Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:36 01.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: lvaylo]  
АвторBlah (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 22:09



Както виждаш се "заяждам" в послепис. А не в основната тема - това сигурно ти говори нещо. Или не. По-скоро не.

Ще взема да ти отговоря директно - да, в КИНА И ТЕАТРИ СЕ СПИРА телефона, а не се слага на вибрация или каквото и да е било. Това го казват в НАЧАЛОТО на прожекцията/представлението. Това, че ти и девойчето се правите на хитри не променя протокола за поведение и изискванията за посещение на подобни места. И да, селяни сте. Не тия от село, тях ги уважавам. От тия, тарикатите, дето се мислят за нещо повече от другите, ама нямат 10 ст., та клипват по цял ден, като се чудят какво да правят. Другите места, ако толкова държиш да знаеш са примерно бизнес срещи или места, където има активна звукозаписна апаратура ИЛИ активни говорители - при работещи компютри, видео/аудио конференции и подобни - списъка е дълг. Защото многознайко, при получаване на входящо обаждане, даже БЕЗ звук, се индуцира брум в колоните, което е НЕПРИЯТНО, РАЗСЕЙВАЩО и ГРУБО за всички присъстващи, особено на важни срещи, както и показва несериозното ти отношение. Не напразно на подобни места има заглушители на сигнала. По тази и по други причини. Като си такъв разбирач, би ли могъл да се сетиш какви са другите причини за заглушаване на сигнала при важни срещи?

Аре сега у лево и като пораснеш още малко годинки, иди провери какво е протокол, че ми писна от разбирачи и на мен.



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Blah]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано30.08.06 22:55



Виж сега посерко, дребно лайно в костюм или там каквато мижитурка си, странно ми е защо сега на мен тръгна да обясняваш, кое какво ми говори.

Та така тоя така наречен брум за, който говориш много зависи, ако не и изцяло точно къде се намира GSM -a (на какво разстояние от колони усилватели и т.н) по време на повикване да речем, или ще отречеш ?
Никъде в нито едно кино, което съм посещавал, никой не ми е казвал да си спирам GSM-a, може би защото посещавам само селски кина или пък хората знаят, че съм клипаджия и докато не кликна на някой, GSM-a нама да ми звънне

..за това без коментар тъпа кратуно
Да добавя, че за апаратури и компютри, може би ти си от хората, които последни биха ми казали нещо, което незнам

Оп и за ПРОТОКОЛА предполагам, че съм по голям от теб на години, духовно, физически и умствено, аре сега ти у лево педалче в костюм(предполагам)



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: lvaylo]  
АвторBlah (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 23:14



Бъркаш по 99% от точките. Единственото, за което си прав е разстоянието :)
За останалото - има книжки, има нет - действай и се обади като порастнеш малко. На възпитание главно. Дребните ти обиди и заяждания срещу факти говорят достатъчно, пък ако ще да си измислил и тока и да си на възрастта на Хеопс.



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Лeko вътзмyтeнa]  
АвторDonna (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 00:56



Предвид посоката на дискусията, темата относно "какичката от *88" ли е или е "за и против гласова поща и пропуснати повиквания"? Не е коректно и е подвеждащо! Това, че не желаеш да ползваш услугата (и двете услуги) защо трябва да бъде свързано със "Затапих я!" - и всъщност, що за малоумие е това?!? Може би е избиване на комплекси от твоя страна? Щом си толкова отворена, защо не деактивира гласовата поща сама от автоматичното меню?!?

ПП: Уважаема Леко възмутена, прочитайки мненията ти тук и като форма, и като съдържание, аз съм Безкрайно възмутена!!!





Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: lvaylo]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано31.08.06 08:58



Извинявай,ама не е приятно някой, който не си е спрял телефона да ти свети с дисплея или да ти трака смс-и до тебе



Редактирано от VANDAL на 31.08.06 09:02.



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Лeko вътзмyтeнa]  
Автор Sled_ (непознат)
Публикувано31.08.06 09:58



Само едно пояснение услугата "Пропуснати повиквания", не набутва човека, който те търси!

Аз не ползвам пълната функционалност на гласоватая поща, но съм много доволен от съобщенията за проруснатите повиквания.

и пак искам да ти кажа, че операторите предлагам множество услуги и ти си решаваш дали ще ги ползваш - за едни са полезни за други не...



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: Sled_]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано31.08.06 10:03



я си звънни от друг телефон и виж дали пропуснатите повиквания не набутват този,който те търси.нали си на мтел?за това говорим.



Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: VANDAL]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано31.08.06 10:12



То да бяха само телефоните ... Ами какво да кажем за тия елементи, които си мислят, че киното е най-подходящото място за ядене на пуканки, чипс и зрънчо, и през цялото време се чува едно хруп-хруп-хруп, като в обор.




My next?

Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: VANDAL]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано31.08.06 10:36



Да не е приятно, но мисля, че всеки, който се намира на обществено място, се съобразява малко или много с оклоните.
Иначе аз лично съм виждал доста по стресиращи неща в кино от тоева някой да трака смс-и.......човек който се самозадоволяваше в отдалечен ъгъл на полу празна зала





Тема Re: *88 и какичката на неянови [re: deadreckoning]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано31.08.06 10:41



мда.ама не е само тука.бил съм на кино и в германия и в сащ и там всички се тъпчат и наливат кой с каквото може, но поне не светят и не щтракат с телефоните.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.