Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:17 19.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Тема Учениците от 11клас-най-ущетените сменови  
Авторпpизив (Нерегистриран)
Публикувано25.09.04 14:05



Моля модераторът да не го трие
Това е призив към всички,които искат да се направи нещо и да се спре с малтретирането на родените през 1987 година ученици(11 клас).Ние опитни зайци ли сме питам аз Министерството на образованието?!?Ние ли сме най-тъпите,че все нас да прецаквате.Ние първи ще държим матури.При нас изпитите след 7-и клас бяха най-тежки,а след това министерството се замислило да облекчи следващите поколения и да намали трудността премахвайки изпит-теста(с други думи никой не чете общообразователните предмети).За нас въведохте и 13 клас.Сменихте ни техникумите на гимназии.Аз като се записах се записах в техникум,а не в гимназия.Отново ни се каза,че дипломата щяла да бъде балообразуваща,а през миналите години не.Какво е това безобразие питам аз с отвращение?Трябва да се организираме и да излезем на протест.Това не може да продължава така.



Тема Re: Учениците от 11клас-най-ущетените сме [re: пpизив]  
Авторпpизив (Нерегистриран)
Публикувано25.09.04 15:32



Сори.В бързината съм допуснал грешка."Ощетени"



Тема Еми вдигнете се..нови [re: пpизив]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано25.09.04 22:51



аз напримерно бях пък първия випуск който имаше 12 клас.. не че много учихме тогава - по 2-3 часа наден - тамън ад имаш време да си учиш за кандидатстудентските изпити.

Но принципно - каквото е пирето в началото на записването ви в 9 клас това трябва да остане. Никой не може да го променя или ако се промени, за вас остава както е било..



Тема Не се вдигайте...нови [re: Чepнorлaв]  
Автор MuchachoМодератор (честен)
Публикувано26.09.04 12:59



радвайте се на възможността да сте повече време ученици.

Impossible is nothing


Тема Re: Не се вдигайте...нови [re: Muchacho]  
Автор Az_be (непознат)
Публикувано26.09.04 21:08



Az ako mojeshe do 20 klas shtiah da ucha a ne do 12 ama niama svarsi kot bilo bilo.



Тема Re: Учениците от 11клас-най-ущетените сменови [re: пpизив]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано26.09.04 23:36



Матури ли, задължителни да станат трябва! Слушай, колега, аз съм 85-ти набор и горе-долу разбирам за какво говориш. Проблемът е, че правописни грешки спрях да правя в четвърти клас, а ти си станал единадесети, ущетени ми приятелю. Предлагам да си замълчиш и да се примириш, че е недопустимо да имаш каквито и да било претенции. Абсолютно е недопустимо човек на твоята възраст, който е на крачка от назначаването си на работа, да няма елементарна езикова култура. Липсата й определено ущетява повече.

Крайно време е да гушнеш истината. Тя е, че матурата е непретенциозна проверка на наличието на елементарна грамотност и факти около общата култура, които трябва всеки да знае. Аз бих се подложил с удоволствие и на 50 такива матури, защото съм убеден в своята грамотност, а ти защо упорстваш? Страхуваш се, че ще ти лъсне целия мързел в часовете по български език и по литература ли?




Редактирано от checho на 26.09.04 23:38.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.