Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:49 01.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Чудя се толкова ли съм одъртял?нови  
Автор bira_more (бира)
Публикувано25.03.06 20:02



Ама някои от рекламите на МТел адски ме дразнят.
Например - зимното яке без ръкави. Предполягам че следващата им идея ще бъде къси гащи за ски, или летен кожух, а може би и парашут на дупки - да може да се ползва и за рибарска мрежа.
Другото - дъра-бъра. И си представям рейсове и маршрутки в които всички се надвикват и приказват ли приказват.

По повод якето - предлагам да направим компания за продажба на бански за нудиски плажове.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Чудя се толкова ли съм одъртял?нови [re: bira_more]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано25.03.06 21:00



Якето обаче е хубаво.

Забележка към рекламата: в едната от рекламата 2-3 от попадналите в кадър се държат доста дървено. Иначе общо взето е весела.

Вероятно просто си поизморен.

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Стига бе...нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано26.03.06 10:29



Това не е яке а елек. И е червено! А би трябвало да е синьо - най-малкото за да е в тон с успехите на съответния футболен отбор.
А за дъра-бърата...най-ми хареса как бързичко се свива балончето...Човек може да си направи извода, че със същата скорост му намаляват и парчиките в припейда...



Тема Re: Стига бе... [re: .]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано26.03.06 10:37



Моето е тъмно синьо. Пак не е цвета на съответния футболен отбор, ама така е по-добре. Червеното ме притеснява като цят. Иначе имаше избор на цветове, но като размер бяха останали само от един номер.

А ако ще правим класация за най-идиотска реклама - тази с бомбата и прекъсването поради цената на разговора води класацията. Поне според мен.

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Re: Стига бе...нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано26.03.06 12:42



Що, много си е точна.
Не съм сапьор, но според холивудските корифеи обезвреждането на бомба почти винаги започва в последните 3-4 минути на брояча. И Прима с 1+3 мин. разговор идеално пасва



Тема Re: Стига бе...нови [re: Cтepн™]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано26.03.06 15:22



И Прима с 1+3 мин. разговор идеално пасва.

Искам да бъде реално проверено. Иначе обявявам рекламата за нелоялна.

Предлагам да сложат реална бомба, да дадат на сценаристите на рекламата по един телефон с Прима и да заснемат последната версия на рекламата.

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Не си одъртял!нови [re: bira_more]  
АвторПpeмaтeл (Нерегистриран)
Публикувано26.03.06 23:09



Просто рекламите на Ментел са отврат!!! Съгласен съм за дъра-бъра , и якето без ръкави! Но може би най много ме дразни е рекламата с онзи противен плешив чичко!



Тема Re: Не си одъртял!нови [re: Пpeмaтeл]  
Автор O!Sag (exquisitesinner)
Публикувано27.03.06 09:16



Сигурно някой ви го е казал преди, целта на тези реклами е да ви дразни. И да ги помните.

Тема за размисъл: Можете ли така буквално да цитирате рекламата на някой прах за пране?

Сигурно се сещате за отговора ...



Тема Just for the recordнови [re: Cтepн™]  
Автор mdk_bg (Mandriva user)
Публикувано27.03.06 11:36



Извинявай, ама логиката сочи друго.

Не знам досега някой на когото му са се обадили, да прекъсва с аргумента, че разговорът е започнал да става много скъп, защото не той плаща, нали. Освен ако случайно не е позвънил на приятеля си да го пита как е и оня почва: "Ей, братче, добре че ми се обади, щото тука обезвреждам една бомба..."



Тема Re: Чудя се толкова ли съм одъртял?нови [re: bira_more]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано27.03.06 12:30





яке без ръкави се нарича елек..
ами, погледнах го... прилича на елеците, дето ни ги купуват във фирмата за по 6-7 лева от един турчин
горе-долу същия шев и качество

Rednecks in mirror are closer then they appear



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.