Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:16 21.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема MOTOROLA С139 за 35лв.с ДДС! ПРИМА!нови  
Автор yukos (iYi)
Публикувано05.06.06 20:20



Това е вече много изгодна и отлична оферта във всяко едно отношение !!!
Условия на промоцията:
Motorola C 139 + Прима пакет "Лятно време" + допълнителен бонус: 5лв. ваучер+15лв. ваучер Цена на пакета: 99.00лв. с ДДС
Промоционалният пакет съдържа:
Motorola C 139
2 карти Prima Star;
+ 22 лева време за разговори за всяка една от Prima картите: 10 лева (с ДДС) при активиране и още 12 месеца по 1 лев (с ДДС) при активиране на Prima картата до 30.09.2006 г. Първият един лев се зарежда един месец след активирането на картата.
+ Специална цена за национални разговори между двете карти, валидна до 31.05.2007 г.: 0,09 лв. (с ДДС) на минута. Специалната цена на минута разговор важи при активиране на картите до 30.09.2006 г. и при тарифен план Prima Star.

ПП Мотролата има като акцесоар /не знам дали е включен в комплекта на Мтел/ и FM радио.



БРАВО !



Редактирано от yukos на 05.06.06 20:31.



Тема Re: MOTOROLA 139 за 35лв.с ДДС! ПРИМА!нови [re: yukos]  
Авторeaf (Нерегистриран)
Публикувано05.06.06 20:28



я пак прочети, че на линка дето си дал друго пише.



Тема Re: MOTOROLA 139 за 35лв.с ДДС! ПРИМА!нови [re: eaf]  
Автор yukos (iYi)
Публикувано05.06.06 20:34



99 - 5 - 15 - /2*22/ = 35 лева за телефончето





Тема Re: MOTOROLA 139 за 35лв.с ДДС! ПРИМА!нови [re: yukos]  
Автордфд (Нерегистриран)
Публикувано05.06.06 20:40



ехееее, ама ти така ако ги смяташ.....
не гледай колко ти излиза телефончето, ами колко го плащаш. като дадеш 99лв в картите ще имаш общо 20 лв. сега пък друга стана сметката





Тема Re: MOTOROLA 139 за 35лв.с ДДС! ПРИМА!нови [re: дфд]  
Автор yukos (iYi)
Публикувано05.06.06 21:03



Въпрос на гледна точка.
Сметката си е сметка, но "твойта" е НЕвярна: казваш 20лв, а забрави ваучерите 5+15.
Не ми се спори обаче и на който не му харесва да не я купува





Тема Re: MOTOROLA 139 за 35лв.с ДДС! ПРИМА! [re: yukos]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано05.06.06 21:48



В момента в ГлобалНет има една наистина добра оферта: Sagem MY100X за 39 лева с ДДС. (с абонаментни програми). А за клиентите на Globul Business Partner, телефона се дава безплатно (а също и Siemens A70 е безплатен за тях).



Тема Re: MOTOROLA С139 за 35лв.с ДДС! ПРИМА!нови [re: yukos]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано05.06.06 23:18



Нещо ни пързаляш май

в заглавието пишеш 35 лв, а в темата-цена на комплекта =100 лв

Ако ми намериш само апарата до 35-40 лв ще го купя



Тема Re: MOTOROLA 139 за 35лв.с ДДС! ПРИМА!нови [re: yukos]  
Авторfgh (Нерегистриран)
Публикувано06.06.06 10:18



мда, въпрос на сметки.
щом моята е грешна, а твоята вярна искаш ли да изкараш 10 лв чисти? взимаш телефона за 35 лв с ддс и ми го продаваш за 45. имаш близо 30% печалба.



Тема Re: MOTOROLA С139 за 35лв.с ДДС! ПРИМА!нови [re: DTMF]  
Автор kracci (търсач)
Публикувано06.06.06 19:26



Офертата е супер! Взех си един пакет веднага, но защо в офисите на мтел липсва информация за това (в смисъл няма реклама)? Отивам аз, оглеждам се, дума няма написана за това! Питах и веднага ми извадиха и продадоха един пакет изпод щанда {: Какъв е тоя далавераджийски манталитет в родината ни - не истина просто!

I like to move it


Тема Re: MOTOROLA С139 за 35лв.с ДДС! ПРИМА!нови [re: kracci]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано08.06.06 08:39



така е! аз исках да купя само Лятно време и ме ядосаха, защото ходих в халите, и момчето на информацията, започна да ,ми обяснява за други телефони, когато му казах че трябва да си купя нов телефон за да си сложа поне едната карта в него. Изобщо не спомена за съществуването на този телефон

в пакет с две карти по Лятно Време за 99 лв, а предлагаше други скъпи телефони на изплащане.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.