Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 05.10.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Viva Telнови  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано13.12.05 08:42





Определено много агресивно работят тия.
Във всяка друга цивилизована и преди всичко нормална държава за такава реклама щяха да ги съдят и да им лепнат една глоба.

На това нещо аз му викам нелоялна конкуренция.



Тема Re: Viva Telнови [re: Cтaниcлaв!]  
Авторbm (Нерегистриран)
Публикувано13.12.05 08:53



Прилича на менте. В кой вестник е това?

P.S. вивател ли обсъждаме в клуб "Мтел"?



Тема БРАВО НА Vivatelнови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторБoйko (Нерегистриран)
Публикувано13.12.05 08:57



Браво на ВИВАТЕЛ - само така ! Най-после монопола беше разбит ! Трябваше да стартират всички сегашни оператори още със старта на GSM в България.



Тема Re: Viva Telнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано13.12.05 08:58



Доста бързо смениха " Усмихвайте се по-често "



Тема Re: Viva Telнови [re: bm]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано13.12.05 09:00



Аз знам за съботният брой на " Телеграф " , а някой беше споменал и за " 24 часа "



Тема Re: Viva Telнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Nistel (член)
Публикувано13.12.05 09:00



Аз пък се радвам че някой смее да им каже истината в лицето.Иначе както виждаш не се споменават никакви търговски марки.Изобщо това не е Америка .. що за безумни съдебни дела ви се привиждат.

Иначе наистина е малко грубичка но е за добро .. така се прави конкуренция.Не като на другите - намаляме с 30% цените и увеличаваме със 100% минималното таксуване и какво се получава поредното скрито увеличение на цените.

А и темата не е за този раздел



Тема Re: Viva Telнови [re: bm]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано13.12.05 09:10



Това е от съботния брой на ТРУД

И за да разсея съмненията ти....




Редактирано от Cтaниcлaв! на 13.12.05 09:22.



Тема Re: Viva Telнови [re: Nistel]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано13.12.05 09:13



Извинявай много, ама като имаш 3 оператора в страната и единия от тях прави такава реклама........ извинявай много, за кого трябва да си помисля?!

И нещо не ми се връзва. Аз ли съм тъп или как?

Първоначално таксуване 30 секунди. Цена 18 ст. и колко там беше БЕЗ ДДС.

Какво става? Говориш 5 секунди и пак ти взимат парите

За делата....... трябва да се научим да уважаваме законите. Защото тъпи игрички с предметни награди и реклама от този вид има само в BG.



Тема Re: Viva Telнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор XedoS (hooked up)
Публикувано13.12.05 10:55



Че работят агресивно си прав обаче не мисля че това е нелоялна конкуренция. Това си е съвсем в рамките на нормалното и отдавна го има в другите държави. Плюс това не виждам за какво може да ги съдят тъй като всичко в тази реклама си е истина откъдето и да го погледнеш



Тема Re: Viva Telнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано13.12.05 10:57



Тъпи са.Така само дразнят хората.Поне мен такъв вид непочтена рекламе ме дразни адски много И при тези мизерници най-краткия разговор се таксува по-скъпо.Ако трябва да бъдем честни и 30 секунди не са малко.Според мен така си правят анти рекалама....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.