Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:57 28.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема една хубава промоция  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано08.04.06 16:04



.

Енциклопедията е много добра идея за подарък. Качеството е идеално, изданието - луксозно, цитираните цифри леко остаряли, леко се виждат манипулации тук-там, но общо взето оценката е положителна.

Ако Мобилтел кара в същия дух, то май ще празнува много скоро четири милиона активни карти.

ReadOnly: spectator@mail.bg

Тема Re: една хубава промоциянови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано08.04.06 17:29



Мдам, даже вече може и да ги имат 4-те милиона!!! Като гледам с какво темпо се продават тези примички с енциклопедията ....... Аз поне докато купувах се продадоха още 3! Благодарско от М-тел за тази книга - продължавайте все така



Тема Re: една хубава промоциянови [re: vip4o]  
Автор motek (непознат )
Публикувано08.04.06 17:57







Тема Re: една хубава промоциянови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано08.04.06 19:32



Наистина първия си е първи...страхотно попадение...от рода на Викторинокса и шампанското и пакета с 3-те хубави Бг-филма.
А, като казах 3-те ДВДта...Гл пуска бикънект с 3 комедии, запомних само "Фанфан лалето" + 15 кинта за разговор; всичко за 16 лв...вероятно в Пн ще я обявят.

А Енциклопедията ще я пропусна, колкото и да ми харесва...по една само причина...имам доста подобни неща из библиотеката си, но всички страдат от един недостатък - бързо остарява инфото...друго си е Енкартата с лайв-ъпдейт...сещай се, МТел, за намека ми



Тема Re: една хубава промоциянови [re: motek]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано09.04.06 21:11



А добре си се завърнал Наздраве!!! Надявам се си останал доволен от ...... ти си знаеш от какво



Тема Re: една хубава промоциянови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано10.04.06 08:53



вече стана дума за тази промоция.
За мен лично МТел не е книжарница. Не виждам какво толкова се впечатлявате.
И какво да ги правя ти я СИМ карти - аз вече си имам номер?

По българите при Дойран са изстреляни 350 000 снаряда. Даваме 9 убити и 40 ранени.


Тема Re: една хубава промоциянови [re: f(x)dx]  
Автор cyg (новак)
Публикувано10.04.06 09:07



Има хора дето купуват прими само за подаръците май, но добре че има и други дето не се интересуват от тях та сега имам две плажни кърпи - синя и червена, без никога да съм си купувал такава карта!



Тема Re: една хубава промоциянови [re: cyg]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано10.04.06 13:56



Е виж сега не си разбрал когато МТел дава карти ей така на килограм това е интересна промоция всички казваме "Браво" по команда а "новите" клиенти стават милиони и O`чудо на края на годината говорите с 8 милиона "българи" както обичат да натъртват МТел.

А когато Вива дава за 20лв 2 карти с по 40лв потенциални за 2 месеца това е гнусна инсинуация и опит на гадната американска офшорка да вземе душите ни - за бога братя не купувайте.Реално клиентите са само тези на Мобиком и 100-200 заблудени тинейджъра с по 100-200 карти на калпак.

Общо взето това е масовото мнение за съжаление .. явно не сме толкова умни за колкото ни представят щом дотолкова са промити мозъците на хората от пропагандата на "добрите"

-=MaHLaN=-


Тема Re: една хубава промоциянови [re: нaблюдaвaщ]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 15:32



Защо си мисля, че след 2 месеца ще я има същата промоция, ама на цена 14.80 лв. рпимерно?



Тема Re: една хубава промоциянови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано10.04.06 21:03



Грешно мислиш.

Енциклопедията сама по себе си струва четиридесет и два лева..

SIM картите са по десет лева - общо двадесет. Дотук са 62 лева. Освен това има по 2x12=24 лева давани всеки месец. Станаха общо
осемдесет и шест лева.

За тези неща даваш 20 лева. Като енциклопедията струва два пъти повече. Картите не ме интересуват. Ако пуснат следващата подобна енциклопедия за 20 лева ще си я взема и нея с най-голямо удоволствие. Промоцията е наистина хубава. А защо Мобилтел прави промоция на Енциклопедии - не ме интересува.

ReadOnly: spectator@mail.bg



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.