Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:15 19.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Тема Кой от вас мина на новите тарифни планове и..?нови  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано24.01.05 20:53



има ли смисъл? отпади ти фамилията, кихаш си отделно за смс, ммс, уап и какво ли не, 7лв. такса, още 20лв. примерно за да говориш с другите мобилни мрежи.. и 70лв. пакет с минути.. и то ще ми дойде колкото сегашните пари.

я кажете вие на какво дередже сте



Тема Re: Кой от вас мина на новите тарифни планове и..?нови [re: Чepнorлaв]  
Авторвyйчe (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 21:15



Впечатленията ми от новите планове са следните. Преминах на план 350 минути. Месечната ми сметка преди беше около 300 лв(бизнес план), с много говорене във фамилия с два телефона-на мама и на гаджето. Сега е 200-220 лв при 350 мин! Едно 30-на % намаление в конкретния ми случай. Оказа се, че моето потребление е 15-на минути мтел-мтел разговори средно на ден и 30-40 мин с другарката ми. Вече съм така 3-4 месеца и съм съвсем доволен. При този план и към Глобул цените са прилични, и към трите фамилни телефона. Просто си говоря съвсем свободно от телефона, без да правя сметки. Знам, че трудно ще надхвърля 200 лв. Толкова съм предвидил да давам за телефон. За другите пакети нямам информация дали са изгодни, но в конкретния ми случай пакета 350 ме устройва пре-пре добре. Ако един ден паднат цените докъм още 20-30 процента от сегашното положение-супер. Определено препоръчвам пакета 350.



Тема Малко пояснениенови [re: вyйчe]  
Авторвyйчe (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 21:36



В конкретния случай на моето потребление, поне половината от стойността на фактурата се получава от разговорите в група-фамилия при старите планове и новата група от три телефона при пакета. За мен пакет 350 се оказа удачен, защото разговорите с 3-те телефона са близо 2 пъти по-евтини от фамилните в старите планове. При пакет 350 мин, в групата са 12ст./8,5 ст с ДДС, срещу 24/12 при стерите планове. Оттам ми дойде намалението на сметката, защото най-много говоря с тези телефони. За всеки потребител сметката е строго индивидуална. Не може да се каже въобще при всички как е, защото характера на потреблението е различен. Предпологом, че пакетите са винаги по-изгодни при голямо потребление.



Тема Re: Кой от вас мина на новите тарифни планове и..?нови [re: Чepнorлaв]  
Автор dimodi ( bike rider)
Публикувано25.01.05 00:23



За хората, които говорят повече не знам, но аз съм на пакет 0 и плащам сметки около 20 лева, докато преди плащах все към 30. Така че съм доволен.

---

It's nice to be important, but it's more important to be nice.


Тема Re: Кой от вас мина на новите тарифни планове и..?нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано25.01.05 11:06



Полуде ли?



Тема Re: Кой от вас мина на новите тарифни планове и..?нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано25.01.05 11:56



Ами аз съм доволен. Сметките ми определено намаляха, но пък аз преди не ползвах Фамилия, защото телефоните, с които най-много говоря са Прими, а сега съм си ги сложил в Семейство и приятели и е далеч по-добре .


По-добре тения, отколкото пълна липса на вътрешен живот!

Тема Че питам си бре.. [re: Cпoмeниии]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано26.01.05 08:47



Благодаря много на хорпата отзовали се..

ми седя и се чудя бре.. аз нямам чак толкова много разговори с фамилията, така че там намеления няма да има.. значи е ебана работата..



Тема Re: Кой от вас мина на новите тарифни планове и..?нови [re: Чepнorлaв]  
Автор The Secret Lover ® (just secret)
Публикувано26.01.05 17:51



az minah na 150 min i plashtam s okolo 20 lv po malko otkolkoto na prednia ikonomichen plan




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.