Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 15.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Вивател млъкна пак ни чака Мобилтелнови  
АвторO87 (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 08:18



Вивател млъкна и измами хората в следните населени места:
1.Владая
2.Перник
3.Радомир
4.Кюстендил
Аз лично имам 3 карти и днес отивам да търся Ричърд Шиърър да ми връща 60 лв а картите да си ги завре в гъза."
Здравей и добре дошъл !"
(Щаслив съм да те приветствам във vivatel ! Очакват те разнообразни услуги и перфектно обслужване от световна класа.Искрено твой Ричърд Шиърър - Управител.)
Предлагам всички клиенти попаднали в тази ситуация да постъпят като мен та да разберът че немогат да се ебават с нас.
Ето и някой телефони да споделите за проблеми с Вивател.
1.Дарик радио - 029849849
2.В/к Новинар - 024006409
3.Нова телевизия -029625129
4.Бтв - 029176860
Има и други медий давайте !!!
СКЪПИ МОБИЛНИ ОПЕРАТОРИ ВИЕ СТЕ ЗАВИСИМИ ОТ НАС И НАШИТЕ ПАРИ !!! ПОМНЕТЕ ТОВА И НЕ ГО ЗАБРАВЯЙТЕ,ТАКА НЕ СТАВА НИЕ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ НЕ ЯДЕМ ДОМАТИТЕ С КОЛЦИТЕ !!! БЯХ ДОСТА ОПТИМИСТИЧНО НАСТРОЕН КЪМ ВИВАТЕЛ НО СЕГА РАЗБИРАМ ЧЕ СЪМ СБЪРКАЛ НО ПОНЕ ГО РАЗБИРАМ НАВРЕМЕ ДОКЪТО НЕ СЪМ СИ РАЗДАЛ НОМЕРА НА МНОГО ХОРА !!!
Ако някой иска да се свърже с мен - 0897506090



Тема Re: Вивател млъкна пак ни чака Мобилтелнови [re: O87]  
Авторgpsr (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 08:37



забрави да напишеш източника : Мобилтел ПР

изобщо, изяжте се ако искате, но вивател е добра алтернатива и подобни статийки не МЕ интересуват..



Тема Re: Вивател млъкна пак ни чака Мобилтелнови [re: O87]  
Автор Cтaниcлaв! (nazi)
Публикувано11.11.05 08:44



хубавите неща стават бавно, а не за 3 дена като всяко чудо .

Бъдете търпеливи - някои хора от моето обкръжение са клиенти на МТЕЛ 9-10 години. Те през какво са минали... пък и аз даже

Само че се примирете с едно - насреща Ви е БТК - най-големия лъжец след ЕНЕРГОРАЗПРЕДЕЛЕНИЕ

Повторението е майка на знанието.
Съмнението е майка на обвинението.


Тема Ей, смешко,нови [re: gpsr]  
АвторMтeл-фeн (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 09:14



я виж в клуба на БТК - всичките оплаквания са от ПР на Мтел и няма никакъв проблем, а? Или проблем има, ама той е само дребна подробност и може да няма мрежа никъде, ама Вивател пак са най-добрите? Егати жалките зомбирани човечета сте



Тема Re: Вивател млъкна пак ни чака Мобилтелнови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторMтeл-фeн (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 09:20



Преди 10 години и интернетът беше най-много 56Kbits, това значи ли, че сега някой ако ги предложи, трябва да му викаме "евала"? Е не става така - времената се менят и не може да тръгваш от нулата в 2005-а, акато 3-и оператор, и то след такива обещания (Мтел и Глобул не са обещавали да тръгнат с национално покритие, напълно изградена мрежа и т.н.).



Тема Re: Ей, смешко,нови [re: Mтeл-фeн]  
АвторMтeл-фeн (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 10:21



Малка поправка - имах предвид клуба на Вивател, а не на БТК



Тема Re: Вивател млъкна пак ни чака Мобилтелнови [re: Mтeл-фeн]  
Автор Cтaниcлaв! (nazi)
Публикувано11.11.05 11:06



Хайде сега.......

Спомни си как започна Глобул през 2001 (май тогава беше). Биеха се по гърдите че покрили 98% от населението и ведри слова в този дух.

Откровено казано картите на МТЕЛ и ГЛОБУЛ хич не отговарят на истината на места, но това не е голям проблем поне за мен.

А сравнението ти за интернета е неуместно, най-малкото защото да бъдеш мобилен оператор струва хиляди пъти повече от това да дадеш що годе свястна интернет връзка със света.


Рутина, колега... Рутина.. това е истината

Повторението е майка на знанието.
Съмнението е майка на обвинението.


Тема Re: Ей, смешко,нови [re: Mтeл-фeн]  
Автор Cтaниcлaв! (nazi)
Публикувано11.11.05 11:07



то си е същото

Повторението е майка на знанието.
Съмнението е майка на обвинението.


Тема Re: Вивател млъкна пак ни чака Мобилтелнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано11.11.05 11:24



Помня че пред 2003 глобул казваха че са покрими 91% от населението.И си беше горе долу вярно.Само в по-забутаните планински села нямаше мрежа.И не само,но всички градове големи и малки и пътища бяха покрити сега.Това лято съм пътувал много и не съм видял телефона да търси мрежа.И приятелите ми на мтел които са били с мене не са се оплакали да нямат някаде сигнал



Тема Re: Вивател млъкна пак ни чака Мобилтелнови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторMтeл-фeн (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 11:29



В онези времена можеха да си позволят такъв старт, сега е друго - има цели двама оператора, на които, макар и да не са съвсем верни картите, имат достатъчно добро покритие, а що се отнася до Мтел - и достатъчно добра стабилност на мрежата. Е при това положение човек трябва да е пълен мазохист, та наново да се мъчи с тепърва изграждащи се мрежи, които изобщо не е ясно дали някога ще достигнат достатъчно добро качество.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.