Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:02 09.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Пак се изложиха с Free Primata!!!нови  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 10:34



М-тел за пореден път се изложиха много яко. Зарибиха хората с фрий-примите, от които сега не могат да говорят безплатно И за капак - допуснаха да ги изкупят разни субекти, които след това ги продават по 70 евро... Ега ти тъпия оператор! От сто години сме им клиенти и никога не са на ниво...



Тема Re: Пак се изложиха с Free Primata!!!нови [re: rocт]  
Авторroni (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 11:39



За съжаление, М-тел не пуска нищо без пари... Нали видя, че и Глобул-а сложи ограничение на уж БЕЗПЛАТНИТЕ в началото разговори...



Тема Re: Пак се изложиха с Free Primata!!!нови [re: rocт]  
Авторbbb (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 18:31



Вечер след 21 е почти невъзможно да набера какъвто и да е номер към МТел от Free Prima-та ми. Става чак след десетия път, а когато набера Глобул и БТК от същата карта няма проблем - става още от първия път... Не съм говорил много и нямам СМС за ограничаване, а набирането към номера на МТел след 21 е практически много, много трудно и не защото мрежата е претоварена а нарочно от МТел Някой има ли сходни проблеми с тази Прима???



Тема Re: Пак се изложиха с Free Primata!!!нови [re: bbb]  
Авторold man (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 19:52



Да, имам аналогичен проблем след 21:00 часа. Очевидно Мтел е въвела приоритети, като очевидно PARTY FREE PRIMA е с най-нисък, поради което заявките от нея се отхвърлят по някакъв критерий (предполагам само определен брой такива SIM-ове могат да провеждат разговори по едно и също време).



Тема Re: Пак се изложиха с Free Primata!!!нови [re: bbb]  
Автор moDem (само СЛАВИЯ)
Публикувано11.11.05 19:55



и аз имам този проблем.

Живота е низ от груби събуждания.


Тема Re: Пак се изложиха с Free Primata!!!нови [re: moDem]  
АвторMaм4e (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 22:46



МТЕЛ пусна тези карти заради пловдивския панаир,а после се усети,че хората ще ги купуват само като втора карта за след 21 4аса,дори абонати на Глобул и първото нещо което направи,беше,че спря продажбата им,поне в София на втория ден още.Непрекъснато 88 отговаряше,4е карти ще има,но още няма.И така те повече не се и появиха,въпреки,че ме караха да се обаждам по 5 пъти на ден.Срещу прозореца ми е и техен офис,но аз опашка не видях.Та като последна мярка против загуби от тези карти ,е това,че сега просто да не ви дават възможност да говорите с тях,докато се откажете.Ей това беше една голяма лъжлива рекламна кампания,а ние се вързахме.



Тема Re: Пак се изложиха с Free Primata!!! [re: Maм4e]  
Автор maistorabg (GSIманияк)
Публикувано12.11.05 03:48



БЕЗПЛАТЕН ОБЯД НЯМА ПО ЦЕЛИЯ СВЯТ НАЙ МАЛКО ПЪК В БГ



Тема Re: Пак се изложиха с Free Primata!!!нови [re: maistorabg]  
Автор Sao (Sys_Admin)
Публикувано12.11.05 11:31



Точно така безплатен обяд няма още повече за БГ където ако се пусне нещо в услуга на потребителите веднага се измислят схеми то да се обърне в технология за печалба. Какво да говорим след като б-фрии на глобул се правеха опити да се докара интернет от софия до разни села на 9600 и там този интернет се продаваше, а иначе до въпросното село беше почти невъзможно да се докара непрекъсваем интернет. Хората пуснали малко гювеч а нашенеца - всичко на макс.

Не разбирам защо толкова яростно плюете мтел. Аз също си спомням срамните факти от едно време 97ма съм плащал 220лв за сим и още 200лв за допълнителните услуги клип клир роуминг ако си спомняте бяха платени. Сега обаче съм доволен от мтел. Фри примите наистина са най-нисък клас и докато с такава прима не може да се обадиш с договорната карта се водят разговори без проблем. Това е най-доброто което мтел направи а представете си да бяха въвели 300мин на прима тогава щеше да има вой до Бога. Айде молеви се...

I'm too lame to read /etc/passwd ;-)


Тема Re: Пак се изложиха с Free Primata!!!нови [re: Sao]  
АвторOO1 (Нерегистриран)
Публикувано12.11.05 12:15



Ами да не бяха ги пускали тези карти тогава !!! Или ги пускаш и даваш възможност на хората да я ползваш, или просто не я предлагаш на пазара. Хубава работа, ама българска!!!



Тема Re: Пак се изложиха с Free Primata!!!нови [re: OO1]  
Автор Sao (Sys_Admin)
Публикувано12.11.05 12:26



Имаш ли представа в САЩ ако всичко което се предлага се "уплътни" до дупка какво ще стане. Ще фалира американската икономика. Не само мобилните оператори които от години предлагат free calls outside normal bussines hours and weekends, но никой не изпада в истерия да говори само защото е без пари.

I'm too lame to read /etc/passwd ;-)

Редактирано от Sao на 12.11.05 12:27.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.