Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:59 01.07.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Мобилтел номера-продължението !!!!нови  
Автор Koмyниkaтop (непознат)
Публикувано21.08.04 13:01




На този адрес има цялата информация по случая с имена снимки и факти благодаря на нормалните хора от форума също и на злонамерените нали и те са хора бе бате

Редактирано от Koмyниkaтop на 21.08.04 15:22.



Тема Виж сега:нови [re: Koмyниkaтop]  
Автор Singapore (wSm@rt)
Публикувано21.08.04 18:11



Виж сега!

Ако смяташ, че имаш проблем - обърни се към полицията!

Аз имах много сериозна разправия с представители на "Глобул", стигна се дори до там да ми пращат мутри.

Поразпитах коя служба на МВР с какво се занимава и накрая пуснах оплакване до съответната инстанция.

И за 2 седмици бюрокрация, проблема се оправи!

..........................................................................................

Ако имаш проблем - оплачи им се!
..........................................................................................

Обаче, нещо твоята история много ми се струва, че е шита с бели конци.

На места си противоречиш, държиш се истерично, не даваш никакви данни за себе си и т.н.
Оставам с усещането, че ти си мошеника, а не "М-тел"


Редактирано от Singapore на 21.08.04 18:13.



Тема Re: Мобилтел номера-продължението !!!!нови [re: Koмyниkaтop]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано21.08.04 20:45



Виж, с 2 думи, без да се впускам кой прав и кой крив.

Не може да искаш лоялно отношение от субект, който ти си измамил.
Каквато и да е причината след като си изговорил тези 320 лв. си бил длъжен да ги платиш, още повече не намекваш, че е грешка. След като си се изпарил, то не може вече да имаш каквито и да е претенции към МТел за лоялно отношение.

ПП: Впрочем би трябвало скоро и да получиш призовка; 320 лв. не са нищо за МТел, но правилата са си правила.


... и Panasonic

Тема Re: Мобилтел номера-продължението !!!!нови [re: Koмyниkaтop]  
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано22.08.04 02:12



В отговор на:

В разстояние на няколко месеца този номер ми е отнеман няколко пъти от непознати лица заедно с телефона




а ние ядеме домати с колчета

В отговор на:

тук е мястото да отбележа че този Иво работи като оператор.Това лице ми се обаждаше от номер 0888 900 638




клевета докато не предоставиш разпечатката на входящи обаждания, иначе си за прокурор

В отговор на:

След спиране на картата от служителка в отдел измами ми беше обяснено че картата ще ми се пусне следкато си платя сметката 320 лева която немисля да плащам до решаване на проблема




изобщо не си мислил да я плащаш тази сметка, иначе нямаше да минеш на анонимната прима където тарифата е четворно по-висока за подобен трафик.

(мълча за ограничението от 200 лева)

В отговор на:

заради това че съм дал гласност на проблема и съм имал наглостта




в момента имаш наглоста да клеветиш и както казах - ти си за прокурор.

В отговор на:

Немога да знам с какво се захващам но мисля че симпатията ми към Мобилтел свършва дотук така че мен решението на проблема не ме интересува вече задръжте си номера и авторитета.




ако искаш ще ти услужа с няколко куршума за дива свиня - да се гръмнеш.

В отговор на:

събитие се осмелиха да го отразят на сайта си само (Нюз бг) за което съм им безкрайно благодарен




искаш ли да ти го отразя по няколко хиляди форума, но да имаш предвид, че със всяко отразяване отговорноста ти за клевета си нараства пряко пропорционално.<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Bълk на 22.08.04 02:13.</EM></FONT></P>

Редактирано от Bълk на 22.08.04 02:22.



Тема За комуникатор...нови [re: Bълk]  
Автор The GAME (*_*)
Публикувано22.08.04 03:21



Написал си ми бележка, ще ти отговоря тук.
Какво мога да мисля по въпроса?До тук имам само твоята страна, която е изложена с невероятни по своята същност факти.
Освен това - неплатена сметка, обяви за продажба на номер (това е забранено),измамени хора и какво ли още не.
И да са ти взели М Тел номера- сигурен съм че е имало защо и всичко е правно обосновано, така че не бързай да искаш да ходиш в съда - там най малко 320 лв. ще ти изискват с появяването.
В понеделни имам среща с другата страна и ще се запозная със становището и на М Тел. Тогава вероятно ще кажа повече.
До тук СЪМНЕНИЯТА към теб не са станали по-малки, дори са се увеличили. Все още не съм сигурен, че говориш глупости, но 6-ото ми чувство го подсказва:)



Тема И още нещонови [re: The GAME]  
Автор The GAME (*_*)
Публикувано22.08.04 03:27



А и в крайна сметка - не е ли очевидно - отнели са ти правата върху картата, защото имаш неплатена сметка!!!Лична карта са ти поискали, защото вече имат такава практика - да регистрират поименно примите - и това е уредено със промяна във вътрешния правилник! Всичко останало е или твоя измислица, или неща, които наистина нямат нищо общо със случая.

Забавно ми беше последните дни, но ако в началото беше написал, че са ти регистрирали примата на твое име (което пак казвам е възможно!) и че имаш неплатена сметка нямаше толкова неща да говорим. определено ни загуби времето пич!

Заплахите от някви номера повярвай нямат нищо общо с това!
А дали си мамил хора е въпрос на друга тема!
Дали ще ти се случи нещо? Най- много дело срещу теб и нюз.бг, и то ако им се занимава.



Тема Re: Мобилтел номера-продължението !!!! [re: Bълk]  
Авторkomunikator (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 07:42



Da otrazi go nqma problem az sum siguren v sebe si i v tova koeto kazvam.



Тема Доколкото схващам,нови [re: komunikator]  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано23.08.04 12:02



от Мтел са установили (случайно или не, това няма значение), че лицето Х (ти) желаещо да подмени прима карта, има просрочени задължения към компанията по карта на договор. Няма нищо чудно в това, че примата е работила известно време, преди да бъде спряна. Понеже ползването на предплатени карти е анонимно, вероятно е минало известно време преди от компанията да решат, да спрат прима на лице, за което е установено, че има задължение по карта на договор. Не мисля, че в коя да е нормална държава ще се намери компания, която да предоставя услуги на клиент, който има неплатени сметки. Още повече, когато клиентът (ти) доброволно и публично си признава, че е минал на предплатена карта защото не е могъл да си плати сметката и, което е по-лошо, няма намерения да си я плаща. Освен това, доколкото ми е известно, няма проблем ако си натрупал задължение към Мтел, което не можеш да платиш, да подпишеш договор за разсрочването му, като при това картата не ти се спира. Така че, какъв точно ти е проблема?



Тема Re: Доколкото схващам,нови [re: r-н Двyтakтoв]  
Автор Koмyниkaтop (непознат)
Публикувано23.08.04 12:48



Здравейте да допуснем само теоритично че донякъде сте прав, в общите условия е записано че при неплащане на натрупано задължение оператора има право да преустанови достъпа до мрежата и да предложи на абоната предплатената си услуга.
Ако съм имал намерение нещата да са анонимни нямаше да предоставя личната си карта в бизнесцентъра и да им позволя да я преснимат ( направил съм го съвсем добронамерено и открито),спокойно можех да пратя някой приятел в бизнесцентъра затова съм дал такава гласност на проблема.Само да добавя вчера подарих картата на мой познат който няма и не е имал задължения към Мобилтел да видим сега какъв е проблема вече аз никога няма да ползувам този номер така че .....



Тема Хмммммм,нови [re: Koмyниkaтop]  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано23.08.04 13:24



значи. Най-вероятно, ако твоят приятел отиде и поиска да му се възстанови картата като предплатена, любезно ще му бъде обяснено, че това няма как да стане, защото за картата е установено, че е принадлежала на лице, което има неплатени задължения към Мтел и няма гаранции, че той, макар и да няма задължения към компанията и се явява в качеството си на добросъвестен кандидат-клиент, не е свързан с теб и няма да ти даде картата за ползване на теб. Също така вероятно ще му кажат, че ако желае да ползва хубавия номер, картата може да бъде възстановена като предплатена, но в предвид гореописаното обстоятелство, това може да стане само ако в същия момент твоя приятел подаде молба за преминаване на картата на договор. Но това са само мои предположения и изобщо не са сигурни. Също така мисля, чи тия 320 лв ще си ги платиш като поп заедно с лихвите и разходите за съдебното дело, щото Мтел води дела за по 20 - 30 лв неплатени сметки и едва ли ще те пропуснат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.