Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:45 02.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема пародия  
Авторce (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 19:39



великата програма за лоялни клиенти на фирмата е ясно колко е смотана, ама връо на сладоледа е, че даже и в този вид не си я изпълняват както трябва

сестра ми си зе прима карта за 1 точка (да дигнем бройката на мобилтел) преди 1 месец горе-долу на 15-ти юни и досега си стоеше в опаковката, днес решихме да я включим .... звънкаме - тази карта е вече невалидна ми говори една кака при по-внимателно оглеждане на опаковката се оказа, че на нея пише да се активира до 31.05.2005 - бря 2 седмици преди да я земе!! :-)

как то се казва да си я пииип пиииииип .... тъпанари :-) да им е честит 8 милионния абонат :-)



Тема Re: пародиянови [re: ce]  
Автор oziris79 (Immortal)
Публикувано26.07.05 20:39



И ти к'во?
Тичаш да се оплакваш в нета.
Отиваш и я връщаш там отде си я взел и се оправят нещата.
Когато си чул това съобщение картата е била в пасивен период. И така като гледам до 31.06 е можело да я заредиш с ваучер - тъкмо да си вземеш бонус от 5 лв . Ако си го направил - добре, ако не си - мисля че вече е късно...
P.S.
Странно обаче защо аз имам спомен, че активираха прима картите още на място при взимането...




Тема Re: пародиянови [re: oziris79]  
Авторce (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 21:36



ей поклонник :-), я пак виж коя дата съм писал, виж и часа, когато съм писал, дали църквата ти работи по тва време, че да търчъ да се помоля!

а спомените са хубаво нещо :-) пази си ги

явно мобилтел са на нивото на бакалията долу дето само се дебнем дали ще ми продат стар салам или не



Тема Re: пародиянови [re: ce]  
Автор oziris79 (Immortal)
Публикувано26.07.05 21:49



В отговор на:


ей поклонник :-), я пак виж коя дата съм писал, виж и часа, когато съм писал, дали църквата ти работи по тва време, че да търчъ да се помоля!



Можеш да пробваш
Иначе ги видях датите (и часа), принципно не трябва да е така с валидностите, ама явно си уцелил джакпота . И това, което написах се базира на 31.05.2005, но както и да е, бъркат се хората
Това за спомените го написах, защото пред мен активираха една и жената, на която я активираха протестираше, че не искала сега, а те казаха, че такива били условията... Свят широк, хора всякакви (и Бизнес Центрове)
Споко, не приемай всичко навътре Можеш да опиташ да набереш 1113 от нея и да видиш какво ще ти каже каката. Ако каже "Въведете номера на ваучера" - въвеждаш и работите се оправят



Тема Re: пародиянови [re: oziris79]  
АвторKlienta (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 10:21



Абе този пример за пореден път доказва че мтел са пълни боклуци!!!
И това ако е гсм оператор аз съм негър...
Профани...



Тема Re: пародиянови [re: oziris79]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано27.07.05 13:20



Нерегистрираните не можеш да ги надприказваш

Пък и недоволни винаги ще има - и от МТЕЛ, и от ГЛОБУЛ.. скоро и от БТК ще реват. На българин трудно се угажда.

Докато със закон не се направи така, че каквото купиш да можеш да го върнеш до 3 месеца... оправия няма да има



Тема Re: пародиянови [re: Cлaв]  
Авторce (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 19:50



В отговор на:

Нерегистрираните не можеш да ги надприказваш



ние сме мафия :-)

В отговор на:

Пък и недоволни винаги ще има - и от МТЕЛ, и от ГЛОБУЛ.. скоро и от БТК ще реват.



мда така е нали сме клиенти!!

В отговор на:

Докато със закон не се направи така, че каквото купиш да можеш да го върнеш до 3 месеца... оправия няма да има



тва е яко, ма ще доведе до други проблеми :-)

В отговор на:

На българин трудно се угажда.



мисля, че не е така! ние само си бълбукаме и си цакаме, ония другите (на запад или много на изток) имат далеч повече изисквания и настояват за тях - а ние (както казах) само си бълбукаме и цакаме



Тема Re: пародиянови [re: ce]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано27.07.05 22:03



........българин да се наричам, първа радост е за мене



Тема Re: пародиянови [re: Cлaв]  
Автор bobiboy (непознат )
Публикувано27.07.05 23:41



С примите така се получава често.
Отиваш в някой офис на Ментел и те я активират веднага.
Аз имах една прима която стоя в плока 2 години.Но в офиса я пуснаха



Тема хахаханови [re: Cлaв]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 10:33



Какъв българин си точно ти бе куха градинска лейка такава???




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.