Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:41 22.09.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Как да си премахна пренасочването?нови  
Авторизмиcлeтe ми (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 18:43



Значи като си изключа телефона и някой ме търси, се чува "Клиентът не е абониран за услугата ГЛАСОВА ПОЩА" и се набутва. Как да изключа всякакви гласови пощи, пренасочвания и тем подобни глупости с цел набутвация. Има ли вариант като при ГлоБул да ме информира кой ме е търсил, докато апаратът ми е бил извън обхват или изключен?



Тема Re: Как да си премахна пренасочването? [re: измиcлeтe ми]  
Авторinchhigh (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 18:52



Гласовата поща можеш да си изключиш като се обадиш на *88. Ако искаш, обаче, да те известяват кой те е търсил, трябва да имаш гласова поща. Това известяване е допълнение към нея.



Тема Re: Как да си премахна пренасочването?нови [re: inchhigh]  
Авторизмиcлeтe ми (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 19:15



Е няма ли начин собственоръчно да си премахна пренасочването от апарата?



Тема Re: Как да си премахна пренасочването?нови [re: измиcлeтe ми]  
Авторinchhigh (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 19:19



Е, няма :)) Обади им се на операторите, не хапят



Тема Re: Как да си премахна пренасочването?нови [re: inchhigh]  
Авторизмиcлeтe ми (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 19:23



Аре бе няма? Аз знам, че има. Както можеш да си активираш гласовата поща от телефона, така би трябвало да можеш и да си я деактивираш.



Тема Re: Как да си премахна пренасочването?нови [re: измиcлeтe ми]  
Авторinchhigh (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 19:50



Ама че упорит човек :)) Едно време, когато гласовата поща е била платена, е можело да си правиш пренасочвания, и съответно да си ги махаш, когато си искаш, от телефона. Сега, когато е безплатна, тя е с автоматични пренасочвания и се слага и маха само от оператор. Обаче, ако все пак откриеш начин да си махаш пренасочванията от телефона, ще се радвам да го споделиш. Успех!



Тема Re: Как да си премахна пренасочването?нови [re: измиcлeтe ми]  
Автор dimodi ( bike rider)
Публикувано03.02.05 21:44



Щом се явява подобно съобщение, значи гласовата поща е изключена, остава само да махнеш пренасочванията. Това става по принцип от менюто на телефона ти, но ако няма ефект по този начин (щото и такъв случай съм виждал лично), опитай да вкараш SIM картата в друг телефон и там през менюто да отмениш всички прехвърляния ИЛИ от който и да е телефон да набереш кода:

##002#
(Това е "Unregister all call diverts")

или

##004#
("Unregister all configured call diverts")

По принцип първият включва втория, така че дай първо с него, ВЪПРЕКИ че ти на практика имаш точно configured пренасочване, защото МТел ти е спрял служебните пренасочвания в момента, в който си си изключил гласовата поща.

МТел предлага услугата "кой ме е търсил, докато телефонът ми е бил изключен", но тя НЕ работи, ако нямаш Гласова поща, за съжаление.

---

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

Редактирано от dimodi на 03.02.05 21:46.



Тема Re: Как да си премахна пренасочването?нови [re: dimodi]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано04.02.05 11:25



И не е безплатна за търсещия.



Тема Re: Как да си премахна пренасочването?нови [re: dimodi]  
Авторj (Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 12:49



Нема да стане, пич! Това са си баш служебни пренасочвания към несъществуваща кутия и требе да ги майне операторо... Неприятно и за двете страни, ако питаш мен...



Тема Re: Как да си премахна пренасочването?нови [re: ohluva]  
Автор dimodi ( bike rider)
Публикувано04.02.05 13:35



Ами не е безплатна, защото на търсещия му се включва гласова поща. Ако той не пожелае да остави съобщение, си е негова работа, но точно тогава се намесва тази услуга, която уведомява клиента кой го е търсил, без да остави "следи след себе си"

---

It's nice to be important, but it's more important to be nice.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.