Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 07.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема В отговор на Blakeнови [re: Blake]  
АвторWhite (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 10:51



green]"Аз познавам такива хора - семейство, жената е безработна, мъжът взема максимум 250-30 лева, имат и дете... обаче трябва да сме с последен модел телефон, който да изкараме на масата в кварталното кафе, и да се обадим на познатия (който седи в същото кафе през 1 маса), за да ни видят всички колко сме печени... ей за такива ама хич не ми е жал... "[
С това съм напълно съгласен!
Обаче честно ти ми се виждаш страшно тъп и ограничен!!!
Липсват ти някои годинки май...
Ама карай...



Тема Re: Колко жалко и смешно...нови [re: ShadowDancer]  
Авторmm (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 13:31



Но за съжаление при нас колкото по-търсена е една стока, в случея услуга, толкова по-висока е и нейната цена, докато навсякъде посвета е обратното с тъсенето цената намалява.

Sto za idiotstina be? Kude si go vidial tova? Ako si u4il malko ikonomika ste znaesh 4e kolkoto pove4e se uveli4ava turseneto na dadena stoki ili usluga cenata i narastva i obratnoto. Kolkoto pove4e se uveli4ava predlaganeto na stoka i usluga cenata i pada i obratnoto. Tova e osnoven ikonomi4eski zakon!



Тема Re: В отговор на Blakeнови [re: White]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано02.06.05 10:50



може и да ти се виждам тъп и ограничен, ама не съм в действителност

само остава да ме светнеш защо така ти се виждам?

ся по темата - ако не те урежда нещо - просто не го ползвай... и мен не ме кефи че новите коли са по 20-30-40 бона, ама не плюя по производителите и търговците, а си карам 15-годишния тараляс... не ме кефи, че повечето БГ работодатели предлагат мизерна заплата, и затова работя в международна фирма... който не го кефи цената на ГСМ-а - да говори по БТК/Мобика - телефони има навсякъде, вземаш си карта и говориш...

А и не разбирате ли, че с точно тази форма на протест мобилните оператори мощно ги заболява х*я??? Щото, както вече беше написал някой по-горе, който си позлва телефона за бизнес - си го ползва напук на бойкота на другите, щото ако не го ползва - търпи загуби... ако го ползва съответно - печели, и с тези пари си плаща сметката... елементарно, нали?

Just a genius



Тема Re: Колко жалко и смешно...нови [re: Terko]  
Авторoпepaтop (Нерегистриран)
Публикувано02.06.05 22:30



Изкарал съм си висшето и работя добра работа. Изкарвам нелоши за страната пари с честен труд и никой не ми ги дава даром. А чекиджии като тебе само им пречат комунисти, турци, масони, оператори и кой ли още не. Жалки типове като тебе не искат да приемат факта, че могат да постигнат повече, а предпочитат да се жалват и да си лежат в кочинката. Пич, не плюй комунизма, щото ти си роден за него - да чакаш някой да мисли за тебе и да ти бута в устата с лъжица. Мизерници като тебе ще бъдат зле и в България и в Германия и в Щатите. Ти си пример за вица за казана на българите в ада - никой не го пази, защото някой като тръгне да излиза другите го дърпат навътре. Гордея се, че съм българин, но не понасям тази наша черта, за която ти говориш като проблем - гладува за да си плати мобилния телефон. ТОВА Е ДА СИ ПАРВЕНЮ, мой човек - да нямаш пари за храна, ама да си с лъскав телефон. Няма безплатен обяд, пич. Като ти е скъпо, няма да си купуваш. Духай го, мой човек, ама много, много го духай.....



Тема Хахахахаханови [re: oпepaтop]  
Автормeнтeл (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 12:25



СМЕШНИК!!!



Тема Оператореееее ти си много болен!!!!нови [re: oпepaтop]  
АвторKoм (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 12:34



"Изкарал съм си висшето и работя добра работа"- Лелееее щом такива като тебе вече могат да завършат (не изкарат) висше образование държавата ни наистина върви главоломно надолу!!!
Не знам на кого си наприказвал тия безсмислици в поста си ама просто отдалече си личи че плачеш за лекар!!!
Върви мойто момче в Карлуково - може и да се оправиш. Гледай само лудите там да не станат като теб че...
...а ти освен че го духаш, ще продължаваш да го духаш, а накрая ще го налапаш и тогава вече може и да ти се запуши смръдливата уста...



Тема Абе не е болен той ...нови [re: Koм]  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано03.06.05 12:55



... ами си е точно много прав. Я си помислете колко хора познавате, които имат телефони за по 400-500 лв и я карат на прима или би-кънект? Колко от тях наистина гладуват, само за да гъзареят после с последен модел мобилка?
Освен тована който му трябва тутурутка за бизнес, си прави група и говори евтино. При М-тел срещу допълнителна такса от 8,40 лв получаваш 500 минути разговори в група. При Глобул срещу допълнителна такса от 6 лв разговорите в група са безплатни. И това ако е скъпотия ...



Тема Re: Абе не е болен той ...нови [re: r-н Двyтakтoв]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано03.06.05 13:57



ами аз не познавам нито един, повтарям нито един (да го потретя ли), който има телефон за 400-500 лева и я кара на прима или би-кънект.

Дудек маха, кляка, прави чудеса от храброст...


Тема Re: Абе не е болен той ...нови [re: f(x)dx]  
Автор Kaбeлджиятa (идиотче)
Публикувано03.06.05 14:02



Аз пък познавам няколко, които са със SЕ К700 и си я карат на предплатена



Тема Re: Абе не е болен той ...нови [re: Kaбeлджиятa]  
АвторMMS (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 14:16



Аз също не познавам такъв със телефон за 600 лв. и с предплатена ама познавам един който е почти толкова болен колкото онзи нещастник "оператор".
Той се казва г-н Двутактов




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.