Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 18.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Случайно ли е това?нови  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 15:24



Забелязах, че няма два еднакви тарифни плана на Мтел с ГлоБул? Според мен е направено така, за да не могат да се сравнят лесно. Защото ако си направите труда да посмятате, ще стигнете до извода, че ГлоБул-ските пакети са много по-изгодни от Мтел-ските. Голям плюс при ГлоБул е, че пакетите минути за за всички мрежи.



Тема И като ти е кофти покритието?нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано23.09.04 21:49



кел файда, че си с 5ст. на минута на далавера..



Тема Re: И като ти е кофти покритието?нови [re: Чepнorлaв]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано23.09.04 22:58



Ами аз съм доволен от покритието на Глобул, наистина имало е места където да нямам сигнал, а М-Тел да има, но разликата между покритията на М-Тел и Глобул вече е много малка (в полза на М-Тел де). Даже все по-често се натъквам на места където Глобул имат по-добро покритие от това на Мтел.



Тема Re: Случайно ли е това?нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 12:08



Къде пък е ставало дума за обхвата тука? Охлюф бъркаш темата май май. А далаверата е много повече от 5 ст. на минута. Наблягам вурху това, че за Мтел трябва да си купувасх пакети и за Мтел и за ГлоБул и отделно да плащаш месечна такса. И конкретната ми тема беше, че са го направили нарочно да няма примерно пакет 30 мин и за Мтел и за ГлоБул. Забележете, че нито пакет минути не се наблчдава и при двата оператора.



Тема Re: И като ти е кофти покритието?нови [re: ohluva]  
Автор C_H ()
Публикувано24.09.04 13:46



Да, наистина е така, почти никаде Мтел няма преимущество в покритието. Говоря предимно за гр. Варна и близките селища
...поне от моите лични наблюдения....



Тема Re: И като ти е кофти покритието? [re: C_H]  
Автор P1O ()
Публикувано24.09.04 14:10



ама големи глупости говориш, нито във Варна нито където и да било не мога да говоря с абонати на глобул нормално, все трябва да внимават къде застават за да няма накъсване на разговора или заглъхване.... или друго.
аз пък имам наблюдения от София и Варна главно, но и неглавно от другаде .



Тема Re: И като ти е кофти покритието?нови [re: P1O]  
Автор XaMaB (откачалка)
Публикувано24.09.04 16:42



да бе и един мармот ги завива в станиол че да нямат обхват глобулци



Тема Re: И като ти е кофти покритието?нови [re: P1O]  
Автор C_H ()
Публикувано24.09.04 18:59



Глупостите ги говориш ти



Тема Re: И като ти е кофти покритието?нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.09.04 21:19



Мислиш ли, че с един ваучер на година му пука за покритието?




Тема GOVORETE PO TEMATAнови [re: Cтepн™]  
Авторeeeeeeeeeee (Нерегистриран)
Публикувано25.09.04 03:07



Az govorya za tarifni planove, te obhvata mi obsujdat. Abe hora ima si tema za obhvatite be.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.