Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:19 02.07.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Въпросът е,нови [re: motek]  
Автор VANDAL (nepko)
Публикувано07.02.06 21:37



Човекът говори за картата с номер 0888500ххх за другите няма спор



Тема Re: Въпросът е,нови [re: bm]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано07.02.06 21:42



Я . bm . Пак се събирате значи ?



Тема Re: Въпросът е,нови [re: VANDAL]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано07.02.06 21:47



1. Нямам такъв номер.
2. Изненадан съм , че това има някакво значение ?



Тема Навярно е 0888 900ХХХнови [re: motek]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано07.02.06 22:18



Недей да си толкова нагъл само, моля те!
Това че имаш 4-ри карти на твое име е великолепно, но имаш и една друга, по-интересна, за която не плащаш и не си признаваш!
Не се прави на светец, какъвто определено не си. Вашата фирма е олицетворение на "идеалното семейство и приятели"!

VOLVO FOR LIFE

Редактирано от VOLVO 44O GLT на 07.02.06 22:20.



Тема Re: Навярно е 0888 900ХХХнови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано07.02.06 22:28



Наглост е да се ровиш в личното пространство на който и да било
Не мисля , че се познаваме за да ми даваш оценки , но все пак ти благодаря за оценката " идеално семейство и приятели " . На едно и също мнение сме



Тема Re: Въпросът е,нови [re: motek]  
Авторcyg (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 22:36



1.Най-скъпият оператор във Вселената. - нямам информация как е по другите планети, но поне за България отговорът е да.
2.1Защо давате това а не друго ? - каквото и да дадете няма да покриете всички изисквания и е напълно естествено тези които не са доволни да реагират.
2.2Аааа , уплашихте се от конкуренцията . - да не би да искаш да ни убедиш че Мтел го прави от добро сърце!? Това си е рекламен ход за задържане на стари и привличане на нови клиенти. Напълно естествен ход, Мтел го е страх от конкуренцията и реагира. Дори ти не се опитваш да отречеш че най-големия оператор губи темп.
3.Защо давате толкова малко ? - "аз искам всичко, аз го искам сега!" Какво да се прави, клиентите искат и е смешно дабъдат обвинявани за това.



Тема Re: Въпросът е,нови [re: cyg]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано07.02.06 22:52



1. Дори и на Мелмак е по-евтино , не си ли чул
2.1 Това казвам и аз
2.2 Страх ??? Хе-хе , ще ти се. Дори и ти ще признаеш , че въпреки конкуренцията......то се знае кой е номер 1
3. И аз така и никого не обвинявам за това .
Прочети началният пост ( за съжаление темата се изкриви безумно ) и ще разбереш на какво реагирам



Тема Re: Навярно е 0888 900ХХХнови [re: motek]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано07.02.06 22:58



Не, не е наглост да се интересува човек, защо плаща високи сметки и къде отиват парите от сметките. И наистина защо хората на абонамент са дискриминирани - за тях няма никаква промяна към по-приемливи планове на тарифиране. Нима компанията Ви иска да има само корпоративни клиенти на договор и предплатени услуги за частни лица? Българският мобилен оператор, защо тогава всяко едно питане във връзка с абонаментните планове остава без отговор? Това, ако не е нагло отношение, да го разбирам ли за мълчание в знак на съпричастност или просто въпросите се подминават с ехидна усмивка, от самодоволния служител...

P.S. Не скривай наличието на служебен телефон, зад намеса в личната свобода, това ти е служебен телефон и не е нещо лично!


VOLVO FOR LIFE

Редактирано от VOLVO 44O GLT на 07.02.06 23:02.



Тема Re: Въпросът е,нови [re: motek]  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 00:31



Уф че си......да не казвам.
Аз имам и договорна карта, на която чакам да и изтече 3год договор (период за който не съм получавал никакъв бонус) и да зарязвам договорните отношения с Мтел. Примата така или иначе ще си я пазя, защото номера съм го давал на много места.
Да има и друго, за което да се оплаквам. Кога умниците от Мтел ще се научат, че не е нормално да ти пращат след полунощ СМСи пък било то и с поздрав, че са ти заредили картата. Толкова ли много мозък се иска, правят го от години. Особено дразнещи са тъпите им игри.



Тема Re: Въпросът е,нови [re: XXX]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано08.02.06 00:40



...Да има и друго, за което да се оплаквам. Кога умниците от Мтел ще се научат, че не е нормално да ти пращат след полунощ СМСи пък било то и с поздрав, че са ти заредили картата.....

Ей тук мога да поспоря Клиент съм на М-тел, но имам големи наблюдения относно Глобул...... Та докато аз не съм получавал никога (е ...почти никога смс-и от М-тел след полунощ или в късните часове) то при Глобул това е практика с непрекъснатите им игри за щяло и нещяло! 90 % от познатите ми които са към Глобул получават смс-и по всяко време на денонощието - даже и в 2 посред нощ да не забравят, че ако пуснат смс на едикойси номер шансът им да спечелят едикоя си аграда се увеличава




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.