Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:45 01.07.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема До motek с молба за помощнови  
Авторyди (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 22:49



Проблема ми е следния. Картата ми е на пакет минути 350(понастоящем 400, защото съм с тригодишен договор). Номера е 0888636718. Преди 15-на дни активирах един номер в групата Семейство и приятели. След няколко дни се установи, че номера не е бил въведен, т.е. не се тарифира отделно, а от пакета. Обадих се, обещаха да го оправят, вследствие на което спря да се отчита време от пакета-от 10 дни ми стоят все едни 76 минути. Разговорите се тарифират като извън пакета. Няколко пъти се обаждам, били в течение на проблема, щели да го оправят, но нито се обаждат, нито го оправят. Можеш ли да съдействаш, да запиташ нещо. Предварително благодаря.



Тема Re: До motek с молба за помощнови [re: yди]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано26.02.06 10:49



Здравей.
Нямам нищо напротив и ще проверя за какво става дума.
Ще използвам темата обаче , за да помоля следващият път , подобни въпроси да бъдат задавани на бележка. Това все пак е форум на " Дир .бг " и няма да е редно да го превръщаме в Help Desk на М-Тел.
Благодаря.



Тема Отговорнови [re: yди]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано26.02.06 19:46



Надявам се , че вече нямаш проблем с тарифирането на разговори в мрежата на М-Тел извън пакета..
Получих уверение , че въпросното ( обещано ) обаждане , ще бъде осъществено в началото на Март.
Ако имаш още въпроси по конкретната тема , ще те помоля да ги зададеш на бележка ( необходима е регистрация )



Тема Благодаря на Motekнови [re: motek]  
Авторyди (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 20:25



Много благодаря за помощта! Няколко пъти вече се регистрирам, но след няколко дни дира ме изхвърля. Накрая се отказах да се регистрирам. Иначе в дир влизам всеки ден от края на 1998г. Още веднъж благодаря.



Тема Re: Благодаря на Motekнови [re: yди]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано26.02.06 20:29







Тема За регистрацията...нови [re: yди]  
АвторCтaниcлaв (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 21:48



Аз също имам подобен проблем с регистрацията. Въведа парола и на следващия ден е невалидна. Сменям я и после пак същото. Затова пиша повечето пъти неригистриран...



Тема Съветче .....нови [re: Cтaниcлaв]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано27.02.06 10:23



Ако ползвате домашните си компютри, след като веднъж се логнете в клубовете не давайте изход!!! Също така не изтривайте бисквитките (кукитата) По този начин ще сте винаги конектнати в клубовете на дир-а



Тема Re: Съветче .....нови [re: vip4o]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано27.02.06 11:15



Да, трябва да се приемат кукитата. Освен всичко друго чрез тях се обозначават новите мнения в темите.
За логването от различни компове - точно обратното е. Трябва след отваряне на clubs.dir.bg от друг комп ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Изход и отново лог, въпреки, че горе си стои "Добре дошъл: ххххххх". Явно е бъг. Когато забравя това действие всичко ми показва, че съм с моята си регистрация, но опитам ли да пиша - в полето Прякор го няма Cтepн™, но и поле за писане на ника няма и отказва да приеме мнението.



Тема Re: Съветче .....нови [re: vip4o]  
Автор VANDAL (nepko)
Публикувано27.02.06 11:16



При мен не става така.90% от случаите като затворя страницата и после пак трябва да се логвам.Не е от бисквитките, защото в арената и други подобни си стоя логнат.



Тема Re: Съветче .....нови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано27.02.06 11:21



...и после пак трябва да се логвам

от същата машина ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.