Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:04 09.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема подарък разговори за 5 лв от Мтелнови  
Автормимa (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 14:05



Здравейте.Вчера получих СМС от мтел,че съм имала подарък 5 лв за разговори по случай коледните празници.Проблема е че получих само СМС,5 лв ги няма.В същото време,като си проверявам сметката(не съм си зареждала картата отдавна),пище че профила ми не е активен.Има ли и други които са получили такива СМС?



Тема Re: подарък разговори за 5 лв от Мтелнови [re: мимa]  
Автор Шeмeт (Манияк:))
Публикувано28.12.05 14:21



Бащата на приятелката ми получи вчера такъв смс и пишеше че до 48 часа ще го заредят на съответния номер:)
Споко ще ги имаш до 48 часа




Тема Re: подарък разговори за 5 лв от Мтелнови [re: мимa]  
Автор lchO (Дребен)
Публикувано28.12.05 19:05



Приятна изненада наистина ! Интересното е, че на една прима, която не я ползвам активно, но е от тези с левчето на месец (купена е миналата година по това време май) се получи същото съобщение. А пък на друга прима, която е от 2-3 години може би и помен няма от подобни "подаръци" Не знам дали само определени карти се възползват от тази промоция или...



Тема Re: подарък разговори за 5 лв от Мтелнови [re: мимa]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 19:50



сестра ми получи 5 лв. бонус, но не е получавала никакъв смс, точно ме питаше от къде са се взели тези пари



Тема Re: подарък разговори за 5 лв от Мтел [re: M]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано30.12.05 09:49



При Примата която ползва майка ми се получи СМС че трябва да зареди 10лв и ще получи 5лв бонус.Е заредихме я от номер на сметка с 10лв но бонус няма - сега писах на сайта на МТел да видим дали ще отговорят .. или може би като заредя 10лв и друг произволен човек от мрежата на Примател получава 5лв



Тема Re: подарък разговори за 5 лв от Мтелнови [re: Nistel]  
АвторL. (Нерегистриран)
Публикувано30.12.05 14:53



А за потребителите на абонамент няма ли подобни подаръци?



Тема Re: подарък разговори за 5 лв от Мтелнови [re: L.]  
АвторMima (Нерегистриран)
Публикувано30.12.05 15:52



Dnes polu4ih sms 4e mi zaregdat 5 lv.naistina gi polu4ih.kato polu4ih parvia sms predi nekolko dni 4e mi podariavat razgovori za 5lv ne mi se viarvase,no dnes poviarvah.Kartata ne biah ia zaregdala po4ti godina.zna4i koito e polu4il takav SMS,ste mu pratiat i na nego.Vse e faida



Тема Re: подарък разговори за 5 лв от Мтелнови [re: L.]  
Автор XaMaB2 (Нерегистриран)
Публикувано30.12.05 16:22



Има. Коледна шарена фактура



Тема Re: подарък разговори за 5 лв от Мтелнови [re: XaMaB2]  
Автор Julian (маг. Инженер)
Публикувано30.12.05 22:39



Аз получих бонус на карта която не позвам и никога не съм зареждал с ваучер, а на тази която позлвам и зареждам няма никой.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: подарък разговори за 5 лв от Мтелнови [re: Julian]  
Авторeишщ (Нерегистриран)
Публикувано31.12.05 03:11



Я провери пак.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.