Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:31 30.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Отново благотворителност за Примитенови  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано06.02.06 20:11



Договорните абонати вече могат да се чувства прецакани. Първо бонусче за примите по НГ а за договорните нищо, сега още 5 кинта и удължаване на валидността а за договорните пак нищо
Не знам каква е причината за последните 5 кинта, може да е защото използвам тази карта много рядко но 5 кинта са си 5 кинта, 10мин разговор като за без пари не е зле
Другия месец пак



Тема Re: Отново благотворителност за Примитенови [re: xxx]  
Авторcyg (Нерегистриран)
Публикувано06.02.06 20:59



Не знам каква е причината за последните 5 кинта
Maй наистина са се уплашили от загуба на клиенти и от неизпънението на план 4 000 000.



Тема Предложениенови [re: xxx]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано06.02.06 21:14



Обаждаш се на *88 и заявяваш , че се увстваш страшно неудобно от факта , че получаваш 5 лв за сметка на горките абонати и официално се отказваш от тях като ги даряваш за благотворителност.



Тема Re: Предложениенови [re: motek]  
АвторBio (Нерегистриран)
Публикувано06.02.06 22:51



Но тези на абонаментни планове - яли ги кучета!!!



Тема Re: Предложениенови [re: Bio]  
Автор мoбимeн (минаващ)
Публикувано07.02.06 00:01



Някой успя ли да разбере по каква схема се раздават тези пари? Аз лично не!



Тема Re: Предложениенови [re: Bio]  
Автордфca (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 01:08



Те тея на абонаментни планове не си падат по благотворителноста...



Тема Re: Предложениенови [re: Bio]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано07.02.06 09:02



Сигурен съм , че ако е кучка друго ще разправяш



Тема Въпросът е,нови [re: motek]  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано07.02.06 09:19



че по Нова година аз лично много повече щях да се зарадвам на 10 лв намаление на сметката, или примерно пакет от 15 ммс-а, отколкото М-тел да ми дава прима за 10 лв.




Тема Re: Въпросът е,нови [re: r-н Двyтakтoв]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано07.02.06 10:05



Welcome back mister Двутактов
Ние това...много добре го знаем

В случая , въпроса е съвсем различен :
1. Не се дава нищо : Стиснати , Скъперници , Най-скъпият оператор във Вселената.
2. Дава се нещо : Защо давате това а не друго ? Аааа , уплашихте се от конкуренцията .
3. Дава се нещо подходящо ( фантастично предположение ) : Защо давате толкова малко ?

Пичове , без пари и мама на татко не дава



Тема Re: Въпросът е,нови [re: motek]  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано07.02.06 10:18



че у мен съществува подозрение, че М-тел са решили да си пишат актив, пробутвайки залежала стока. Казвам залежала, защото явно от М-тел са надценили популярността на Слави и неговите продукти, приготвяйки голямо количество прими с диск, които обаче никой не е купил. В един момент компанията решава да ги раздаде на абонати - хем си пише актив, хем се освобождава от тези прими. Да си припомним - по същото време за 10 лв се предлагаше прима с вино и бисквити - много по-подходящо за подарък. Така човек щеше ако иска да излапа бисквите с вино и евентуално да изговори десете лв, или да подари целия комплект на някой приятел. Със сигурност много повече хора харесват вино и бисквити, отколкото песни на файв старс. Иначе сама по себе си идеята да се подарят прими на абонатите не е лоша.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.