ми бил заядлив.
Какъв друг тон очакваш с такова поведение?!? Не забравяй моето момче - аз ти давам хляба, със сумите от моите ПЛАТЕНИ (без забава, без спиране на телефона - нито веднъж за 7 години) фактури. Така че имам право да изиквам коректност и когато не получавам такава насреща мисля, че това е начина да ми обърнете внимание като клиент.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.