Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:34 11.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема странно и притеснителнонови  
Авторjuju (Нерегистриран)
Публикувано07.12.06 22:34



Здравейте,
Искам да споделя нещо странно, което се случи днес.
Преди около два часа ми звъни непознат номер, вдигам и отсреща човек, който твърди, че има 4-5 пропуснати повиквания от моя номер. В това време телефона си е до мен и не съм разговарял с никого от ранния следобед насам, а номера е непознат за мен.
Преди 5 минути звъни лелята на гаджето от Испания притеснена, защото има пропуснато повикване от номера на гаджето. Случаят е същия - такова повикване няма! Телефона не е ползван в това време.
Някой обяснява ли си тези "странни случки" ?
За пояснение - и двете карти, с които се е случило са прими, и при двете не са забелязани липси в наличния кредит след случките.



Тема Re: странно и притеснителнонови [re: juju]  
Автор Recycler (Онзи)
Публикувано08.12.06 02:37



а апаратите, в които са били въпросните СИМ-ки случайно да са "домъкнати" от чужбина и да са "почовъркани", за да работят със МТелски СИМ-ки ?



Чук, канап и тел


Тема Re: странно и притеснителнонови [re: Recycler]  
Авторjuju (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 14:29



Съвсем не е такъв случая, апаратите са си купени от България, проблема със сигурност се появява заради нещо нередно в мрежата на мтел, защото от купуването им преди поне година са работили в 99% от случаите именно с тези две карти на мтел не е имало такива проблеми. А сега те се появяват в рамките на един ден на два различни апарата, при два различни номера.



Тема Re: странно и притеснителнонови [re: juju]  
Автор motek (ombre)
Публикувано08.12.06 14:32



Най-добре е да се направи консултация с *88





Тема Re: странно и притеснителнонови [re: motek]  
Авторjuju (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 14:45



най-добре е да смените критериите за избор на служителите за там (*88) ?!
най-добре е да назначите повече служители за да няма толкова дълго чакане ?!
има и още много най-добри неща!

след случай, в който не получих положително отношение и качествено решение на проблем по вина на мтел, повече нямам доверие на *88 и не можеш да ме убедиш, че там ще ми помогнат. именно затова задавам въпроса си тук и ако имаш желание да ми помогнеш, мога да ти кажа каквото те интересува като данни по случая и да ги предадеш на когото трябва.
така го виждам най-доброто.



Тема Re: странно и притеснителнонови [re: juju]  
Автор motek (ombre)
Публикувано08.12.06 15:21



От къде тръгна и къде стигна



Мисля, че има някои многа важни неща, които трябва да знаеш.

1. Препоръката ми беше добронамерена с оглед на недостатъчната информация, която си предоставил.
2. Винаги съм на разположение да помогна( стига да мога ), но при един коректен тон и достатъчно конкретно поставен въпрос. Тук или на бележка е без значение за мен.

П.П: Предложения за " най-доброто " са винаги добре дошли, но лично моето мнение е, че всяко категорично обощение е грешно



Тема Re: странно и притеснителнонови [re: juju]  
Авторcтиra-бe (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 15:41



хаха
добре му го каза


ама и неговата препоръка да се обадиш на *88 доста ме разсмя.
Момчето май вярва в чудеса



Тема Re: странно и притеснителнонови [re: motek]  
Авторjuju (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 15:49



Стигнах, защото ме провокира да го направя.
Не съм от хората, които не знаят, че *88 е за да помага на потребителите на услугите на мтел, нито съм от тези, които са останали доволни от решаване на даден проблем чрез *88. Ти няма как да го знаеш, разбира се


Не смятам тона си за некоректен, но и не смятам, че е редно да се моля на някого за нещо особено, че става дума за нещо, което си плащам съвестно. Не смятам и че някой ти плаща за да решаваш проблемите споделени тук, затова и не съм се обърнал конкретно към теб, ти сам се намеси в темата, моята идея беше да провокирам още някой, който е изпитал проблема, да се обади. Не вярвам само на моето "семейство" да се случва случилото се. Само че се дразня някой да ми препоръча служба, която е претоварена от работа и се е проявила веднъж като много некомпетентна спрямо мен, да ми решава проблемите.
На мен ми стига да имам една кофти случка и много други, за които съм чел и чул за да си направя категорично обобщение, че нещо не става както трябва да става и че някои доставчици на услуги не са достатъчно клиентоориентирани, а на всеки му се иска да са.
.



Тема Re: странно и притеснителнонови [re: juju]  
Автор motek (ombre)
Публикувано08.12.06 16:03



Щом целта ти е била само моята идея беше да провокирам още някой, който е изпитал проблема, да се обади, то тогава извинявай, че съм се намесил.



Тема Re: странно и притеснителнонови [re: motek]  
Авторjuju (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 16:14



не приемай думите ми буквално!
надали е приятно за когото и да било да съществува проблема, който описвам, нито за потребителите, нито за мтел, освен ако не е целенасочено, в което много се съмнявам


дадох ти инфо на лична, ще се радвам ако помогнем да се реши такова неудобство, защото както вече казах, се съмнявам да се е случило само на мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.