Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:54 08.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За договорите на военните карти  
Автортr (Нерегистриран)
Публикувано06.03.05 13:41



Има ли начин 3 годишния договор към картите, които раздаваха на военни да бъде прератен преди изтичането му (остава 1 година). Такава карта имат баща ми и майка ми, но майка ми почина преди 2 месеца и сега аз ползвам тази карта. Според Мтел договора не може да се прекрати а ако сметката не се плаща се трупа на тази на баща ми.
В момента не ми е никак изгодно да плащам за такъв договор, дори не изразходвам тези безплатни минути а трупам към Глобул.
Имате ли идеи какво може да се направи (освен да се даде на някой да я ползва, което е рисковано).



Тема Re: За договорите на военните картинови [re: тr]  
Авторbm (Нерегистриран)
Публикувано06.03.05 14:23



съжалявам за майка ти пич, но кажи дали договорът е подписан от нея или е подписан от баща ти за двете карти.



Тема Re: За договорите на военните картинови [re: bm]  
Автортr (Нерегистриран)
Публикувано06.03.05 15:04



При плащането винаги казват името на баща ми но си спомням, че тази допълнителна карта се води на брат ми и той получава фактурата. При всички случай не са се подписвали нито той, нито майка ми. МТЕЛ нямаха такова условие, май искаха само име и ЕГН а отговорноста я носи притежателя на първата карта (т.е. баща ми).
Въпроса ми е по-скоро дали има възможност такъв договор да бъде прекратен според техните условия. Примерно договора за БТК АДСЛ излезе, че може да се прекрати въпреки, че от БТК казват, че не може а по този въпрос в договора им пишат много противоречиви неща.



Тема Re: За договорите на военните картинови [re: тr]  
Автор mr.vain (пътник 57)
Публикувано06.03.05 21:08



Пробва ли на *88?

Има три вида хора. Част от проблема, част от решението и част от пейзажа.


Тема Re: За договорите на военните картинови [re: mr.vain]  
Автортr (Нерегистриран)
Публикувано06.03.05 22:12



Пробвах на място в бизнесцентъра.



Тема Re: За договорите на военните картинови [re: тr]  
Авторbm (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 09:00



Мисля, че нямаш законово основание да прекратиш този договор. След като са ти отказали от бизнес-център напиши едно официално писмо до мтел от името на баща ти и ги помоли да прекратят договора. Приложи копие от АС (или ПИАС). Чакай отговор.



Тема Re: За договорите на военните картинови [re: bm]  
Автор dj22O ()
Публикувано07.03.05 17:39



Мисля, че може до колкото четох договора пишеше, че ако платиш някаква неустойка могат ...



Тема Re: За договорите на военните картинови [re: dj22O]  
Авторbm (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 18:36



Явно му е проблем на човека. Неустойката ще е повече от 10-те такси, които му остават от договора.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.