Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 17.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Страшна работанови [re: Gallandro]  
Авторbm (Нерегистриран)
Публикувано06.10.04 21:31



Ako картата ти е с 2% отстъпка опитай първо без нея. За 2-3 неща като нищо ще вземеш повече от 2%.



Тема Мдам..нови [re: Gallandro]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано07.10.04 01:07



и на мен тази златна карта дето вървеше с комплект с още камар други екстри за 20лв. направо без пари ми излезе. До момента сигурно има към 4-5 бона на нея в Техномаркет. Всички познати пазаруват с нея . Голям кеф. Дори си взех монитор от там - 390лв. с отстъпките.. 19 инча. баси кефа



Тема Re: Страшна работанови [re: bm]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано07.10.04 09:04



При 643 начални точки трудно ще е със само 2% отстъпка ...





Тема Re: МТел Клуб тръгнанови [re: Cтepн™]  
Автор PhoneFen (Fiesta 1.1mi)
Публикувано07.10.04 09:37



Абе тъпа работа ! НЕ знам що се излагат така Мтелците !



Тема Re: МТел Клуб тръгнанови [re: Gallandro]  
Автор selski_tarikat (ентусиаст)
Публикувано07.10.04 11:51



е ако искат да си zадържат клиентите предвид третия оператор, zащо не вzемат просто да намалят цените на минута раzговор с няколко ст. а въвеждат подобни zанимавки като трупане на то4ки? Това ми иzглежда детско. Пък и всеки средно интелигентен 4овек zнае 4е беzплатни обяди по света няма, така 4е това което полу4аваш като награда си го платил ве4е. Аz ли4но никога няма да стана клиент на някой оператор zаради "подаръците" като писалки, кредитни карти , дискове, беzплатни минути и тем подобни, ами гледам цената на услугата.



Тема Re: МТел Клуб тръгнанови [re: selski_tarikat]  
Автор3r (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 12:38



при положение че цениете са "почти" равни, ще вземеш и на такива работи да обръщаш внимание...



Тема Re: МТел Клуб тръгнанови [re: Gallandro]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано07.10.04 12:38



аз нещо не мога да си взема наградатаимам към 620 точки за 6 -7 месеца ни при опит да избера нещо от менюто ме препраща към оператор



Тема Re: МТел Клуб тръгнанови [re: DTMF]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано07.10.04 12:46



И оператора може да ти свърши работа



Тема Прах в очитенови [re: motek]  
Автор Terko (Smile!:))
Публикувано07.10.04 21:38



Поредната безсмислена промоция, прах в очите на хората.
От изказването на директорът им лъсна истината - 1 000 000 абонати, 2 000 000 предплатени клиенти...
Жалка история. Тези 2 милиона са предплатени, не заради друго, а защото телефонът за тях е лукс. Поне в този им вид. Ако иска да направи тези 2 милиона абонати, да смъкне цените, а не да предлага точки, които нито един от тези 2 милиона души няма да ги поблазни, тъй като не могат да правят такива сметки, че да получат нещо срещу натрупаните точки.
И Мтел активно се бори срещу третия оператор, някакви екпертизи за цената на лиценза прави, експерти вика. А като взе за смешни пари своя лиценз очи имаше ли?
9 години, за тези 9 години си изплати техниката не веднъж, а поне 10-торно. Сега само на печалба я кара...
Не знам, отвратен съм от тази фирма.

Welcome to the dreamland :)


Тема Re: Прах в очитенови [re: Terko]  
Автор Илko ()
Публикувано07.10.04 22:01



Ами и аз се отвращавам от вестника ви ама той продължава да излиза ...


Ти като си купил пишеща машина за да списваш хуморески и най накрая я изплатиш не караш ли и ти само на печалба или си купуваш още една ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.