Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:00 26.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема SUPER NEKOREKTNI SA MTELнови  
Авторveso (Нерегистриран)
Публикувано07.08.04 22:32



Zdraveite, iskam da kaza kakvi izmamnici sa ot mtel, stava vapros za novite paketi minuti, abonirah se za novite paketi minuti po 150 minuti na mesec za 40 lv bez dds polzvah tezi paketi v prodalzenie na 2 meseca, kato vtoria mesec mi se natrupaha mnogo minuti nad 160m kam kraia na meseca, koito ne mozeh da izrashodvam poneze gsm mi e razvalen i zatova predi da mi doide fakturata sega na 7 avgust si smenih paketa minuti na 100m. na mesec,kato ochakvah i ostavashtite minuti ot starite paketi koito podchertavam sa pone 2 chasa da gi dobaviat kam novia paket ot 100m i da imam 220 minuti, no kakvo da vida kogato pusnah sms za da vidia kolko sa mi minutite obshto i kakva beshe moiata iznenada kogato razbrah che pri smiana na paket starite minuti ne se prehvarliat moite stari minuti biaha podchertavam nad 2 chasa koeto pravi okolo 80 leva koito az sam platil v broi i nemoga da gi izpolzvam i sam gi zagubil , tova e mtel palni pomiari i charvuli, az sam klient ot 1998 godina s sim karta ot 200$, vnimavaite mnogo s tiah kogato smeniate paketa minuti.



Тема Re: SUPER NEKOREKTNI SA MTELнови [re: veso]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано08.08.04 00:45



Не знам кой е некоректен и кой е коректен, обаче ако мислиш, че си направих труда да отделя повече от 10сек. над твоето мнение, написано на лайношиница, се лъжеш.

Освен това, не мога да приема, че точно тази компания заслужава да получи от теб такива квалификации - "palni pomiari i charvuli". Преди да изискваш каквото и да е внимание и уважение от отсрещната страна, е необходимо първо да демонстрираш своето. С употребените изразни средства, обаче, ти показваш точно обратното. Моля, поправи ме, ако греша.



Редактирано от checho на 08.08.04 00:57.



Тема Re: SUPER NEKOREKTNI SA MTELнови [re: checho]  
Автор CH€ (BACK)
Публикувано08.08.04 03:04



abe ......
ti ili rabotish v mtel ili obi4ash da te e*** s kvadraten i debel!
4oveka ti kaza 4e e klient ot 98 - a mtel naistina otbluskat mnogo klienti s agresiata si v 6*****ta si strategia.
Tazi firma vse o6te neznae kak da se darji s redovnite si i LOIALNI klienti.
Ne mislia, 4e obiasniha korektno i dostatu4no dobre kakuv e k** s novite tarifnite planove, vapreki staranieto si. Opredeleno ne e na davavera. No vsi4ko se vru6ta - licenzi se davat i na drugi firmi, pazara uj se liberalizira i mamata si traka kakuv e strah za kokala.

Uvajenieto - ne se demonstrira ot klientite - A SE PE4ELI. OK?

A klienta ima pravo na vsi4ko - za6toto blagodarenie na levatzi kato nas nekvalificiraniat im personal lapa zaplatki i bonusi, vee si gaziagata po seminar4eta i govori bez pari po slujebni JISIEMI. OK?
no tam poznavam i gotini hora...
Kirilitzata moje da si ya zavresh v g***, pisna mi ot kreteni deto revat za neya. - te ti knigi, te ti vestnitzi - za kvo se butash tuka kat ne razbirash kvo pishe izobshto??? EXCUSE me! ama ne si po-balgarin ot mene.



Редактирано от CH€ на 08.08.04 03:26.



Тема Re: SUPER NEKOREKTNI SA MTELнови [re: checho]  
Авторveso (Нерегистриран)
Публикувано08.08.04 10:48



ako iskash go cheti, samo vnimavai da ne te nahendriat i teb taka,posle druga pesen ste peesh,a tazi cigara si ia zavri otzade zapalena i se kefi.



Тема Re: SUPER NEKOREKTNI SA MTELнови [re: veso]  
Автор oziris79 (Той е)
Публикувано08.08.04 17:28



Може би преди да почнеш да говориш така трябва да се запознаеш с условията и описанията на новите тарифни планове...
Ето на този адрес

на 3-та страница, прехвърляне на минути, си пише, но просто някой трябва да го прочете... или да попита на *88...
Аз също съм абонат от 98 година, проблеми не съм имал досега, затова защитавам фирмата. Не мога да разбера защо когато нещо ти се струва, че не е както трябва, веднага почваш да говориш за помияри, цървули и т.н. За да ти се натрупат толкова много минути явно не си преценил колко ще ползваш... Не мисля, че можеш да виниш някой за това, най-малко МТел...
Айде със здраве




Тема Re: SUPER NEKOREKTNI SA MTELнови [re: oziris79]  
Авторveso (Нерегистриран)
Публикувано08.08.04 19:45



minutite ostanaha poneze gsm mi beshe povreden, povtariam za teb specialno.



Тема Re: SUPER NEKOREKTNI SA MTELнови [re: veso]  
Автор oziris79 (Той е)
Публикувано08.08.04 20:08



Благодаря за пояснението, явно из цялата методиевица не съм го дочел правилно
Но все пак при смяна пакет останалите неизразходвани минути се губят. Това целях най-вече да ти кажа в предишното мнение



Тема Re: SUPER NEKOREKTNI SA MTELнови [re: veso]  
Авторwesfdcvx (Нерегистриран)
Публикувано08.08.04 20:32



Dobre shte e kato polzwash njakakwa usluga da prochetesh wnimatelno uslowijata za polzwane.
Sam si si winowen che si zagubil minutite... Shto kato si si fixnal telefona ne si produlzhil na sushtija plan dokato si izgoworish natrupanite minuti pa togawa da minawash na druga tarifa?



Тема Re: SUPER NEKOREKTNI SA MTELнови [re: veso]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано09.08.04 00:51



Поредния тъп, тъп та вдлъбнат...
Я пиши на кирилица бре!!!
В условията на пакетните планове изрично е вписано, че при промяна на плана се губят натрупаните минути от предишни месеци!!!
Това, че не четеш какво ползваш не е проблем на Мтел а само твой!
В случая не става дума за некоректност, а за печалба, стремят се да си гарантират определен брой левчета от всеки абонат...

Welcome to the real world


Тема Re: Какво дожияхме Чечонови [re: checho]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано09.08.04 08:27



Да те нарочат за служител на М-Тел
Иначе си абсолютно прав. Има страшно много неграмотни хора. Немогат да пишат и ги мързи да четат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.