Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:55 24.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано13.09.06 16:42



до всички:
лично мое мнение е че се борихте добре и дадохте всичко,на което бяхте способни.браво на ангелов много добре игра.но все пак коментаторите по испанската телевизия казваха че по слаб отбор не е играл на Ноу Камп

това е истината.все пак браво на момчетата,но само на тях.
сега това което ме дразни е всенародната простотия която се лее от нас (в случея феновете на левски,спецялно за вчера).цял ден се говори по телевизии,пише се по форуми и тн. колко велик е левски и незнам си какво и се стига до изводи че може и да се бие барселона.вярно били шампион ама чудеса ставали незнам какво.в крайна сметка барселона били чували за футбол и им се отдавало да ритат,ама само толкова.сутринта се говореше че ще има 20 хиляди фена на левски,после 13-14 хиляди.преди мача станаха на 7-8 хиляди,в края на мача бяха 5 (хиляди ), а днес сутринта малко над 4.абе що не си мерите приказките като незнаете какво говорите.не го казвам на вас феновете персонално в този клуб,а на всички.цял ден псуване и незнам какво.прасета,резаци,джагарти незнам какво.абе аз пожелавам да не паднете с много ония ме псува.ама някой вярвал ли е че няма да паднете?въпроса беше с колко и как.тия коментатори ако бяха в софия незнам....цял мач глупости.атака на левски незнам какво.чакай бе топката е в ето'о тоя пича къде видя атака на левски.вярно барса в сини екипи,ама толкова да му се привижда.цял мач отбора на народа незнам какво.отбора на народа е НАЦИОНАЛНИЯ отбор,не левски.левски е отбор български като всеки останал и си има своите фенове,и хората които не го обичат по една или друга причина.все пак факт е че именно той играе в европа,но не може да се оприличава с цялата нация,народ и тн. коментаторите изкараха пак терена калпав,топката хлъзгава незнам какво още.абе мълчи там и това е ,ако няма какво да кажеш.как ще е калпав терена,като при този дъжд чак в края на мача взе да си личи че има вода по терена...при този дъжд на който и да е български стадион ще има вода половин метър и повече и ще трябва да се прекрати мача.най-много да се удави някой играч на барса и да трябва да продавате левски заедно с герена за да го платите.и накрая след мача тъпаците се сетиха разбравят че това е била реалността,това били барса трябвало да се мисли трезво и нз какво.еми това е и аз това разправях на разни фанатици още от сутринта,ама цял ден ме псуват на резняк,фес,купуваха ми билети за диарбекир и незнам къде още.айде няма нужда от толкова шум...



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: vip4o]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано13.09.06 17:23



Резултатите се забравят...остава в историята кой първи в Бг е прекрачил в ШЛ.


Аз лично е естествено да съм разочарован от резултата, но не мога да кажа, че е бил нереален...просто това е резултата от великата ни "А" ПФГ...в нея Левски има 2 (вероятно, вече и в това почнах да се съмняват откак собственика на ЦСКА е в бизнеса със залозите) истински мача с Цецка, още 2 с Литекс...даже те са по-истински, ловчани винаги скачат яко на нашите и още 4-5 мача с този и онзи на сезон.
Просто Барса показа, че испанския клубен футбол е 5 пъти по-добър от нашия...поне 5 пъти, щото те не се и напрягаха.

Лошото на мача беше голямата загуба, въпреки, че играха новобранец с европейския шампион и вероятно най-силния клуб в света в момента. Лошото е, че не можахме поне 1 гол да вкараме...за мен дузпата беше класическа - първо в краката на Бабангида и после топката, ако въобще я докосна...ама и аз в този момент вече виждах двойно...както и да е, тя нямаше да реши нищо. Също слабост е, че уж най-опитните - полузащитата - бяха видимо респектирани и изгубиха всичко, което можеше да се загуби...айде, това не са юношите на Марек и в такъв мач годинките на Борето натежават, ама Бардон...много тича, гледаше да е на максимална площ, ама игра някак страхливо...може и да е внимавал, че нали е нарочен за грубиян. Оттам страдаше защитата...и то не срещу кого да е, а срещу Рони, Ето'о, Жули. Кофти.

Сега хубавите неща - европейски манталитет на Левски...никакъв бетон; опит за своята си игра...когато Барса разрешаваше, нашите опитваха и преса, и техника, и извеждащи пасове. Нямаше нито една балтия. Нямаше нито едно оспорване на съдийско решение. Двата картона бяха за по-остри влизания...даже и Бардон мируваше. Също нещо хубаво - Живко Миланов и Бабангида, и двамата доста млади, хич и не се стреснаха и си играеха както ср/у отбор от нашето си първенство. Разбира се европейския опит...за истинското европейско самочувствие...ще почакаме малко

Офф: Има един чорбар във форума на в-к "Сега" - Завинаги Цесекар...та той не се беше появявал от втория мач с Киево, но днес се изходи авторитетно - защо Мъри не играл с 10 защитника, имало шанс за 0:0 - май това е разликата м/у двата големи клуба - едните са се предали предварително и правят Шипченска обсада...ако се получи...пък и да паднат ще е "достойно". А нашите играят...може да паднат яко, ама играят...това им е професията. Те затова и първи пробиха...почвайки да си пекат нещата още лани, че и плана си преизпълниха с една година

ПП: Айде дано Цецка и Литекс успеят и влязат в групите, че да спечелят по някоя точка...добре е да се застопорим в първите 15 в класацията...а ако се разчита само на Левски...
За Локото е ясно, че е обречен...разбрах от сигурен източник, че мачовете с Фейенорд няма да ги свири Каубоя



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано13.09.06 17:38



защо Мъри не играл с 10 защитника, имало шанс за 0:0 за мнението ти за това те подкрепям на 100%
п.п. да те помоля нещо.както аз наричам левски имено левски,на не уефски,лефски или нещо подобно,когато пиша тука така те моля и ти да престанеш с това "цецка".



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: Cтepн™]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано13.09.06 23:13



...За Локото е ясно, че е обречен...разбрах от сигурен източник, че мачовете с Фейенорд няма да ги свири Каубоя...

Хихихи, ми то няма и как иначе.... да го е*а в отлюспения нещастник!!!

П.с. - Като гледам какво прави Олимпик (Лион) с прехваления Реал (Мадрид).... някак си загубата на Левски ми се вижда по-лекичка





Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано14.09.06 11:40



аз пък наричам армейския клуб както си искам.
но за разлика от поддръжниците му, не си позволявам да обиждам феновете му...отбора е допустимо да не се уважава, но феновете му - задължително...щото и аз съм фен.
Но говоря за истинските фенове, не за идиоти и олигофрени в агитките - тези дето оскатиха едно младо момиче, както и тези, дето засипаха стадиона с пиротехника в един мач без значение със Сиони.



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: vip4o]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано14.09.06 11:44



Шшшт...че доскоро разни цесекарчета ни убеждаваха авторитетно, че френските отбори са гола вода...какво се хвалил толкова Левски, че отстранил два





Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: Cтepн™]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано14.09.06 11:50



Хммм, като я гледам тая гола вода .......... май не е много гола (даже хич) ами е от онази тежката

!!!!! Отдавна не бях виждал отбор от класата на Реал Мадрид да е толкова безпомощен. Отърваха се само с 2 гола, а заслужаваха да им бъдат набутани поне 5-6



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано14.09.06 12:16



стига с това кой кой осакатил.и в двете агитки има малоумници,които се мислят за големи пиротехници и тн.много пострадали има от бомби хвърлени и от двете агитки

добре хайде наричай армейски клуб както ти е на душа.мислех те за малко по-така в това отношение,но нищо.не виждам каква ти е умразата към армейския клуб като всички наши беди в последните години са причинение от левски -черапа,наско сираков (хайде няма да казавам наско предераса както обикновенно го наричам) и тн.няма и да казвам как се стопиха 7те точки от миналия сезон, ти много добре го знаеш.хайде наздраве довечера сигурно ще има повод да ръсиш пак глупости за цска.



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано14.09.06 16:41



Вие сте наистина особено племе...как да обичам ЦСКА, като съм левскар? Колкото по-назад е ЦСКА, толкова по-добре за левскарската душа


Но днес съм , естествено, ЗА ЦСКА...щото това вдига коефицента на Бг...вдига и на цецка, но до нашия не може да стигне, така че не е проблем. Също така няма шанс да се мотае в ШЛ...това само Левски го може.

И като как Черепа ви е виновен? Че хвърли милиони, ама какво да прави със сакат отбор и цяла поредици набедени за тренери? Особено сегашния ви...толкова смотана шушумига и левскарите не биха ви пожелали.
Черепа е собственик на ЦСКА...ако искаше можеше да вземе Левски. Ама това смешно оправдание...че е дал титлата на Левски, след като е вложил (и по този начин вече изгубил) милиони за сърби и куци бразилци.
А, ако все пак наистина е искал Левски, но не са го дали на този човек...ами аплодисменти за Левски

Наско и аз не го обичам, и никой истински Левскар също, след като спря да е играч. Достатъчно беди навлече на Левски като шеф...явно в момента Батков му е свил сърмите и Наско кротува.

За прословутите 7 точки...те всъчност бяха 17, които чорбата загуби до края на сезона. Ами и аз се чудя...искам ЦСКА да пада, ама съм достатъчно разумен да знам, че с моето искане това не става. Миналият1/2 сезон цецка имаше страхотни играчи, които в средата му спряха да играят. Не вярвам всички вкупом да са изпаднали в черен период, не вярвам разни Рилецо, Марек и други подобни изведнъж да са станали суперотбори точно ср/у чорбата; не вярвам и в слуховете, че Черепа бил заложил много за титла на Левски при 1:18 някъде в Азия...УЕФА чудесно знае кой е собственика на ЦСКА, а там са адски чувствителни именно към темата за залаганията и резултатите...щом Италия разтресоха, сега и в Испания и Англия слухтят...забрави, че това е възможно...и то точно по начина по-който стана.
Според мен това си беше чисто вътрешен проблем...някой в цецка реши да си решава проблемите и използва играчите...което е жалко, щом става дума за Велизар Димитров, за Вальо Илиев, за Мурад, за Трика, за Бадема, за Силва - че това е резервния 1/2 нац. отбор на Бг...резерва на по-добрата половина, разбира се - Мечо, Топчо, Бабангида, Пелето, младоците.



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано14.09.06 17:06



кога съм те карал да обичаш цска?случайно да знаеш че черепа е заклет левскар и купи отбора за сина си,който е заклет цскар.вашите хора вкараха черепа при нас, и когато вие трябва да се доказвате използвате него.говорех за седемте точки разлика между цска и левски,които се стопиха страшно бързо,а преди това да стане цска мачкаше всичко наред.черепа може да е вложил нещо,но някой като му даде повече от това,което е вложил какво става.напоследък какво е вложил.купи един некадърник за отбора и това е.никакви нови играчи,армията прилича на кочина

.поне това като го кажете не се сърдя защото е така,седалки изпотрошени и изцапани,1 вход само.стадиона има нужда от много подобрения и ремонти.как да играе отбора,като в момента имаме страшна нужда от нови попълнения.това си пролича най-силно на мачовете с кула.лесно ти е на тебе да се кефиш,когато твоя отбор в момента печели и е добре.е печели относително и тука може много да се спори,но недей моля те няма смисъл.стана каквото стана в барселона и това е.




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.