Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 15.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Много приятна промоция на Motorola L7 ...  
Автор dead reckoning (г-н Двутактов)
Публикувано09.03.06 11:28



... по програмата М-тел Клуб.
Разбира се, ако не ви се ходи до бизнес-център или да звъните на *88, ще трябва да изчакате някой мързелив уеб-мастер от М-тел да се събуди и да ъпдейтне страницата, щото там няма инфо.



Тема Re: Много приятна промоция на Motorola L7 ...нови [re: dead reckoning]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано09.03.06 12:54



И все пак кажи с две думи за какво става дума ?

-=MaHLaN=-


Тема Re: Много приятна промоция на Motorola L7 ...нови [re: dead reckoning]  
Автор Ceдмия (засега)
Публикувано09.03.06 13:09



Винаги съм обичал мтел



Ако случайно има разлики не им обръщайте никакво внимание. Ако пък и някой познае последният телефона на втория линк кой е , цена няма да има.
Напоследък забелязвам че грижата за клиента е на първо място за тях. Прословутата фрее прима, набира до толкова доколкото каката да каже "Моля презаредете", след което разбира се те изхвърля.

=====



Тема Re: Много приятна промоция на Motorola L7 ...нови [re: Ceдмия]  
Авторsss (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 13:25



Ами то си пише - Нокиа 6030 маскирана като Моторола Л7... Жалко, че не могат да се правят пари от тъпотиите в сайта на М-тел!



Тема Re: Много приятна промоция на Motorola L7 ...нови [re: Ceдмия]  
Автор cyg (непознат)
Публикувано09.03.06 13:31



И така да обобщим:
1. сгрешен е модела на последния телефон
2. точките нямат никаква стойност
3. надписите на последните три модела вместо на български са на някакъв странен език, приличщ на английски (точки=ponts!?)
Чакаме реакцията на motek, a след това благословийте на уебдизайнерите към него....



Тема Re: Много приятна промоция на Motorola L7 ...нови [re: cyg]  
Авторsss (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 14:10



Обобщението не е верно...
1. Нокиата е ловко маскирана..
2. Както и стойността на точките...
3. Пардон... на ponts-овете /изкълчи ми се клавиатурата докато го напиша/!?!

Реакция от страна на motek е възможна, от уебдизайнерите - да, да!?!



Тема Re: Много приятна промоция на Motorola L7 ...нови [re: Ceдмия]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано09.03.06 14:37



Уффффф. Е.и- учи , е.и - учи
Отивам да ги питам , дали знаят колко ponts ще получат в края на месеца



Тема Re: Много приятна промоция на Motorola L7 ...нови [re: motek]  
Авторsss (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 14:55



Никакво учене! Който учил - учил! Само е. му е майката! Т...к, ponts, т...к, ponts, т...к, ponts... Докато натрупат поне 250 ponts-а! Иначе, браво за бързата реакция!



Тема Не виждам къде е отстъпкатанови [re: dead reckoning]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано09.03.06 16:49



Не виждам къде е отстъпката за членовете на М-Тел Клуб (цената даже е по-висока, а и ти взимат точки)?



Тема Re: Не виждам къде е отстъпкатанови [re: ohluva]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано09.03.06 18:21



Мтел са много добри търговци да знаеш Това е присъщо на една раса хайде да не казвам коя.Ще те убедят да купиш нещо, което е над реалната цена, ти ще се вържеш и най-лошото е че ще останеш доволен от цялата работа и ще си мислиш че си на сметка.Говоря по принцип, не спецялно за тази промоция.Да не вземете сега да ми сравнявате цени и тн.



Тема Re: Не виждам къде е отстъпкатанови [re: VANDAL]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано09.03.06 20:51



http://mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=746&sub=shop

Чак да им завиди човек на тези членове на МТел клуб

-=MaHLaN=-


Тема Re: Не виждам къде е отстъпкатанови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано10.03.06 11:00



Аз пък днес мисля да ида и да си я взема...не ме интересува отстъпка...като за стар Мото-фен ми пълни очите и отстъпката е последното, което би ме интересувало...цената си струва.



Тема Re: Не виждам къде е отстъпкатанови [re: Cтepн™]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано10.03.06 11:02



Разгеле))) Направи правилен избор...



Тема Re: Много приятна промоция на Motorola L7 ...нови [re: motek]  
Автор Ceдмия (засега)
Публикувано10.03.06 11:25



Ми не е лесно
Вземи питай и друго. Защо ако си взема телефона на изплащане без мклуб струва 432,60

, а ако го взема с мклуб 511,20 ?

=====



Тема Re: Много приятна промоция на Motorola L7 ...нови [re: Ceдмия]  
Авторsss (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 12:27



мъка, мъка...



Тема Re: Не виждам къде е отстъпкатанови [re: Cпoмeниии]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано10.03.06 12:33



Ами като не се появява L2 на Бг-хоризонта...



Тема Re: Много приятна промоция на Motorola L7 ...нови [re: Ceдмия]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано10.03.06 12:52



Цени на Motorola L7 по програмата " М-Тел Клуб " :

Кеш-ово плащане: 1-но годишен договор - 399 лв.+250 т.
2-ву годишен договор - 395 лв.+100 т.

Лизинг : 1-но годишен договор - първоначална вноска 81 лв. +12x30лв.
2-ву годишен договор - първоначална вноска 78 лв. +24x14.50лв.

Всички цени са с ддс

Това е от мен



Тема Re: Много приятна промоция на Motorola L7 ...нови [re: motek]  
Автор Ceдмия (засега)
Публикувано10.03.06 13:14



мерси
Да ти дам едно предложение ?
Защо изобщо се занимавате с този сайт на който не е ясно какво и дали е вярно ? Пускай редовно тука верните оферти и съкратете щата на уеб мастера.

=====




Тема Re: Не виждам къде е отстъпкатанови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано10.03.06 14:01



Не си прав.Вземи си я хубаво телефонче е , щом така си преценил.Обаче е факт че мтел правят хората на глупаци с тези точки и "отстъпките" за телефони, които ди дават срещу тях.



Тема Re: Не виждам къде е отстъпкатанови [re: Cтepн™]  
Автор Ceдмия (засега)
Публикувано10.03.06 14:15



Хайде после да споделиш какво има в комплекта ?

=====




Тема Re: Много приятна промоция на Motorola L7 ...нови [re: Ceдмия]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано10.03.06 14:18



Благодаря за предложението
Ще бъде предвижено заедно с финансовите ми изисквания



Тема Re: Не виждам къде е отстъпкатанови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано10.03.06 16:23



Правят ги на глупаци защото явно имат насреща си глупаци
Аз защо не се вълнувам от отстъпки? Ами след като съм решил да дам 440 лв. за телефон, мислиш ли, че ще ме спре липсата на 10 или 20 лв. отстъпка?
Все едно да си купуваш Мерцедес и да ти правят 100 лв. отстъпка и да не купуваш колата защото си се надявал на -150 лв.



Тема Re: Не виждам къде е отстъпкатанови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано10.03.06 16:41



Така е.Ти телефона като си решил да го купиш ще го кушпиш.Ама аз ти говоря за глупостите с тия точки и глупаците дето се връзват.Ползата от тия дочки е да си вземеш 20 смс или някой друг мижав мегабайт нет през гпрс.Друга полза няма.Аз в клуб вивател го писах.С две думи:докато има кой да се връзва ще ни правят на балъци.



Тема ВЗЕХ Янови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано10.03.06 19:49



Идеално апаратче
Трябваха ми 15-ина минути за да я настроя и персонализирам, ама аз съм си стар Мото-фен, това ми е 6 или 7-ма Моторола
Комплектът е само апарат, зарядно и книжка...по този повод...критика към МТел - Бг-книжката е залепена с лепенка, с която си играх 20 мин., докато разлепя без да скъсам страниците и да мога да разлистя книжлето.
Свири силно, вибрира яко. Идеално ляга в нормална мъжка длан (все пак е малко по-дълга отколкото изглежда на снимките), бутоните се натискат леко, синята подсветка осветява идеално бутоните (тя се включва само в тъмна среда - характерния за Моторола сензор за осветлението си е тук). Всъщност бутони в истинския смисъл на думата няма, има релефни цифри за натискане.
В режим "св.ръце" се чува идеално, но отсреща не ме чуват толкова добре, явно микрофона в този режим е малко куц.
Снимките и видеото са си калпави (е, сравнявам с цифров фотоапарат), но за тел.дисплей стават. Няма как още да побачкам повече с тези неща, още нямам SD карта (Мотек, казвай къде ги продават; също и кабел за връзка с компа).
Обаче полифонията е забележителна - силен и хубав звук.
Другото се знае

А, още нещо - втория ред от логото на МТел успешно се замества от датника...не както беше при Т720 - той се наместваше в/у датата. Но и тук има малко недоглеждане - там се изписва и "Зареждане" и скрива датата


Колкото до отстъпките - човека в БЦ беше невероятно любезен; аз не си знам точките - провери ги, разясни различните схеми и възможности и т.н. Все пак отстъпката е цели 4 лв., май, ако ползваш точки...няма и 1%

Редактирано от Cтepн™ на 10.03.06 19:59.



Тема Re: Честитонови [re: Cтepн™]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано10.03.06 20:34



Със здраве да я ползваш.
Ако разбера нещо за " екстрите " ...... ще пиша
Междувременно Някоиии може да подскаже алтернативно магазинче

Редактирано от motek на 10.03.06 20:34.



Тема Re: Честитонови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано10.03.06 20:39



В БЦ ми казаха, че памет и кабел да търся и комп.магазини, Германос.
Още не съм стигнал да прочета дали има точно определен вид на паметта или просто стандартна



Тема Re: ВЗЕХ Янови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано10.03.06 21:04



Честито Морски!Със здраве да си я ползваш моторолката и само за хубави неща да те търсят на нея. СД карта търсиш в компютърните магазини основно.Има ги на много места, но там е логично да са най-евтини.И преди да взимеш картата я пробваш дали се разпознава от телефона, че принципно тия работи са малко капризни.Кабелче за връзка с ПЦ търсиш в магазините за телефони.Пак ако се навият в магазина да го пробваш кабелчето на място ще е хубаво.За кабела питай най-добре Спомениии той ще каже най-точно.



Тема Re: ВЗЕХ Янови [re: Cтepн™]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано11.03.06 11:08



Честито!!!
Да си го ползваш със здраве))))
За карта - бегом в първия магазин за компове))) - ориентировъчни цени:
128MB ~ 30лв.
256MB ~ 45 - 60лв.
Искрено съм оборчен, обаче, от това, че за тази цена е куц комлект - няма кабел, диск със софт ( МПТ ), стерео слушалки...
Опа...за кабел - също в магазин за компове))) miniUSB - USB..няма логика да пълниш гушата на тея дебили от Германос....не може нещо, което струва 5лв. да се продава за 50лв. !
Опс...не сравнявай L7 с L6 )))) - коренно различни класове са))) - по повод, че окомплектовката на 6 била същата))

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Cпoмeниии на 11.03.06 11:10.</EM></FONT></P>

Редактирано от Cпoмeниии на 11.03.06 12:50.



Тема Re: ВЗЕХ Янови [re: Cпoмeниии]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано11.03.06 12:15



А, мерси, мерси

Че е куц комплекта - куц е (впрочем и L6 в Глобул е в същата комплектованост). АМа да знаеш аз как се облещих, когато питах момчето в БЦ къде ще ми препоръча да купя карта и той каза "Ами, че то си има в комплекта". Казах му, че това е невъзможно за Бг-условията, той твърдеше и дори веднага я разопакова...явно е помислил, че батерията е SD karta
Значи, ако градиента на цените ти е верен, то 512 МВ ще са до 100 лв
Слушали???? Къде да ги бодна? В mini USB-то или през Блутуута? Не бях се замислял за слушалки, но сега като спомена...с едни 512МВ карта...ето ти МР3 плеър, докато въртя педалите; и бездруго мислех да си купувам
За кабелчето...чудя се кабелче или един Блутуут-адаптер към компа...ще свърши същата работа по прехвърлянето. СД то със софта ще ми го копира щерката

Я да те питам - в настройките на мейл-клиента има един ред - Return address, където записах мейл-адреса на пощата...същия, който вкарах и в полето Name.
Та кажи какво точно означава този Обратен адрес, че не видях нищо в книжлето, а без попълване на това поле не тръгва клиента?



Тема Re: ВЗЕХ Янови [re: Cтepн™]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано11.03.06 12:48



Такаааа...слушалите...ахам...в USBто)
В момента се опитвам да изясня дали поддържа стерео-блутут-слушалки))
Като мп3-плейър се справя много добре)))
512ки...ще проверя по колк оса)) това бяха цени-ориентир))) да не отидеш да дадеш 90лв за 128 МБ в Германос...примерно)
Кабелчето има някои възможности, които БТ няма...и обратното)) Ако не се притесняваш да дадеш 50лв...примерно..за двете неща...земай!
За ретърна...дай малко време..че не съм го провал....ша пиша като имам решение.



Тема Re: ВЗЕХ Янови [re: Cпoмeниии]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано11.03.06 17:39



Гледах цените на една тукашна асемблаторска фирма...най-скъпата във Вн...наистина БТ + кабел е към 50...значи са достъпни
За ретърнадреса - ако мернеш нещо...аз вече си направих пробите изпращане/получаване...и само от любопитство...може пък точно там да се пише адреса, а в нейм - нещо друго...щото има и акаунт нейм



Тема Re: ВЗЕХ Янови [re: Cтepн™]  
Автор O!Sag (divine sinner)
Публикувано13.03.06 11:27



СД карта може да си купиш от всяка компютърна фирма, и на метро има много. Кабелите за Моторола традиционно за просто МиниЮСБ, така че и там си много лесен.



Тема Re: ВЗЕХ Янови [re: Cтepн™]  
Автор O!Sag (divine sinner)
Публикувано13.03.06 11:30



Account name -- твое име по което да идентифицираш акаунта (може да имаш повече от един, нали)
Return address -- адреса, който се записва в плика на писмото и който е този по подразбиране, като натисне получателя "Reply"
Name -- името ти, коет се изписва като подател.



Тема Re: ВЗЕХ Янови [re: O!Sag]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано13.03.06 12:00



Account name - да, това е
Return address - логично да е това, наистина този адрес се изписва в писмото
Name - не, това се оказа точно адреса на мейл-кутията
Името ми като подател се задава другаде - Подпис



Тема Re: ВЗЕХ Янови [re: Cпoмeниии]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано13.03.06 21:40



Взех едно средноскъпо (30 кинта) USB-BT адаптер, поддържа до 7 дивайса едновременно...2-3 мин. цъкане, докато си намеря Мотото и обмена тръгна...само мултимедия (аудио, пикчърс, видео)...засега не открих как става обмен на органайзера и записи от указателя...макар, че виждам в интерфейса на софта, че е активна иконата за това...но не съм и ръчкал още де.
Също е достъпна функцията за ползване на Моторолката като wireless достъп до Нета, ама като си зема лаптоп тогава ще ползвам това...на десктопа си имам ЛАН карта
Засега без кабелче...ако се наложи...тогава

Един въпрос - когато се свързвам с други БТ-телефони...пак ли ще трябва и двете страни да си въвеждаме код за достъп, както с компа? При всяко pair-ване иска първоначално въведения код и на компа, и на тела.(но и задодох повишена секюрите, де)


Намерих си и 512 microSD - 90 кинта...суун...на заплата


ретърнадреса - оказа се, че това се появява като адрес на изпращача при получателя (тенкс O!Sag).



Тема Re: ВЗЕХ Янови [re: Cтepн™]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано14.03.06 10:31



Привет!
Съвсем нормална цена...аз БТ )) честито!
Синхронизация - само със софт - MPT или MobileEdit.
При свързване чрез БТ.....винаги иска парола за сдвояване - от едното устройство ( иницииращо връзката ) я задаваш, а на другот я вкраваш за осъществяване на връзката, ако освен изрично не е указано връзката да става без парола. Можеш да избегнеш връзването с компа да става с парола, като инициираш връзка от компа и му зададеш да е без парола.
512 за 90 е ок! ))) на кой производител?


Това е 12ти опита да постна....



Тема Re: ВЗЕХ Янови [re: Cпoмeниии]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано14.03.06 10:48



Здрасти
Днес разлистих по-подробно книжлето на адаптера - ако разчекна секюрити бокса няма да иска пароли...но това трябва да стане при първо сдвояване...сега вече и компа, и тела ще си искат паролата...поне докато не делна името, с което компа търси тела и направя ново и ново първоначално сдвояване.
Вероятно ако дам Ентър на празни полета за пароли също няма да иска.

Ами аз винаги от компа инициирам да търси тела...по-просто е...клик на един бутон в интерфейса на адаптера и той почва да търси активирани ВТ-устройства...като ги открие му даваш с кои да се свърже и това е...мултимедийните папки на Мотото излизат в Експлорер прозорец.

СДто не питах чие е...просто се осведомих дали имат и колко му искат. И дали ще се навият да го разопаковат и пробваме преди да го платя



Тема Re: Много приятна промоция на Motorola L7 ...нови [re: dead reckoning]  
АвторDMX (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 10:54



Промоцията наистина си я бива.

Само да питам дали някой е чел това ревю -



И от написаното там имам 2 въпроса към хората с този телефон.

Bluetooth settings are former, the device is seen only for 60 seconds, which is not enough sometimes.

1. БТ работи само на периоди от по 60 секунди и след това трябва пак да се активира ли? И защо това време понякога не е достатъчно?

In the beginning of the sales, the L7 won't be equipped with EDGE (which is standard for the latest models). Starting with December, it will gain EDGE support and will be delivered to some markets in this condition.

2. Съмнява ме внесените в БГ да са с едге, но все пак поддържа ли се или не? И дали с нов firmware ще се поддържа?



Тема Re: Много приятна промоция на Motorola L7 ...нови [re: DMX]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано14.03.06 11:00



Привет!
Когато е в режим "видим" е за 60 сек. след това БТ се изключва. Про връзка..си е активно без ограничение.
За EDGE....щв видим...но ако няма чип за това...и Win XP деа му инсталираш....пка няма да поддържа))



Тема Re: ВЗЕХ Янови [re: Cтepн™]  
Автор O!Sag (divine sinner)
Публикувано14.03.06 11:48



Еми кажи му моторола и не го обиждай повече. Вечно са с гъза към света :-)



Тема Re: ВЗЕХ Янови [re: Cтepн™]  
Автор O!Sag (divine sinner)
Публикувано14.03.06 11:49



МикроСД ще е малко за твоето слотче ;-)



Тема Re: Много приятна промоция на Motorola L7 ...нови [re: Cпoмeниии]  
Автор O!Sag (divine sinner)
Публикувано14.03.06 11:51



А нема? Софтуерно ще го поддържа, ако трябва, но пак ще го има* -- това е уиндоус (изчекнах се докато го напиша) :-)

__
* Тук има дебела ирония.



Тема Re: ВЗЕХ Янови [re: O!Sag]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано14.03.06 11:52



?!?!?!?!??!?!?!?!



Тема Re: Много приятна промоция на Motorola L7 ...нови [re: O!Sag]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано14.03.06 11:53







Тема Re: ВЗЕХ Янови [re: O!Sag]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано14.03.06 12:00



Емиии....простено им е, та те са най-добрите, а и след 5-тата Моторола вече не ти прави впечатление.
Питаш ли ме как се чувствах в разгадаване на шибано разположени менюта на СЕ Т290, който ползвах известно време м/у старата ми Мото Т720 и сегашната?.
Пък и какво ти дреме кое къде е...Моторола услужливо ти предлага да си направиш свои шорткъти на които функции пожелаеш



Тема Re: ВЗЕХ Янови [re: Cтepн™]  
Автор O!Sag (divine sinner)
Публикувано14.03.06 12:08



За да си направиш shortcuts пак трябва да ползваш уникалното меню, плод на цяла фамилия анти-потребители :-) Вместо ентер си бил натискал връщане две менюта назад и едно вляво, а после защо телефона не помни?

А и защо да се занимавам с телефона, аз искам да му мушна (картата) и да си го ползвам. Демек -- Нокиа :-)



Тема Re: Много приятна промоция на Motorola L7 ...нови [re: DMX]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано14.03.06 12:22



1. Периода от 60 сек. е време да се закачи с друго ВТ устройство.В това време иконата за ВТ мига. След контакт иконата на ВТ спира да мига, става постоянна и няма ограничение във времето за комуникация...освен заряда на батерията.

2.Няма ръбче.



Тема Re: ВЗЕХ Янови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано14.03.06 14:22



Не си случил на сони ериксон.Т230/290 е някакво уникално чудо на техниката ненадминато до сега.По-скапан дисплей, по-неудобна клавиетура и по-бавно меню няма.Вземи например по-старите модели Т300/Т310 нямат грешка.Хем дисплея им е 256 цвята (т290 го водят 4096) , а има много по-добри цветове.



Тема Re: ВЗЕХ Янови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано14.03.06 15:16



Ами това ми беше опита със СЕ и смятам, че ми е достатъчен
Зрението ми е отлично, но като светнеше онази мръсно и бледожълта клавиатура се чудех кое какво е
Друго си е Моторолката да светне в яркосиньо - всичко се вижда идеално по клавиатурата



Тема Re: ВЗЕХ Янови [re: Cтepн™]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано14.03.06 15:28



Е по твоята логика да взема една моторола С350 (ако не бъркам номерчето) и да си вадя заключения по нея за всички ли?
/то не беше дисплейче по малко и лошо от на Т310, мънички и неудобни клавиши и меню за самоубийци...
И едно гадно псе и облизваше дисплея отвътре бррр... ужас, а като след поява на скриин сейвъра светнеше пак дисплея, човеко си мисли че му клипят/

Welcome to the real world




Тема Re: ВЗЕХ Янови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано14.03.06 16:13



Знам го наизуст т290 имам опит с него.Ужасен е, но не си прави изводи за марката само по него.Хвани един т610 примерно пак е на годините на т290,но да видиш не е ли удобен.



Тема Re: ВЗЕХ Янови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано14.03.06 17:02



Избъзиках се, бре

Знам какво може Т610...просто ми трябваше нещо временно за малко пари и налетях на Т290...а и сакче "МТел" ми дадоха с него...и Прима с чудесен номер за щерката




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.