Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:15 17.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема *88 и какичката на нея  
АвторЛeko вътзмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 13:50



Имам две карти от ялтно време и репших сутринта да активирам "Баланс По сметка" и деактивиурам "Гласова поща",
И звъннах в 6:10 на *88 - време когато знам, че няма да чакам много защото през деня е почити невъзможно да се свържешес нтези хора, и кзах на любезната какичка да активира едната и дезактивира другата и тя изръси:
- Ами знаете ли че ако дезактивираме гласовата поища ще загубите и услугата Пропуснати повиквания?
Кзах и:
Знам, но кога мога да имам пропуснато повикване?
1-во ако ползвам Триум Марс на който батерията държиу 3 часа и аз пътувам от София за Пловдив без да мога да си заредя архаизма, или 2ро -ако случайно покритието ви е намалено и телефона ми няма да има обхват по тртасето...
Затапих я! С две думи, за какво ми е нубжна тази услуга, при положение, че тя се поражда не по моя вина - телефона ми никога не се е изключвал, поради паднала бжатерия. Навсичкото отгоре тая услуга струва на някой които ме търсят цели 53 стотинки.
Аман от Мизерни обяснения за Предимствата на скъъпата Гласова поща!
Дори и когато съм заета, не я позлвам виждам кой е звънял и после се обаждам, без да набутвам хората.,..
Вие какво мислите?



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Лeko вътзмyтeнa]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано30.08.06 15:13



еми хората те предупреждават, те не знаят че услугата не ти трябва.като не ти трябва не я ползваш и така.



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Лeko вътзмyтeнa]  
Автор Sled_ (непознат)
Публикувано30.08.06 17:54



Тя е длъжна да те уведоми за тази подробност, че изгубваш услугата за пропуснати повиквания. Ти си решаваш дали ще си спреш или оставиш гласовата поща. Има хора, на които им е много полезна услугата гласова поща.



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Лeko вътзмyтeнa]  
АвторBlah (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 18:08



Мисля, че имаш сериозна нужда от програма за проверка на правописа.

Сега по темата: можеш да имаш пропуснато обаждане, когато си на кино/театър/каквото и да е и не се правиш на селянка, която си държи телефона включен по време на целия филм. Примерно.



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Blah]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано30.08.06 18:10



те селяните не дават пари за глупости и не ходят на кино,за какво им е като има арена и дата.бг



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Blah]  
АвторЛeko вътзмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 19:08



MogМога, само да ти пиша, че за разлика от тъпите селянки, които ти познаваш, аз тогава не си изключвам телефона, а му спирам звука и вибрациите. После виждам кой е звънял. Това е отговор и на горния човек дето е писал че на много хора услугата им трябва. Не съм обедена че е така, защото никой не оставя съобщения на гласова поща а веднага затваря, а при новитве тактове на Глобул и Мтел, тези няколко секунди се таксуват като цяла минута, и те в крайна сметка оставят недоволни. После пращат СМС с тъпото съобщение какво става и чакат да се появи репорт от Пендионг на Деливъред. Което още повече ги набутва.
Освен това въпросната услуга Гласова Поща и Пропуснати повиквания, би била полезна на хора които звънят от аналогов стационарен телефон, и чийто номер не се вижда. Много от фирмените по цялата страна са цифрови обаче, а от аналогов телефон на мобилен, звънят изключително малко хора = най вече деца защото повечето имат мобилни и знаят, че от мобилен на мобилен при който и да е оператор е по евтино от колкото от стационарен на мобилен. Би била и полезна за абонати на Мтел, само че преди 10 години когато дори и в Младост3 нямаше покритие а телефона ми ловеше само на прозреца в спалята, и аз естесвено не го държах постоянно там.
И двете услуги според мен са безсмислени, и да се дава за пример, някаква си селянка която е отишла на кино и си е изключила телефона место да го е намалила и спряла вибрациите е много смешно.
И накрая искам да попитам горните, колко пъти са оставяли съобщение на гласова поща и колко пъти са си прошлушвали собсттвената?



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Лeko вътзмyтeнa]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано30.08.06 19:12



последно съм оставял може би преди три години,но вече никой не ползва такова чудо.само не ми отричай и не обявявай услугата за пропуснати повиквания че е безмислена.има хора,които пътуват много и колкото и да е добър обхвата понякога се губи и е хубаво да знаеш,ако те е търсил някой.не вреди на никой,щом никой не плаща за това.



Тема Леко възмутен...нови [re: Лeko вътзмyтeнa]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано30.08.06 19:25



... тук вече и аз мога да се включа по отношение на правописа!!!
Макар, че във второто мнение има определена доза напредък





Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Лeko вътзмyтeнa]  
АвторБлax (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 20:08



Всеки ден по няколко съобщения ми оставят. И ги прослушвам. И то не поради липса на обхват, ами да речем, поради невъзможност да вдигна - причини много. Не ми се спори с теб - наумила си си нещо - дерзай. Само ще ти кажа, че и при много VoIP оператори или при позвъняване от чужбина може да не ти излезе номера. Ама ти си дерзай. Колкото до това, дали трябва да се спира звука само или да се изключва телефона - извинявай, ама смешната си ти. Има толкова много ситуации, когато ТРЯБВА да си спреш телефона и твоите напъни просто доказват, че идея си нямаш за какво говориш. Дерзай там, мятай си клипчета и живей спокойно.

п.п. Идеята за програмата за правопис продължава да важи.



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Блax]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано30.08.06 21:46



Колкото до това, дали трябва да се спира звука само или да се изключва телефона - извинявай, ама смешната си ти

Ако има нещо, което мразя от дъното на душата си то са точно такива разбирачи , като тебе, които четат между редовете и говорят само това, което им изнася и на това отгоре нямайки какво да кажат го обръщат на правопис.

Да те питам аз ти точно къде прочете в горе зададените въпроси къде трябва и къде не трябва момичето да си спира телефона, там ставаше на въпрос за точно оределени места, като, кина театри(Които ТИ сам си посочил, а тя ти е отговорила), на теб кой точно ти каза, че там някои е задължен да си спре телефона а не просто, както момичето посочи да спре звука и вибрацията ?.......така, че преди да даваш определния за това кой е смешен и кой не замисли се, прочети няколко пъти менията, напъни се да ги осмислиш пък тогава отговаряй, ако имаш какво



Редактирано от lvaylo на 30.08.06 21:51.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.