Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:43 26.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Пак за гадния М-тел клуб!!!нови  
Автор Garnier ()
Публикувано05.06.06 10:10



Звъня сега на *88 с молба да си оползотворя няколко от 350-те точки, които съм насъбрала! Моля за намеление от 5 лева на месечната такса! Като това съм го правила няколко пъти и го знам...250 т. = 5 лева!
Но днес, след като търпеливо изчаках 15 мин., за да ми направят заявката, ми заявиха, че трябва няма как да стане, защото трябвало да насъбера 500 т. и тогава ще получа отстъпка за 2 последователни месеца! Аз питам девойчето, защо така...дори в нета пише, че иде реч за 1 месец, за 250 т.!? Тя почна да ми говори някакви глупости...

Защо стана така...преди не беше?!

Просто искам да си го изясня, надали ще напусна М-тел, защото съм сравнително доволна...но понякога наистина прекаляват!



Тема Re: Пак за гадния М-тел клуб!!!нови [re: Garnier]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано05.06.06 11:15



Че те от М-Тел надали четат техни служители,какво се пише в този клуб?





Тема Re: Пак за гадния М-тел клуб!!!нови [re: Garnier]  
Автор Garnier ()
Публикувано05.06.06 12:20



Нещата се изясниха...служителката ми се обади, била се объркала нещо...ако съм искала все още да се активира намалението нямало никакъв проблем да стане!



Айде хубав ден и спорна седмица!



Тема Re: Пак за гадния М-тел клуб!!! [re: Garnier]  
Автор Jacket (shpongled)
Публикувано05.06.06 12:37



На всеки се случва да сгреши. Хубаво е, че поне са си признали.



Тема Re: Пак за гадния М-тел клуб!!!нови [re: Jacket]  
АвторVivatel (Нерегистриран)
Публикувано06.06.06 11:39



Kvi sa tia M-TEL be.

Gadni moshenici deto im pari pod krakata ve4e





Тема Малеее...нови [re: Vivatel]  
Автор GAlNER (-+Gain+-)
Публикувано07.06.06 07:54



И тука ли почна да пишеш, бе, цървулкьо?! Как не те е срам да влезнеш в форума на Мтел с този смешен ник!? Btw, кога ще се регистрираш, бе пустиняк?! Я, ходи и се прави че бачкаш, че и без това, компанията-шапка, която ви храни до 1 година ще фалира! Нали ви знам, че умирате от глад бе! Като ви приведат смешните заплати се сурвате, като свинки на дробен леб.



-+No Pain-No GAIN+-

Редактирано от GAlNER на 07.06.06 07:55.



Тема Re: Малеее...нови [re: GAlNER]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано07.06.06 13:53



Не че защитавам Вивател, но това което каза пича с ник Vivatel е абсолютно вярно и всички вие тук много добре го знаете...





Тема Re: Малеее...нови [re: Az]  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано07.06.06 14:09



Вярно без това че им пари под краката.От какво им пари.От вивател

.Че какво са направили вивател?Обраха няколко дузини клипаджии и нередовни платци и какво от това?Предложили са едно свестно нещо от както тръгнаха -тарифата "всеки ден".Само това.За качество на мрежата и услугите да не говорим...



Тема Re: Малеее...нови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано07.06.06 15:38



И откакто раздадоха карти на ех-Мобикомците нещо спряха да обявяват ръста на потребителите си.



Обаче щом такива световноизвестни капацитети като Az и Vivatel го обявяват в световнопризнатите клубове на Дир.бг - не може да не е вярно, че МТел са пътници, ведно с абонатите си



Тема Re: Малеее...нови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Групенфюрер)
Публикувано07.06.06 16:04



Абе ръст може да имат,ама аз не съм говорил до сега с един абонат на вивател.Юнаци като Калканчето си накупиха 8-9 карти щото за 15 лева получаваш 20

.Нищо че ваучера от 30 кинта за прима е 25,ама кой да ти мисли.Или че този за бкънект от 40 всъщност е 45 и после получаваш още до 6 лева....Голямо навътряне за вива.Може и да имат половин милион карти,но според мен не се използват повече от 100-150 хиляди.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.