Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:05 21.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема M-Teл Клуб и Техномаркетнови  
Автор motek (ombre)
Публикувано08.09.06 23:16



Ако сте решили да пазарувате от Техномаркет и имате клубна карта, не забравяйте да си я носите


Ако пазарувате за над 50лв, може да участвате в томбула с награди от Samsung : 21" телевизори, 17" TFT-LCD монитори, лазарни принтери, mp3 плеъри.
При покупката ще се дава талон с код за участие, който трябва да се изпрати като SMS на номер 1576 ( цената е според тарифният план )
Тегленето на наградите ще се извърши на 31.10.2006
Успех



Тема Re: M-Teл Клуб и Техномаркетнови [re: motek]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано09.09.06 06:21



Идеята не е лоша, но специално в Техномаркет - Варна са събрали такава пасмина от нелюбезни продавачи, че аз лично от 1 година насам избягвам да влизам там.



П.П.: Абе, томбола, залъгалка за деца - някое ново планче, подобно на смартгрупата на конкуренцията няма ли да има?


My next?<P ID=&quot;edit&quot;><FONT class=&quot;small&quot;><EM>Редактирано от deadreckoning на 09.09.06 06:24.</EM></FONT></P>

Редактирано от deadreckoning на 09.09.06 06:25.



Тема Re: M-Teл Клуб и Техномаркетнови [re: deadreckoning]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано09.09.06 09:09



"смарт груп е отговор на лууп"

"гладна кокошка 500 минути сънува"



Тема Re: M-Teл Клуб и Техномаркетнови [re: deadreckoning]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано09.09.06 10:49



А значи не е само в Бургас така.И аз ги избягвам,но все пак не са много възможностите и трябва оттам да се мине.Повечето пъти като ходя ги гледам са се събрали всички "продавач-консултанти" заедно и си лафят.Много трудно общо взето можеш да ги накараш да ти обърнат внимание.Веднъж като си търсих МР3 плеър имаше един дето наистина ми показа каквото исках,но последния път като ходих го нямаше - сигурно са го уволнили защото се цепи от колектива.

А и веднъж към 5 часа бях отишъл и изглежда запразняваха и едва ли не ни изгониха.Е купихме телевизор от Технополис - засега съм доста доволен от тях ..

-=MaHLaN=-


Тема Re: M-Teл Клуб и Техномаркет [re: deadreckoning]  
Автор motek (ombre)
Публикувано09.09.06 16:06



П.П : Имам някои предположения





Тема Re: M-Teл Клуб и Техномаркетнови [re: deadreckoning]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано09.09.06 18:14



...но специално в Техномаркет - Варна са събрали такава пасмина от нелюбезни продавачи...

Явно не си ходил в Технополис-Варна


Там имах уникална, дори и за Бг случка - купуваме с жената пералня...избрахме едно LG с микропроцесорно управление, отложен старт, теглилка за пране...абе уникална работа - пъхаш нещата и врътваш един върток за типа материя и процесора ти определя време, обороти, температура, други параметри...почват да мигат едни лампички, да се включват едни таймери, светва един панел за селфконтрол (слабо налягане, слаб ток, денивилация)...с 2 думи пералнята е по-умна от средностатистическа домакиня. Доста скъпа, но пък Made in Korea.
Харесахме я...30 мин. търсиш консултант...намираме един...обеснява ни..."амииии, к'во да кажа, пералня кат' пералня"...намираме по-опитен, обаче нещо кисел..."ами тази пералня е с 3 год. гаранция и ви гарантирам, че ще ползвате гаранцията...тя работи с електронна платка и не може да не изгори нещо"...аз опонирам "ами корейска е, нали"...той "да, този модел е автентично фирмен (демек корейски) ама те пък кога се научиха да правят платки. Я по-добре вземете нещо механично...хем по-евтини, хем всеки сервиз може да я оправи"

Редактирано от Cтepн™ на 09.09.06 18:29.



Тема Re: M-Teл Клуб и Техномаркетнови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано09.09.06 18:49



еми взиамаш си едно AEG.вярно че прилича на гардероб,ама няма мърдане.с това ЛГ ще переш ли или ще летиш до луната





Тема Re: M-Teл Клуб и Техномаркетнови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано09.09.06 19:13



С това LG даже и аз пера...само поглеждам етикета от какво са ми дрехите


Само един недостатък има спрямо старата ни древна Перла...не ходи да простира



Тема Re: M-Teл Клуб и Техномаркетнови [re: motek]  
Автор Nebulo (Mark)
Публикувано09.09.06 19:36



Само да вземат да си оправят обслужването в Техномаркета. Не идва консултант, когато разглеждаш. Стоят и си говорят, досадно им е нещо да обръщат внимание. Технополис в това отношение са по-добре.





-----------------------------------
Богатите също плачат



Тема Re: M-Teл Клуб и Техномаркетнови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано09.09.06 19:42



олеле ама ти си го купил.съжалявам..... дано все пак е читава и не ти изгърмят половината платки на третия месец.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.