Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:58 19.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема МТел Клуб тръгнанови  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано05.10.04 11:23



Излиза, че една точка е 2 ст. не е нещо кой знае какво, но все пак... Отстъпките за клиентските карти ми се виждат прилични. Всичко го има на сайта на МТел вече.





Тема Страшна работанови [re: Gallandro]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано05.10.04 17:52



имам 563 точки. Какво мога да ги направя??



Тема Ето какво получаваш за 500 точки ...нови [re: Чepнorлaв]  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано05.10.04 17:59



80 sms ( по 20бр. за 4 поредни месеца)
80 sms ( по 40бр. за 2 поредни месеца)
20 mms
3 MB мобилен интернет през GPRS
500 KB WAP през GPRS



Тема Не ща пъкнови [re: r-н Двyтakтoв]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано05.10.04 18:07



такива работи.. искам апарат!



Тема Re: МТел Клуб тръгнанови [re: Gallandro]  
Авторbm (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 22:08



Болен мозък - прогнози, които се сбъдват! :-)). Айде честито! БТК да гледат внимателно и да се готвят за щурм.



Тема Re: МТел Клуб тръгнанови [re: Gallandro]  
Авторбм. (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 23:05



Мтел са си веселяци, но с тази програма искрено ме развеселиха.

Има някои истински попадения

1.

се говори за нива на точки от порядъка на 50000 (петдесет хиляди). Нека сметнем как се получават 50000 точки.
- абонат от 4+ години: 400 точки
- месечна сметка БЕЗ ДДС 300 лева.
- шестмесечен бонус: 600 т/годишно
---------------------
за първата година от началото на кампанията: 4600 т., след това по 4200 на година. Значи за няма и 12 години сте ги направили. Е, за частно лице не е толкова трудно да изговори 43 200,00 лева за 12 години. Все едно спестявате. Само че е по-готино щото хем харчите, хем комуникирате, хем спестявате. 3в1.

2. и се говори за предметни награди, обаче в обявения списък с награди те очевидно липсват. Явно ще се обяват след 5 години, когато ще има клиенти с достатъчно точки за тях.

3. е списъкът! Загледайте се в него и преценете каква е печалбата на Мтел от обявените позиции. Hint: максималната.

4. Много готин как се трупат точки: ако плащате всеки месец на Мтел по 432 лева с ДДС след 2 години ще бъдете ощастливени с апарат на стойност до 220 лева. Мегакеф.

В мен възниква спонтанно призива към Мтел да вземат да ги вдигнат малко тия техни цени, че трябва точки да се трупат, ей. Как ще изговорим по 300-400 лева месечно с тия смешни цени.



Тема Re: Страшна работанови [re: Чepнorлaв]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано06.10.04 09:01



Аз съм с 643 и освен малко GPRS да си пусна друго не се сещам... Добре че планирам да си пазарувам малко техника и от отстъпките на техномаркета ще изкарам като за 2 години точки накуп .





Тема Re: МТел Клуб тръгнанови [re: бм.]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано06.10.04 10:10



забравил си една мааалка подробност - а именно, че точките важат до 3 години, така че ще има да чакаш да събереш 50000 :)



Just a genius



Тема Re: МТел Клуб тръгнанови [re: Blake]  
Авторбм (Нерегистриран)
Публикувано06.10.04 10:29



Прав си. Но това може да се компенсира с маааалко повече упоритост. Почваш да комуникираш за 1500 без ДДС месечно и получаваш по 21000 точки годишно. 2,5 години и си в голямата игра.



Тема Re: МТел Клуб тръгна [re: бм.]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано06.10.04 19:54



Малиии, какво ще правят хората, дето сега говорят за 7-10 ст/мин.?
Ми то ще им се размекне мозъка, дорде спестят за безплатни СМСи





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.