Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 01.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема *88нови  
Автор jgmudei (непознат )
Публикувано23.11.06 18:31



Хора какво става със *88 преди половин час чаках 17 минути и така и не успях да се свържа с оператор сега пак пробвам на спикърфон този път и вече 13 минути минаха и само си свири музиката от Loop и си повтаря едно и също "в момента всички оператори са заети моля изчакайте" кво е това чудо ще съм упорит и ще пиша като се свържа ама това е недопустимо за най-големия GSM оператор отделете някой друг лев за повече оператори това чудо не ми се беше случвало досега !!!



Тема Re: *88нови [re: jgmudei]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 18:38



Smeni operatora i vsi4ko 6te e OK





Тема Re: *88нови [re: man]  
Автор jgmudei (непознат )
Публикувано23.11.06 18:49



бесен съм 22 минути чаках като избрах че имам проблеми със зареждане на ваучер просто защото ми отлетяха 2-те безплатни обаждания към оператор и тоя който ми вдигна ми каза, че не може да ми даде информация тъй като те са само за проблеми при зареждане на ваучер както и да е прежалвам 20-те стотинки дано да е на обаждане както ми каза тоя да не е на минута че вече чакам 7 минути и ако взима по 20 стотинки на минута за да слушам няква мелодийка ша ги застрелям вече !!!

Edit: Продължавам да си чакам motek записва ли се някъде кой номер колко чака да се свърже с оператор щото тоя от ваучерите се опитваше да ме убеди, че не било възможно да съм чакал 22 минути вече 15-та минута чакам !!!

Редактирано от jgmudei на 23.11.06 18:54.



Тема Re: *88нови [re: jgmudei]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 19:01



Viz kvo mtel vuob6te ne im e zor za prepaid abonatite za suzalenie a i nevizdam da sa trugnali da se opraviat...izhoda e samo edin...v momenta ima unikalna promocia samo 7.99 i bezplatno svurzvane s operator i CLIR i mnoooogo minuti...sled kato ne te uvazavat i kazi SBOGOM





Тема Re: *88нови [re: man]  
Автор jgmudei (непознат )
Публикувано23.11.06 19:11



виж кво не виждам защо да има делене на припейд и други щото аз се обаждам точно за въпроси относно преминаване от Прима на договор, че дори си и платих за разговора с оператор както и да е след 18-тата минута се свързах и си свърших работата като им обърнах внимание да се обърнат към шефове или там който трябва да си сложат повече оператори ако трябва според мен това е срамно най-големия GSM оператор да се стиска за повече оператори на *88 !!!



Тема Re: *88нови [re: jgmudei]  
Автор motek (ombre)
Публикувано23.11.06 22:17



Здравей,

За съжаление си уцелил от онези неприятни пикови моменти, в които се налага повече чакане

.Не се съмнявай, че всичко това се " записва "
20-те стотинки са на разговор а не на минута



Тема Re: *88нови [re: man]  
Автор little_android (androida)
Публикувано24.11.06 10:01



абе и там не са цвете за мирисане - аз съм на абонамент и веднъж чаках 7 мин



Тема Re: *88 [re: little_android]  
Автор motek (ombre)
Публикувано24.11.06 10:07



Важното е агитация да става





Тема Re: *88нови [re: man]  
Авторwoman (Нерегистриран)
Публикувано24.11.06 16:10



Верно ли вярваш, че пишейки във всяко твое мнение срещу МТел, без значение за какво е темата, че някой ще те послуша и ще хвърли картата си?
Мноо си проста, да знаеш



Тема Re: *88нови [re: jgmudei]  
Автор Coтko (непознат )
Публикувано24.11.06 18:03



Аз бях декември 2005 / януари 2006 за две седмици в Италия. Имаше някакъв проблем със телефона ми и бях изрично помолил операторите да спрат GPRS-a. Те го направиха разбира се. Проблема се появи след това като реших да пращам SMS-си. Просто това не се случваше към никой от местните оператори. Реших да звънна на *88 както и направих. Имах около 15 минути международен разговор за да слушам Джингъл Белс... Защо не прекъснах ли ? Ами то става като пирамида. Вече си се набутал и си казваш че ей-сега ще вдигнат и т.н. :) Най накрая вдигнаха и първия ми въпрос беше дали слушането на песничката ще ми струва нещо като тайно се надявах че ще кажат "не". Уви казаха "да".. Проблема със съобщенията ми излетя на секундата от главата и намерих във първия град интернет зала от която уведомих роднините ми, че съм пристигнал благополучно :) Та толкова от мен за изчакването от *88




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.