Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:49 23.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ментето "Бутафор бошлаф"нови  
Автор Boдeндyx (оптимист)
Публикувано06.01.07 18:03



"Ментел" пак лъжат най-безсрамно





Къде са всички тия канали, лъжци такива?!?



Тема Re: Ментето "Бутафор бошлаф"нови [re: Boдeндyx]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано06.01.07 18:25



При роуминга на вивател са


Тая услуга я пуснаха съвсем недовършена - за да не изостанат от Глобул с аймода... за момента ползата от нея е почти нулева.


Welcome to the real world!



Тема Re: Ментето "Бутафор бошлаф"нови [re: Mopфиyc]  
Автор Boдeндyx (оптимист)
Публикувано06.01.07 18:40



Защо лъжат тогава?!?



Тема Re: Ментето "Бутафор бошлаф"нови [re: Boдeндyx]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано06.01.07 18:51



Вивател що лъжат за роуминга?
Глобул и Вивател що лъжат за преносимоста?
ПР е всичко, ама явно на Мтел ПР а куца.


Welcome to the real world!




Тема Re: Ментето "Бутафор бошлаф"нови [re: Boдeндyx]  
АвторCтaниcлaв (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 18:57



Имам чувството, че колкото повече дразниш другите, толкова повече ти прави кеф да ги вбесяваш. Това което показваш сега е разисквано многократно, но пак се правиш на ударен. Не те познавам, не знам кой си, но ми позволи вече да започна да се съмнявам в оплакванията ти. И ни най-малко няма да ме впечатлиш с приказки от рода на "ела до Пловдив, мога да ти покажа, ако не вярваш". Отлично знаеш, че никой няма да го направи, още по-малко заради теб. И щом си просто обективен - чакам твоя обективен коментар, относно роуминг партньорите на "Вивател" примерно. Че май има известни и то не много малки разлики с това, което им и дадено на сайта и действителността.
Иска ми се да продължа, но се опитвам да не преминавам границата на добрия тон. Поне засега.



Тема Re: Ментето "Бутафор бошлаф"нови [re: Mopфиyc]  
АвторThule (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 23:57



това не е отговор на въпроса " защо мтел лъжат"

а обяснението с пиар-а е просто уникално!

понеже пиар-а им куцал те лъжат......

като не са готови да не го обявяват

да обявят само каквото предлагат

все едно да рекламираш магазин за еди какви си стоки половин година, и като го отвориш вътре да има едни усмихнато и застреляни продавачки които любезно да обясняват на клиентите, че всъщност в магазина няма нищо, но могат да си купят лъскави брошури ако искат

това не е лош пиар! това е или лоша организация или по вероятното - абсолютно небрежно отношение към клиентите - което както виждаш се отразява в мрънкане(което е жизнено важно да се прави!) и по лошото - игнориране на предложението



Тема Re: Ментето "Бутафор бошлаф"нови [re: Boдeндyx]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано07.01.07 00:13



Ако се заслушаш в рекламата по телевизията ще чуеш пак обещание за 12 телевизии,които получаваш разбира се само с Водафон Лайв

- аз се абонирах първия месец,но съдържанието беше обидно малко най-вече новините които така или иначе им са почти безплатни и след това се отказах ..

-=MaHLaN=-

Тема Re: Ментето "Бутафор бошлаф" [re: Nistel]  
Автор SaMsUnG_FeN ()
Публикувано07.01.07 01:15



а щяхме "Планета" и "МТВ" да си гледаме и слушаме,а сега на ...







Тема Re: Ментето "Бутафор бошлаф"нови [re: Nistel]  
Автор Terko (непознат)
Публикувано07.01.07 01:17



Пари се перат явно....
И аз се абонирах първия месец, но останах много разочарован и повече не съм стъпвал в този, така наречен "портал".



Тема Re: Ментето "Бутафор бошлаф"нови [re: Terko]  
Автор Boдeндyx (оптимист)
Публикувано07.01.07 07:34



Аз го пробвах с една "Прима" - пълна скръб! Много ми е интересно "Водафон" имат ли представа как се злоупотребява с авторитета им - явно не, и в момента в който разберат какви безобразия забърква "Ментел" на техен гръб - дупе да им е яко на ментелци


Има една много хубава програмка "Опера мини", с нея си сърфираш свободно из нет-а за жълти стотинки - даже постинги в клубовете съм пускал от телефона си с нея




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.