Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:03 07.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема *88 и какичката на нея  
АвторЛeko вътзмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 13:50



Имам две карти от ялтно време и репших сутринта да активирам "Баланс По сметка" и деактивиурам "Гласова поща",
И звъннах в 6:10 на *88 - време когато знам, че няма да чакам много защото през деня е почити невъзможно да се свържешес нтези хора, и кзах на любезната какичка да активира едната и дезактивира другата и тя изръси:
- Ами знаете ли че ако дезактивираме гласовата поища ще загубите и услугата Пропуснати повиквания?
Кзах и:
Знам, но кога мога да имам пропуснато повикване?
1-во ако ползвам Триум Марс на който батерията държиу 3 часа и аз пътувам от София за Пловдив без да мога да си заредя архаизма, или 2ро -ако случайно покритието ви е намалено и телефона ми няма да има обхват по тртасето...
Затапих я! С две думи, за какво ми е нубжна тази услуга, при положение, че тя се поражда не по моя вина - телефона ми никога не се е изключвал, поради паднала бжатерия. Навсичкото отгоре тая услуга струва на някой които ме търсят цели 53 стотинки.
Аман от Мизерни обяснения за Предимствата на скъъпата Гласова поща!
Дори и когато съм заета, не я позлвам виждам кой е звънял и после се обаждам, без да набутвам хората.,..
Вие какво мислите?



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Лeko вътзмyтeнa]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано30.08.06 15:13



еми хората те предупреждават, те не знаят че услугата не ти трябва.като не ти трябва не я ползваш и така.



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Лeko вътзмyтeнa]  
Автор Sled_ (непознат)
Публикувано30.08.06 17:54



Тя е длъжна да те уведоми за тази подробност, че изгубваш услугата за пропуснати повиквания. Ти си решаваш дали ще си спреш или оставиш гласовата поща. Има хора, на които им е много полезна услугата гласова поща.



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Лeko вътзмyтeнa]  
АвторBlah (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 18:08



Мисля, че имаш сериозна нужда от програма за проверка на правописа.

Сега по темата: можеш да имаш пропуснато обаждане, когато си на кино/театър/каквото и да е и не се правиш на селянка, която си държи телефона включен по време на целия филм. Примерно.



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Blah]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано30.08.06 18:10



те селяните не дават пари за глупости и не ходят на кино,за какво им е като има арена и дата.бг



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Blah]  
АвторЛeko вътзмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 19:08



MogМога, само да ти пиша, че за разлика от тъпите селянки, които ти познаваш, аз тогава не си изключвам телефона, а му спирам звука и вибрациите. После виждам кой е звънял. Това е отговор и на горния човек дето е писал че на много хора услугата им трябва. Не съм обедена че е така, защото никой не оставя съобщения на гласова поща а веднага затваря, а при новитве тактове на Глобул и Мтел, тези няколко секунди се таксуват като цяла минута, и те в крайна сметка оставят недоволни. После пращат СМС с тъпото съобщение какво става и чакат да се появи репорт от Пендионг на Деливъред. Което още повече ги набутва.
Освен това въпросната услуга Гласова Поща и Пропуснати повиквания, би била полезна на хора които звънят от аналогов стационарен телефон, и чийто номер не се вижда. Много от фирмените по цялата страна са цифрови обаче, а от аналогов телефон на мобилен, звънят изключително малко хора = най вече деца защото повечето имат мобилни и знаят, че от мобилен на мобилен при който и да е оператор е по евтино от колкото от стационарен на мобилен. Би била и полезна за абонати на Мтел, само че преди 10 години когато дори и в Младост3 нямаше покритие а телефона ми ловеше само на прозреца в спалята, и аз естесвено не го държах постоянно там.
И двете услуги според мен са безсмислени, и да се дава за пример, някаква си селянка която е отишла на кино и си е изключила телефона место да го е намалила и спряла вибрациите е много смешно.
И накрая искам да попитам горните, колко пъти са оставяли съобщение на гласова поща и колко пъти са си прошлушвали собсттвената?



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Лeko вътзмyтeнa]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано30.08.06 19:12



последно съм оставял може би преди три години,но вече никой не ползва такова чудо.само не ми отричай и не обявявай услугата за пропуснати повиквания че е безмислена.има хора,които пътуват много и колкото и да е добър обхвата понякога се губи и е хубаво да знаеш,ако те е търсил някой.не вреди на никой,щом никой не плаща за това.



Тема Леко възмутен...нови [re: Лeko вътзмyтeнa]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано30.08.06 19:25



... тук вече и аз мога да се включа по отношение на правописа!!!
Макар, че във второто мнение има определена доза напредък





Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Лeko вътзмyтeнa]  
АвторБлax (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 20:08



Всеки ден по няколко съобщения ми оставят. И ги прослушвам. И то не поради липса на обхват, ами да речем, поради невъзможност да вдигна - причини много. Не ми се спори с теб - наумила си си нещо - дерзай. Само ще ти кажа, че и при много VoIP оператори или при позвъняване от чужбина може да не ти излезе номера. Ама ти си дерзай. Колкото до това, дали трябва да се спира звука само или да се изключва телефона - извинявай, ама смешната си ти. Има толкова много ситуации, когато ТРЯБВА да си спреш телефона и твоите напъни просто доказват, че идея си нямаш за какво говориш. Дерзай там, мятай си клипчета и живей спокойно.

п.п. Идеята за програмата за правопис продължава да важи.



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Блax]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано30.08.06 21:46



Колкото до това, дали трябва да се спира звука само или да се изключва телефона - извинявай, ама смешната си ти

Ако има нещо, което мразя от дъното на душата си то са точно такива разбирачи , като тебе, които четат между редовете и говорят само това, което им изнася и на това отгоре нямайки какво да кажат го обръщат на правопис.

Да те питам аз ти точно къде прочете в горе зададените въпроси къде трябва и къде не трябва момичето да си спира телефона, там ставаше на въпрос за точно оределени места, като, кина театри(Които ТИ сам си посочил, а тя ти е отговорила), на теб кой точно ти каза, че там някои е задължен да си спре телефона а не просто, както момичето посочи да спре звука и вибрацията ?.......така, че преди да даваш определния за това кой е смешен и кой не замисли се, прочети няколко пъти менията, напъни се да ги осмислиш пък тогава отговаряй, ако имаш какво



Редактирано от lvaylo на 30.08.06 21:51.



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: lvaylo]  
АвторBlah (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 22:09



Както виждаш се "заяждам" в послепис. А не в основната тема - това сигурно ти говори нещо. Или не. По-скоро не.

Ще взема да ти отговоря директно - да, в КИНА И ТЕАТРИ СЕ СПИРА телефона, а не се слага на вибрация или каквото и да е било. Това го казват в НАЧАЛОТО на прожекцията/представлението. Това, че ти и девойчето се правите на хитри не променя протокола за поведение и изискванията за посещение на подобни места. И да, селяни сте. Не тия от село, тях ги уважавам. От тия, тарикатите, дето се мислят за нещо повече от другите, ама нямат 10 ст., та клипват по цял ден, като се чудят какво да правят. Другите места, ако толкова държиш да знаеш са примерно бизнес срещи или места, където има активна звукозаписна апаратура ИЛИ активни говорители - при работещи компютри, видео/аудио конференции и подобни - списъка е дълг. Защото многознайко, при получаване на входящо обаждане, даже БЕЗ звук, се индуцира брум в колоните, което е НЕПРИЯТНО, РАЗСЕЙВАЩО и ГРУБО за всички присъстващи, особено на важни срещи, както и показва несериозното ти отношение. Не напразно на подобни места има заглушители на сигнала. По тази и по други причини. Като си такъв разбирач, би ли могъл да се сетиш какви са другите причини за заглушаване на сигнала при важни срещи?

Аре сега у лево и като пораснеш още малко годинки, иди провери какво е протокол, че ми писна от разбирачи и на мен.



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Blah]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано30.08.06 22:55



Виж сега посерко, дребно лайно в костюм или там каквато мижитурка си, странно ми е защо сега на мен тръгна да обясняваш, кое какво ми говори.

Та така тоя така наречен брум за, който говориш много зависи, ако не и изцяло точно къде се намира GSM -a (на какво разстояние от колони усилватели и т.н) по време на повикване да речем, или ще отречеш ?
Никъде в нито едно кино, което съм посещавал, никой не ми е казвал да си спирам GSM-a, може би защото посещавам само селски кина или пък хората знаят, че съм клипаджия и докато не кликна на някой, GSM-a нама да ми звънне

..за това без коментар тъпа кратуно
Да добавя, че за апаратури и компютри, може би ти си от хората, които последни биха ми казали нещо, което незнам

Оп и за ПРОТОКОЛА предполагам, че съм по голям от теб на години, духовно, физически и умствено, аре сега ти у лево педалче в костюм(предполагам)



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: lvaylo]  
АвторBlah (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 23:14



Бъркаш по 99% от точките. Единственото, за което си прав е разстоянието :)
За останалото - има книжки, има нет - действай и се обади като порастнеш малко. На възпитание главно. Дребните ти обиди и заяждания срещу факти говорят достатъчно, пък ако ще да си измислил и тока и да си на възрастта на Хеопс.



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Лeko вътзмyтeнa]  
АвторDonna (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 00:56



Предвид посоката на дискусията, темата относно "какичката от *88" ли е или е "за и против гласова поща и пропуснати повиквания"? Не е коректно и е подвеждащо! Това, че не желаеш да ползваш услугата (и двете услуги) защо трябва да бъде свързано със "Затапих я!" - и всъщност, що за малоумие е това?!? Може би е избиване на комплекси от твоя страна? Щом си толкова отворена, защо не деактивира гласовата поща сама от автоматичното меню?!?

ПП: Уважаема Леко възмутена, прочитайки мненията ти тук и като форма, и като съдържание, аз съм Безкрайно възмутена!!!





Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: lvaylo]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано31.08.06 08:58



Извинявай,ама не е приятно някой, който не си е спрял телефона да ти свети с дисплея или да ти трака смс-и до тебе



Редактирано от VANDAL на 31.08.06 09:02.



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Лeko вътзмyтeнa]  
Автор Sled_ (непознат)
Публикувано31.08.06 09:58



Само едно пояснение услугата "Пропуснати повиквания", не набутва човека, който те търси!

Аз не ползвам пълната функционалност на гласоватая поща, но съм много доволен от съобщенията за проруснатите повиквания.

и пак искам да ти кажа, че операторите предлагам множество услуги и ти си решаваш дали ще ги ползваш - за едни са полезни за други не...



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Sled_]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано31.08.06 10:03



я си звънни от друг телефон и виж дали пропуснатите повиквания не набутват този,който те търси.нали си на мтел?за това говорим.



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: VANDAL]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано31.08.06 10:12



То да бяха само телефоните ... Ами какво да кажем за тия елементи, които си мислят, че киното е най-подходящото място за ядене на пуканки, чипс и зрънчо, и през цялото време се чува едно хруп-хруп-хруп, като в обор.




My next?

Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: VANDAL]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано31.08.06 10:36



Да не е приятно, но мисля, че всеки, който се намира на обществено място, се съобразява малко или много с оклоните.
Иначе аз лично съм виждал доста по стресиращи неща в кино от тоева някой да трака смс-и.......човек който се самозадоволяваше в отдалечен ъгъл на полу празна зала





Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: deadreckoning]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано31.08.06 10:41



мда.ама не е само тука.бил съм на кино и в германия и в сащ и там всички се тъпчат и наливат кой с каквото може, но поне не светят и не щтракат с телефоните.



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: lvaylo]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано31.08.06 10:46



е то зависи от филма





Тема чета темата щото ми е интересна!нови [re: Blah]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 14:35



Мнене съущо ме дразни факта от някаква набутвация която правят мобилните оператори а казват че уж е за ваше удобсвто! Така с новвия такт 60/1 на Мтел И Глобул наистина едно такова познваняване взима от 52 до 47 ст. на аборнат на предпатена програма. Но защо реших да ти пиша на тебе. Ок отговорил си че много хгора на ден ти оставят съобщение, защото си ходил на бизнес срещи на кино и на места с активни тонколони. Мисълта ми ети абонат на прима ли си, че си толкова убеден, че услугата е полезна и трябва да бъде активирана още с самото продаване на картата? Освен това искам също така да те питам, защо като е толкова ванжа тая услуга за абонат на прима, не може да се деактивира и активира с меню на телефона пренасочване или с нормалните АТМ команди *21* *21#Но* Или как там бяха, не съм специалистка по АТМ то.

Мерси за отговорите!



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: VANDAL]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 14:37



"Емануела" ли са давали пак скоро?!



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Donna]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 14:41



е аз не знам за тебе каква си, но ти пожелавам на ден да искаш да проведеш поне 10 разгорора и все да попадаш на оприми с изключени телефони и ти да не оставяш съобщение, защото бедните абонатки на прима с пъурвоначално активирана тази хубава услуга, изобщо не си прослушват гласовата пощя. да ти взимат такса за свързване на цяла минута, и след това като си видиш разпечатката, колко си платила за неосъществени разговори, пак да дойдеш да пишеш!
Успех!



Тема Re: чета темата щото ми е интересна!нови [re: Kaлkaнчeтo]  
АвторBlah (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 15:33



1. Не съм на Прима.
2. За мен (и за други хора е полезна).
3. Пакетна услуга (базов пакет) - ако искаш я спри след покупката - все пак знаеш, че е там. И мен не ме кефят много неща, не само при операторите, но или не си купувам, ако чак толкова не ме кефи, или се запознавам предварително дали може да ми се реши проблема - ако да, то ОК, ако не ...



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Лeko вътзмyтeнa]  
Авторno name (Нерегистриран)
Публикувано21.10.06 04:42



И за какво е нужно да я затапваш? И мислиш ли въобще, че си и накривила шапката??? Защо въобще трябва да се нервираш от факта, че тя си е вършела работата както трябва и те е предупредила какво губиш при деактивацията на услугата? Ако ти е толкова неприятно свързването с оператор защо не деактивира услугата от автоматичното меню? Защото е по-лесно да звъннеш на "какичката от *88", нали? Ами в такъв случай недей да се оплакваш от обслужването... Може би в 6:10 си толкова ангажирана, че петте секунди, които с върховната си наглост ти е отнела тъпата операторка, са били от голямо значение???
Аман от разбирачи, начи!



Тема Re: гласова пощанови [re: Лeko вътзмyтeнa]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 16:04



Тя е доста добър доход за оператора. Има примери, когато оператори са били финансово затруднени и гласовата поща ги е спасявала от фалит-колкото и невероятно да звучи.



Тема Re: гласова пощанови [re: Жopo]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 16:35



А, и още нещо. При Вивател гласовата поща и уведомяването за пропуснато повикване не са свързани. Деактивирането на гласовата не изключва уведомяването, то си остава. Е не са ли по-добри?



Тема Re: гласова пощанови [re: Жopo]  
Автор VANDAL (арийски герой)
Публикувано24.10.06 20:01



при глобул е така от лятото на 2002-ра

е не са ли най-добри по твоята логика

my next?

Тема Значи, девойчето трябва да ...нови [re: Лeko вътзмyтeнa]  
Автор ДъpвeнФилocoф (непознат)
Публикувано24.10.06 21:37



... ти напомни, какво следва ако си спреш гласовата поща. Това, че на тебе не ти трябва, че ти си спираш звука и вибрациите като ходиш на кино, не значи, че и при другите е така.

И да вметна - в продължение на четири и половина години, преди да си спра гласовата поща в средата на този септември и съобщения ми оставяха хората, и аз чинно си ги прослушвах, дори понякога по два и три пъти ако първия път съм нямал химикалка да запиша нещо. Не можем да съдим за полезността на услугата, ако не разполагаме със статистика за употребата й.



Тема Re: гласова пощанови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано25.10.06 09:55



А пък още нямат наистина безплатен mail2sms...е не са ли най-скапаните по тази логика





Тема Re: гласова пощанови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (арийски герой)
Публикувано25.10.06 10:15



еми на който му трябва явно за него наистина са най-скапаните.ама като се замисля че има едни,които нямат какъвто и да е майл2смс...значи те са ....как да се изразя.примерно в българския степенуването на "далече" е далече,по-далече,най-далече и на п**ка си лелина.трябва да се измисли подобно степенуване и на "скапан".
пп.да ме прощава мучачо за простотиите



my next?

Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Лeko вътзмyтeнa]  
АвторCeлянинa (Нерегистриран)
Публикувано31.10.06 20:12



Гласовата поща е създадена единствено с цел да набутва хората .
Когато човек звъни очаква да му се отговори в момента , като не му се отговори на момента значи че човека отсреща го няма . Има смисъл единствено ако е безкрайно важно да се получи някаква комуникация в някакъв кратък период , това е по-скоро ако телефона се използва по служебни задачи . Едно време хората само с мобилни телефони сигурно са вършили работа

.
Ай сиктир на кръвожадните оператори , хората и от ЕС им го казаха - да го духат "богатите" българи , които щат не щат ще трябва да приемат рекета .



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Ceлянинa]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано31.10.06 20:33



Андрешко се изказа




Welcome to the real world!



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Mopфиyc]  
АвторTpoтинeтka (Нерегистриран)
Публикувано01.11.06 19:46



Ъхъ

. Няма да стана европеец , ще си остана Голчо от село Голтупан .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.