Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 18.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ГАВРА с абонатитенови  
Автор exotique (team EVOLUTION)
Публикувано11.02.06 19:25



ебати гавра си правят от мтел със своите клиенти на сметка.значиаз всеки месец си плащам по 12 лв. абонамент- иразговор с глобул за 1 минута ми струва 40 стотинки.а с Примата е 28!!!!ебаси майтапа !за кво го давам тия 12лв>?уж за по евтини и по дълги разговори




Тема Ами не ги давайнови [re: exotique]  
Автор Плaшимиp ()
Публикувано11.02.06 19:38



Ами не ги давай, кой те кара??? Аз веднага след като стартира Вивател си купих карта и си смених номера и това беше. Вече всички ме знаят с новия ми номер. Никой не те е вързал цял живот към тази фирма, ти нямаш ли чувство за самоуважение?

Редактирано от Плaшимиp на 11.02.06 19:47.



Тема Re: ГАВРА с абонатитенови [re: exotique]  
Автор Vivatel (БезПристрастен)
Публикувано11.02.06 19:42



Ми така е ама кой да слуша. Аз като им обяснявам на моите познати че за момента Вивател е най-доброто никой не прихваща. А ето ги и причините заради които избрах тях:
1. Тарифиране на разговор до 30 секунди. Демек 22 стинки. А не като Глобул и Мтел говориш не говориш една минута плащаш.
2. Със тези техните промоции излиза че говоря на 22 стинки на минута естествено след като ми върнат заредените кинти.
3. Имат Кой ме търси. И не е нужно както е при Фрее Примата ми като я дам на някой и ми пусне гласовата поща да се обаждам на оператор което ми коства минимум 5 минути слушане на опера .
4. Има си ГПРС което при Примата доста време ми липсваше.И ММС май даже си има.
Кво повече от тва?
А и да кажа че Вивателския ми номер е мого гот от сорта на 0877ХХУBAA . Такъв на Прима съм нямал от 5-6 години а съм сменил над 20 техни карти.

Редактирано от Vivatel на 11.02.06 19:45.



Тема Re: ГАВРА с абонатитенови [re: Vivatel]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано11.02.06 20:17



1. Очевидно е , че не си запознат с тарифирането на Прима.
3. Какво точно искаше да кажеш ?

4. Предполагам , че за 6 лв. на МБ се скъсваш да браузиш. Да , май имат ММС-и....в тяхната мрежа




Тема Re: ГАВРА с абонатитенови [re: exotique]  
Авторtts (Нерегистриран)
Публикувано11.02.06 20:31



И по коя тарифа на Прима разговор с Глобул/Вивател/ БТК е 0,28 лв./мин.???

Май се баркаш с тарифата "Прима Стар", при която цената е найстина 0,28 лв./ мин., но само към М-Тел, към останалите Бг мрежи е 0,49 лв./ мин. Всички цени са без ДДС!



Тема Re: ГАВРА с абонатитенови [re: tts]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано11.02.06 20:49



Май не четеш внимателно.

"А не като Глобул и Мтел говориш не говориш една минута плащаш.
"



Тема Re: ГАВРА с абонатитенови [re: Vivatel]  
Автор VANDAL (nepko)
Публикувано11.02.06 21:11



На цени са добре (само за разговори) не ми разправяй че цените на смс и гпрс са добри.И покритието ви е скапано.Ако човек е свикнал на покритието на мтел много ще има да ви псува.



Тема Re: ГАВРА с абонатитенови [re: motek]  
АвторBio (Нерегистриран)
Публикувано11.02.06 22:36



Човекът искаше да каже не "Кой ме търси" - CLIP,а забрана на изписване на номера - CLIR.Наистина това е плюс за вивател,но не кой знае какъв.А относно ММС,ГПРС и така нататък и обхвати не е коректно да правите сравнение
- Мтел стартира преди 10 години,а едва преди няколко си ПУСНА MMS и услугите през GPRS,доста след повечето мрежи.
- СМС-и м/у Глобул и мтел се изпращат отскоро
-Нито глобул,нито Мтел имат на предплатените си услуги ГПРС.Цената на Глобул за абонаментите им е 6лв(колкото на предплатената услуга на Вивател),а на Мтел - 4,8 (P.S Мотек,Предполагам , че за 4.8 лв. на МБ се скъсваме да браузим)
При условие,че не плащаш месечна такса 6лв не са чак толкова невероятни,а ГПРС-а не се свежда до browse,напротив в повечето случаи се свежда до ползване на Чат програми като IRC и ICQ,които генерират доста малко трафик.За разлика от Глобул и Вивател,мтел тарифират първите 15к = 7ст,което е доста набутващо например когато си сверявам часовника на телефона по интернет или гледам времето в момента - процедури,които генерират под 1кб
-Сравняването на обхвата не е коректно.Спомнете си Глобул с колко обхват стартира?Мтел са стигнали до този наистина добър обхват в продължение на деситилетие а глобул - на 5 години.Вивател тартираха скоро,нека след 5 години пак да говорим за обхват.



Тема Re: ГАВРА с абонатитенови [re: Bio]  
АвторBio (Нерегистриран)
Публикувано11.02.06 22:38



P.S исках да кажа "след повечето мрежи в Европа"
P.S2 Не смс-те м/у Мтел и Глобул,а ММС-те между Мтел и глобул
Много ми се спи нещо:-)



Тема Re: ГАВРА с абонатитенови [re: Bio]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано11.02.06 23:17



1. Съмнявам се , че точно това е искал да каже , но най-добре е той самият да сподели. Коклкото до CLIR-a. Бъди сигурен ,че много скоро от Вивател ще разберат , какво означава да разрешиш подобна услуга на анонимни потребители
2. Ако си прочел внимателно , ще разбереш , че не аз пиша за разликите в обхвата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.