Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 18.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема т.28 - МТел Релакс - Мръсни номера  
Авторn/a (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 21:02



Не знам дали някой от Вас си е направил труда да прочете какво подписва като договор с МТел релакс?
т.28 гласи следното - Действието на договора се продължава автоматично за срок от 1 година и при същите условия ако един месец преди изтичане на договорения срок по т.3 нито една от страните не отправи писменно предизвестие за прекратяването му.
Което елементарно погледнато, въпреки, че сключвате договор за една година (това Ви казва служителя на МТел), след изтичането на тази година вие автоматично се обвързвате с още една, още една.
А ако решите примерно на месец 13 да се откажете - дължите 11 месечни такси.

Смятате ли, че това е честно отношение спрямо потребителите?

ТРЯБВА ДА ИМА БОЙКОТ, ДОКАТО СЕ НАУЧАТ ДА НЕ ПРИЛАГАТ ЕВТИНИ АДВОКАТСКИ НОМЕРА НА ОБИКНОВЕННИЯ ПОТРЕБИТЕЛ

Възмутен съм от отношението на оператора и така или иначе съм се наредил, през тази година ще си направя труда да проуча какви са договорите на другите оператори.

А другата година със същия номер - другаде !



Тема Re: т.28 - МТел Релакс - Мръсни номеранови [re: n/a]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано03.05.06 21:05



Това е факт да .. както е и факт че повечето хора подписват без изобщо да погледнат договора а служителите не са длъжни да ти го изрецитират освен ако не попиташ нещо конкретно ..

-=MaHLaN=-


Тема Re: т.28 - МТел Релакс - Мръсни номеранови [re: Nistel]  
Авторн./a. (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 21:12



Е да, но след като 20 минути не успя да ме убеди служителката, че договора може да се прекрати след месец 12 (защото бил само за 12 месеца), питахме друга и се оказа, че досега са ми разправяли глупости и договора се подновява автоматично. Цялата история ми стана интерсна след като ме попитаха за една две или три години имам желание да подпиша договор. След като попитах за преимуществата и се оказа, че и до живот да подпиша все тая поисках най- краткия срок и се зачетох в това какво ще подпиша.



Тема Re: т.28 - МТел Релакс - Мръсни номеранови [re: n/a]  
АвторBlah (Нерегистриран)
Публикувано04.05.06 10:53



"Не знам дали някой от Вас си е направил труда да прочете какво подписва като договор с МТел релакс? "

Ще ме извиняваш, ама това преведено значи "Не знам кой ми ср* в гащите". Ти винаги ли слагаш така подписа си без да четеш? Ако да, то тогава ела да сключиме едно изгодно договорче .. ама после да не се окажеш без апартамент, щото "не си си направил труда да прочетеш"




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.