Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:03 03.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема transcardнови  
АвторBT4491AX (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 16:05



От три месеца птитежавам клубна карта М-тел Клуб.Колко трябва да чакам да получа Транскард с 500лв в нея.Кредитната карта ми е необходима/забавят ми заплатата,ама я дават/,не че не мога да си извадя по стандартния начин/ама е по-сложно- то копия от трудов договор,справки за доходи и т.н,а и нямам време да се занимавам/. А и 500лв ме устройват като кредитен лимит.



Тема Re: transcardнови [re: BT4491AX]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано13.06.05 17:53



Членството в " М-Тел Клуб " не означава автоматично получаване на " Транскард ".



Тема Re: transcardнови [re: motek]  
АвторBT4491AX (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 19:06



Изобщо не съм съгласен с теб!Тия братя от Транскард ми отговориха лично на e-mailа ми ,че всеки един участник в програмата М-тел клуб ше получи такава карта.Колеги вече получиха.Въпросът ми колко трябва да чакам?



Тема Re: transcardнови [re: BT4491AX]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано13.06.05 20:33



Аз пък обратното - получих Транскард, когато се обадих за карта "МТел клуб", която така и не дойде
Ако не съм я изхвърлил заедно с бланката за договор и ако си от Варна - имаш я, готова за активиране ср/у 1 бира

Бих ти дал по-добра идея - вземи си дебитна карта, накарай да ти привеждат парите там и поискай овердрафт (в различните банки е различно, но поне на стойността на 1 заплата всички дават). Там лихвата е символична и няма да бягаш да внасяш или привеждаш пари по Транскартата.



Тема Re: transcardнови [re: Cтepн™]  
АвторBT4491AX (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 22:24



Това за овърдрафта-няма да стане.Аз имам дебитна карта от ПИБ-там ми привеждат заплатата.Работя в БДЖ и моите шопски шефчета/тяхната м............/ни издокараха по следния начин:Трябваше да ни дават две заплати и два аванса/закъснели плащания/ и ни ни ги дадоха под формата на овърдрафт/тяхната м.......... шопска-да ме извинят шоповете/.Всички нещастия идват от София.



Тема Re: transcardнови [re: BT4491AX]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано13.06.05 22:30



О.К .
Щом колегите ти са получили , значи и ти трябва да отговаряш на условият а те не са само , наличието на карта - " М-Тел Клуб ".
Можеш да се обадиш на тел. за инфо. на " Транскард " *77 и да ги попиташ за сроковете на доставка



Тема Re: transcardнови [re: motek]  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано14.06.05 06:17



Аз също имах интерес към такава карта преди време.
Обаждам се на *77 да питам и ми беше отговорено горе-долу следното:
1. Всички физически лица, членове на М-тел клуб и плащащи редовно сметките си към М-тел ще получат такива карти.
2. Изпращането на картите ставало по определен ред (не ми беше обяснано какъв).
3. Като се имало в предвид на колко хора трябвало да се изпратят какрти, не било ясно кога на мен ще ми дойде реда.
4. На въпроса ми след като изрично съм заявил желанието си да взема такава карта дали не е възможно да ме пробутат по напред в списъка, отговориха ми, че не е възможно.
5. Във връзка с горната точка любезно ме информираха, че ако не желая да чакам те да ми пратят карта, мога да кандидатствам по общия ред.
6. Във връзка с горната точка и аз любезно попитах, че ако трябва да кандидатствам по общия ред, каква ми е ползата тогава от М-тел клуб - операторката на *77 ми отговори, че наистина не може да ми помогне.
И какво излиза в крайна сметка - хора които не искат Транскард вече са я получили и оревават форумите, а те зи които по една или друга причина се нуждаят от нея, не е ясно кога ще я получат. Изобщо много недомислена работа от страна на М-тел. По-добрия вариант щеше да е картата да се получава изрично при поискване.



Тема Re: transcardнови [re: r-н Двyтakтoв]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано14.06.05 12:18



На мен ми е по-интересно по какъв критерий определят на кой да дадат златна и на кой класик... Щото на мен ми пратиха класик, а на един колега, който прави средно с по 30 - 40 лв. по-малко сметки от мен му пратиха златна . Не, че щях да активирам и златната, ама се почуствах леко обиден .




Тема Re: transcardнови [re: Cтepн™]  
Автор lansky (ИПСБ)
Публикувано14.06.05 13:57



лихвата хич не е символична.... аз съм в ING.... преди ми взимаха някаква твърда тарифа - примерно 5 лева като джапна в овърдрафта.... скоро забелязах някакви стотинки, че ми се губят от сметката и естествено вдигнах телефона да проверя.... оказа се че преди месец съм "бил в овърдрафта и те чак сега ми удържали стотинките" (та сиреч съм на далавера - тея стотинки още предния месец трябвало да напуснат мойта сметка).... смятах смятах - звъня и викам "абе вие 15 % точно сте ми удържали.." и отсреща последва "ами да - 15% ви е лихвата за овърдрафта"...... на това му викам не "символично", а най-безбожният кредит, който някога съм ползвал.... сега като ми дойдат парите - веднага ги прехвърлям в друга сметка за да не могат ING да работят с тях.... ще си сменят самички договора...ама ха.... 15% лихва ...... за мен не е символично -на толкова аз бих им давал кредити егати



Тема Re: transcardнови [re: lansky]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано14.06.05 18:24



То верно, че не е никак символична, но аз съм към ДСК (някакъв преференциален клиент сме им; което значи малко по-ниски лихви по заеми, без поръчители и с облекчено, разбирай ускорено, отпускане. Но за овердрафта сме на общите им условия).
Овердрафта е неограничен по време и стойност, т.е. имаш право на 3000 лв., изсмукваш целия примерно, привеждат ти аванс/заплата 500 лв.и пак можеш да ги засмучеш до 0. Крайно оправяне на сметките - ако престанеш да си им клиент. (До скоро трябваше на определена дата да си с наличен кредит-овердрафт в сметката и ставаше кофти, ако си на червено, но това го махнаха). Така дебитната карта си става чиста кредитна.
Кредитът е 12% на годишна база, докато за масовата Транскарт е 1,5% на месец, което прави почти 20% на годишна база.
А в масовия случай - да ти забавят заплатата или да я изхарчиш 3-5 дена преди следващата и да дръпнеш 100-150 лв - удръжката след покриването на сумата е от стотинки, до най-много лев и нещо. Което си е символика
Отделно имаш 24 лв./годишна поддръжка на Транскартата, която при дебитните липсва, даже дават и някаква мижава лихва 0,5 до 1% годишно
Единственно кешбека на Транса е предимство




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.