Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 17.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Коледната Prima Star: 28 стотинки на минутанови  
АвторPrima Star (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 15:00



28 стотинки на минута (без ДДС) ще е цената на разговорите в мрежата на М-Тел с Коледната Prima Star предплатена услуга на оператора. Изключително атрактивната оферта е в сила от утре – 19 ноември 2005 г. Клиентите на Prima Star ще могат да говорят с близо 3,5 милиона клиенти на М-Тел на най-ниската цена за предплатени разговори в мрежата на мобилен оператор в България. Разговорите към други мрежи ще се тарифират по 49 стотинки на минута (без ДДС).

От 19 ноември 2005 г. всички настоящи Prima Star клиенти също ще говорят в мрежата на М-Тел за 28 стотинки на минута (без ДДС).

Цената на Коледния Prima Star пакет е 9,90 лева. В пакета са включени и три хитови български филма на DVD - “Бон шанс, инспекторе”, “Маневри на петия етаж” и “Куче в чекмедже”, в които участват настоящия министър на културата Стефан Данаилов, Велко Кънев, Татяна Лолова, Георги Калоянчев и др.

Клиентите на Коледната Prima Star получават и 27 лева време за разговори (15 лева – веднага след активиране на предплатената карта и по един лев месечно в продължение на 12 месеца веднага след презареждане на картата с нов ваучер от 15, или повече лева).

Коледният Prima Star пакет може да бъде закупен до 8 януари 2006 г. Всички настоящи клиенти на предплатената услуга на М-Тел могат да преминат към Prima Star. Първата смяна на тарифата е безплатна.



Тема Re: Коледната Prima Star: 28 стотинки на минутанови [re: Prima Star]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано18.11.05 17:43



Само една поправка на пръв поглед

"Prima пакет с 27 лева време за разговори и подарък: 3 култови български филма на DVD на промоционална цена 19,98 лв. с ДДС"





Тема Re: Коледната Prima Star: 28 стотинки на минутанови [re: vip4o]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 00:41



Още една поправка на втори поглед. ]

Prima пакет с 27 лева време за разговори и подарък: 3 култови български филма на DVD на промоционална цена 9,90 лв. с ДДС

П.С.: Той човекът си го е написал колко струва. Ти като искаш си го купи не за 19.98 лв., ами за 98.19 лв. И ако все пак държиш да го купиш на цена 19.98 лв, обаче не успееш да го откриеш на такава цена, аз съм насреща. Разчитай на мене. Фри примата я пуснаха по магазините за по 50 и 70 лева, защо да не се появи и този пакет на цена по-висока от обявената от Мтел.



Тема Re: Коледната Prima Star: 28 стотинки на минута [re: vip4o]  
Автор Чo :) (търси дипл.раб.)
Публикувано19.11.05 00:51



9.90






Тема Re: Коледната Prima Star: 28 стотинки на минутанови [re: Чo :)]  
Авторvip4o (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 05:21



Сега и аз съм изненадан, но когато пусках отговора взех информацията точно от сайта на М-тел! Явсно после са го променили! Sorry за подвеждането



Тема Re: Няма да подновя договора с Мтелнови [re: Чo :)]  
Автор tonzos_justice ( Red giant)
Публикувано19.11.05 10:52



Аз съм на промоционален договор втора година и говоря през деня с Мтел за 36 ст. С някакви примички е 33 ст. Излиза, че ни правят на маймуни. Никакво уважение към клиентите на договор с постоянни номера. А тези с примичките си ги сменят на всяка промоция

В прасето има мозък, а в говедото рога


Тема Re: Няма да подновя договора с Мтелнови [re: tonzos_justice]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано19.11.05 11:57



Теб обаче сигурно не те таксува на цяла минута а на 15 стотинки в началото?
Май не знаеш, че можеш да си променяш договора... за тия 2 години що нови договори излязоха, я се разходи до някой бизнес център.


Welcome to the real world

Тема Re: Няма да подновя договора с Мтелнови [re: Mopфиyc]  
Автор tonzos_justice ( Red giant)
Публикувано19.11.05 15:06



Бате, таксуваме на 15 сек, а новия договор е на 30 сек. Но какво получаваш по новия договор (договор за служители на универсален абонамент):
1. От 20 на 30 безплатни мин към Мтел.
2. 24 стот фиксирано към Мтел.
3. Големия уй - 45 стот без ДДС към други оператори.
4. Едим оператор трябва да полага грижи към постоянните си клиенти, а не към преходните. Нека да се замислят малко.
Сори, но всяка предплатена карта е с по-ниска цена от 45 стот без ДДС, няма значение на кой оператор е

В прасето има мозък, а в говедото рога

Редактирано от tonzos_justice на 19.11.05 15:09.



Тема Re: Няма да подновя договора с Мтелнови [re: tonzos_justice]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано19.11.05 16:11



Направи си сметка от ел. фактура колко минути реално изговаряш с другите оператори и мисли тогава, сметни си средната продължителност на разговора, ако смяташ, че глобул с тарифиране на минута ще ти е по изгодно от 45 стотинки на плана ти.... вивател все още не мога да ги взема на сериозно.


Welcome to the real world

Тема Re: Няма да подновя договора с Мтелнови [re: tonzos_justice]  
Авторss (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 20:58



И аз съм много злопаметен и съм на договор , и ми е по-скъпо отколкото на прима.

Можете да ни правите на маймуни, ама само временно :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.