Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:58 02.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема И откога можело да пращаме free MMS-и от интернет?нови  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано26.09.04 21:47



А? Ако преди малко не се бях натъкнал напълно случайно на опцията в mtel.bg, сигурно никога нямаше да разбера! Е как може такова нещо?!



Тема Re: И откога можело да пращаме free MMS-и от интернет?нови [re: r-н Двyтakтoв]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано27.09.04 00:39



Ха !!!!! Опцията беше забранена но сега пак са я пуснали Супер е това, но все си мисля че е недоглеждане и че в най-скоро време ще се забрани!!! Дано да не съм правият аз обаче и да си остане FREE !!!

P.S. - Обаче какво забелязвам.... На моят телефон SE T610 всичко върви нормално и се получават от номер 088 288288 , обаче на телефона на жена ми SE T230 и през GPRS и през CSD , MMS-а идва но картинката не се отваря и винаги е онова червеното хисче . На какво ли може да се дължи това при условие че от друг телефон се получават съвсем нормално MMS-ите ?????????

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: И откога можело да пращаме free MMS-и от интернет?нови [re: vip4o]  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано27.09.04 05:25



Ха! Сега отново прегледах сайта. По нищо не личи услугата да е пусната случайно и да предстои спирането. Дори явно има още да се работи по нея, защото някои опции не работят - не може да се качват картинки в собствената галерия, каквато е предвидена и описана в представянето на услугата, не може засега да се качва звук в ммс-а, предлаганите картинки от Мтел са много малко. Единственото което ме притеснява засега е, дали няма да въведат някакво ограничение за брой изпращани ммс-и на ден (защото засега такова ограничение очевидно не се забелязва) и дали няма да напъхат реклама.



Тема Re: И откога можело да пращаме free MMS-и от интернет?нови [re: r-н Двyтakтoв]  
Автор cluster_bg (m@ni@c)
Публикувано27.09.04 10:43



А сигурни ли сме, че е безплатно? При Глобул ММС от албума се плаща точно колкото и ММС от телефона.



Тема Re: И откога можело да пращаме free MMS-и от интернет?нови [re: cluster_bg]  
Автор jgmudei (новак)
Публикувано27.09.04 11:33



Ми да сигурни сме пратих си около 5 MMS-a и сметката ми в примата не мръдна и стотинка дори и за тегленето на самите MMS-и не взе пари а за Глобул то е ясно че са платени тия стисняри кога ли са пускали нещо безплатно дори и free SMS-и от сайта не пуснаха пък какво остава за MMS-и !!!



Тема Re: И откога можело да пращаме free MMS-и от интернет?нови [re: r-н Двyтakтoв]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано28.09.04 13:57



За реклама не знам дали ще пуснат, но че има ограничения - ИМА!!!! Но не знам по колко са!!! Но ограниченията са за ден, защото след няколко изпратени от мене ммс-а ми каза че съм използвал лимита си за деня! Но това е доста похвално от страна на М-тел!!! Отново забиха нож в гърба на конкуренцията

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема T310 също има проблемнови [re: vip4o]  
Автор Deqn (непознат )
Публикувано28.09.04 23:48



И на моя телефон не идват картинките. дали не е нещо само за СониЕриксон проблема



Тема Re: T310 също има проблемнови [re: Deqn]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано28.09.04 23:58



Предположение:по старите модели и софт .версии може да имат ограничение за размера на картинката( в пиксели или Кб-ти)
Например стария ми т68и не можеше да изпраща снимка 640/480 пиксела в ММС,а един по нов т310 можеше.



Тема Re: T310 също има проблемнови [re: DTMF]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано29.09.04 08:33



Добро предположение. С моя Т 610 няма проблам



Тема Re: И откога можело да пращаме free MMS-и от интернет?нови [re: r-н Двyтakтoв]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано29.09.04 09:40



Обаче нещо от снощи не искат да се изпращат ММС-ите Я кажете при вас наблюдава ли се този проблем??? Даже и сега сутринта в 0930 часа пак не се получават.....а пише че е изпратен успешно!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.