Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:33 27.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: една хубава промоциянови [re: Nistel]  
Автор cyg (новак)
Публикувано11.04.06 08:45



Не ме разбирай погрешно, но от промоцията на Мтел ме интересува само атласа, симкартите изобщо не ме интересуват. Ако намеря някой на който му трябват само симки, с удоволствие бих направил сделка - за него картите за мене подаръка! И ако прочетеш внимателно цялата тема ще видиш, че почти не се коментира колко карти и с какви пари в тях се предлага тази промоция.
Ти си първият (в тази тема) който коментира вивателските промоции, а за броя на клиентите на Вивател си е съвсем отделен разговор.



Тема Re: една хубава промоциянови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано11.04.06 08:49



ами какво да ти кажа, приятелю. На този свят безплатен обяд няма. щом две сим карти с минутите в тях и една енциклопедия струват два пъти по-евтино от самата енциклопедия значи има общо взето два варианта:
1. МТел субсидира цената на енциклопедията (т.е. останалите 20 лева са за сметка на МТел). Откъде идват тези пари - ми това са точно двете такси, които плащам за номерата на мое име.
2. Енциклопедията просто струва да речем пет лева, но на Славейков ти я продават за 40.

Прекрасно разбирам, че ти си доволен от факта, че получаваш книга на половин цена, но все пак МТел не са дискаунт магазин. Аз лично като техен клиент вече шеста година бих предпочел да се съсредоточат върху основния си бизнес още повече. Още повече, защото не мога да си изкривя душата и да не призная, че МТел се държи все по-пазарно и user friendly.
И все пак - аман от тия промоции за примите. Да вземат да пуснат малко и за договорите бе

По българите при Дойран са изстреляни 350 000 снаряда. Даваме 9 убити и 40 ранени.


Тема Re: една хубава промоциянови [re: f(x)dx]  
Автор motek (непознат )
Публикувано11.04.06 11:08







Тема Re: една хубава промоциянови [re: motek]  
Автор kracci (търсач)
Публикувано11.04.06 15:01



Промоцията е рядко атрактивна - аз освен енциклопедията и двете сим-карти спечелих и един прима пакет, от тези с трите безплатни минути, като изпратих SMS da на 1474.

I like to move (it)


Тема Re: една хубава промоциянови [re: kracci]  
Автор motek (непознат )
Публикувано11.04.06 15:11



Предполагам , че става дума за това :






Тема Re: една хубава промоциянови [re: motek]  
Автор kracci (търсач)
Публикувано11.04.06 15:19



Точно! А на другата карта наградата е 1 лв. към сметката. Бих искал LCD TV, ама...

I like to move (it)


Тема Re: една хубава промоциянови [re: kracci]  
АвторOO7 (Нерегистриран)
Публикувано15.04.06 10:31



Дайте инфо за промоцията и книгата



Тема Re: една хубава промоциянови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано21.04.06 14:52



Я да питам...показаха ми днес една такава енциклопедия...имаше повторение на една кола 2 пъти (някъде м/у страници 30 и 40 и нещо).
Всички ли са така или е отделен екземпляр?



Тема Re: една хубава промоциянови [re: Cтepн™]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано22.04.06 08:38



Моята енциклопедия няма забелязани подобни дефекти.

Във видядия от теб случай явно има още една промоционална кола.

ReadOnly: spectator@mail.bg



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.