Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:41 17.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Странни истории с Приманови  
АвторПpимaджия (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 16:03



Значи имам от първата серия Прима и криво-ляво си карам с нея. От около два месеца обаче, Мтеладжиите решиха да ми тровят живота. Накратко:

1. Всяко второ или трето обаждане до Семейство и приятели праска на 72 ст/мин.

2. СМС до същите варира от 18 до 84 ст. Как става тоя номер?

3. Преди два дена имах рекорд - СМС изпратен па от Семейство и ... от Варна в 8 вечерта го получих на другия ден в 4 следобед.

Опитах се да получа някаква информация, но бях естествено обвинен в недобронамереност и не знам си какво от някакъв дебил в центъра им до НДК. "Великата" фирма такива неща не правела.

Днес сутринта получих смс да се преместя от прима на някакъв абонаментен план. Няма да го направя. Явно "великата фирма" е с 95% абонати на Прима и си краде от тях. Щото балъците за договор стават все по-малко.



Тема Re: Странни истории с Приманови [re: Пpимaджия]  
Автор rutsmata (непознат)
Публикувано18.06.05 09:56



Аз АКО имам проблеми с тарифирането се обаждам на *88 и АКО наистина има грешка, парите се възстановяват.



Тема Re: Странни истории с Приманови [re: Пpимaджия]  
Автор rutsmata (непознат)
Публикувано18.06.05 09:56



Аз АКО имам проблеми с тарифирането се обаждам на *88 и АКО наистина има грешка, парите ми се възстановяват.



Тема Да да!!!нови [re: rutsmata]  
АвторAбoнaт (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 16:10



"Аз АКО имам проблеми с тарифирането се обаждам на *88 и АКО наистина има грешка, парите ми се възстановяват."

ХАХАХА - Възтановяват се друг път!!!

На някой тук М-тел да му е възтановила каква да е сума?
Напротив - крадат като мангали, пичка им лелина!!!
Ама това че балъците на договор намаляват прогресивно си е вярно - даже и аз мисля да им тегля една...



Тема Re: Да да!!!нови [re: Aбoнaт]  
АвторCтaниcлaв (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 16:35



Ами на мен специално са ми възтановявали, макар сумата да не беше голяма. На нова година, когато мрежата беше претоварена, се опитвах да изпащам SMS-и и ми пишеше "съобщението не е изпратено". Оказа се обаче, че ми ги е таксувало тези съобщения. Двайсетина дни по-късно се обадих на *88 по съвсем друг въпрос. Сетих се и просто попитах за SMS-ите от преди 20 дни. Казаха, че ще направят справка и ще ми се обадят. Обадиха се (макар и след няколко дни) и ми възстановиха сумата за съответните SMS-и.



Тема Re: Да да!!!нови [re: Cтaниcлaв]  
Автор rutsmata (непознат)
Публикувано25.06.05 21:48



При мене възстановяването беше за СМС-и изпратени през happy hour-a и хората са си доста коректни в това отношение.



Тема Re: Да да!!!нови [re: Cтaниcлaв]  
Авторe (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 11:10



А защо не възстановиха парите за смс-ите от нова година на останалите измамени - всеки си спомня каква беше ситуацията тогава. Или ако се обадиш - може да си възстановиш правата, а иначе - бития бит...и т.н..



Тема Re: Странни истории с Приманови [re: Пpимaджия]  
АвторVEN (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 22:10



E nali se se6tate 4e ima i zagubi ot taq Prima.
Vse pak moga da kaga 4e sistemata im ne e perfektna.
Na men mi se e slu4valo smetkata mi da "zabie" t.e. stoi si na 1 lev i ne6to i
az si govorq li govorq. Taka sum navurtal po okolo 24-4asa razgovori za okolo 2-dena. Sled koeto sistemata se use6ta i mi nulira smetkata na 0.0
ama az sum si izgovoril 24-4asa ;))
Ta eto 6to na vsqko deistvie si ima protivodeistvie. ;)
Verno kusmetliq sum si ama i Za MTEL nqkoi trqbva da plati nali? :)
Zatova si traqt - ako nadvzemat pari.



Тема Re: Странни истории с Прима [re: VEN]  
Авторce (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 22:37



една адекватна фирма за такива работи не би избивала от клиентите си, а би наказала служителите си .....



Тема Re: Странни истории с Приманови [re: ce]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 11:38



"една адекватна фирма за такива работи не би избивала от клиентите си, а би наказала служителите си ....."

Точно така!
Обаче М-тел явно не са адекватна фирма. Аз не съм се и съмнявал де...
Нещастници!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.