Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:27 22.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Направих си първия подарък за Нова годинанови  
АвторЩacтливeцa (Нерегистриран)
Публикувано19.12.05 08:18



Ще попитате как?
Ами много просто - отидох в М-тел в халите и си прекратих договора, който се оказа че е от 1999г. За да не си загубя номера, който е хубав и заради който ще трябва да уведомявам доста хора си взех една Прима със същия номер. Ако знаете сега колко съм доволен, камък ми падна от сърцето. Като излизах от халите след процедурата бях така ухилен като че ли са ми казали че Мтел е фалирал Майтап бе...
Иначе чувството е страхотно - опитайте и вие!!!



Тема Re: Направих си първия подарък за Нова годинанови [re: Щacтливeцa]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано19.12.05 10:21



Напълно те разбирам. Аз така се почувствах, когато МТел ми предложиха срещу 12 лв. мес. такса безплатни разговори...при това без ограничения за времето и продължителността.



Тема Re: Направих си първия подарък за Нова годинанови [re: Cтepн™]  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано19.12.05 10:55



Абе ако нямаше специална оферта за теб и можеше да избираш само от "суперизгодните" планове за "обикновени" абонати, щеше да го почувстваш различно ...



Тема Re: Направих си първия подарък за Нова годинанови [re: r-н Двyтakтoв]  
Автор feb (заплес)
Публикувано19.12.05 10:58





"Hищo нe e в cъcтoяниe дa пaднe от пoдa."


Тема Re: Направих си първия подарък за Нова годинанови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано19.12.05 11:58



Все пак кажи че става въпрос за разговори в група, а не за цялата мрежа на мтел



Тема Re: Направих си първия подарък за Нова годинанови [re: Cтepн™]  
Автор Terko (Smile!:))
Публикувано19.12.05 12:06



Стернчо, винаги се изтъкваш, че си с по-специален статут. Е хайде няма нужда. Поне като си с такъв статут, моля те не се обаждай винаги, когато някой от "простолюдието" каже, че цените му са високи. Като тръгнеш и ти да говориш по стандартни тарифи тогава давай мнения за цените и услугите на оператора.
Аз си взех Вива. Мисля днес или утре да сменя картата към прима и да кажа чао на Мтел.



Тема Re: Направих си първия подарък за Нова годинанови [re: Cтepн™]  
АвторOnq (Нерегистриран)
Публикувано19.12.05 12:29



Да ама 12 лв. такса...
АРЕ НЕМА НУЖДА!!!



Тема Re: Направих си първия подарък за Нова годинанови [re: Cтepн™]  
Авторlik (Нерегистриран)
Публикувано19.12.05 12:42



и аз ви разбирам, и аз се почувствах така като си прекратих договора с МТЕл-само, че на мен никои не ми предложи др.план или каквото и да е, само ме попитаха /по- любезни от всякога/ каква е причината да си прекратя договора-ох, а каква ли може да е причината
Както и да е сега се чувствам много по-добре с Вивател-дано наистина да са коректни с нас клиентите им-както се заричат



Тема Re: Направих си първия подарък за Нова годинанови [re: Cтepн™]  
Автор Ceдмия (засега)
Публикувано19.12.05 12:54



Както винаги си по католик и от мтел ! Време е да започнат и пари да ти дават за това че им ползваш услугите.

Поздрави

=====




Тема спестяването води до мизериянови [re: Щacтливeцa]  
Авторmysery (Нерегистриран)
Публикувано19.12.05 13:47



спри си и тока, ще си още повече на далавера. Ха-ха-ха




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.