Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:42 26.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: не смяташ линови [re: motek]  
Автор ~DPAKOHA~ (перко)
Публикувано23.07.04 13:18



ne se zaqjdam s mtel prosto ne mislq 4e ne6tata v bg sa stignali do nivoto na takiva "hvalbi"!govorq za bulgariq ne specialno za mtel!A i ot 4oveka , koito go kazva izglejda malko "sme6no"
ne se qdosvai nqmam lo6i 4uvstva kam mtel



Тема Re: не смяташ линови [re: ~DPAKOHA~]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано23.07.04 13:38



Въпроса ми беше абсолютно прагматичен.
Аз съм съгласен с Ленни , че има много голяма , и то качествена разлика , в обслужването на клиентите на " М-Тел "
За да не звуча голословно , предлагам на теб и всеки , който има съмнения в качеството на обслужване от " М-Тел " , да направи сравнение с обслужването на : " БТК " , " Софийска вода " , " Енергоснабдяване " , " Топлофикация " и др.
Имах " щастието " да си контактувам с повечето от изброените фирми , и за мен извода е ясен



Тема Re: не смяташ линови [re: motek]  
Автор ~DPAKOHA~ (перко)
Публикувано23.07.04 13:41



Vi6 sq podobrenie ima nqma spor ideqta e 4e dokato stane kato v zapadna evropa ili usa 6te mine mnogo vreme.Ne moje6 da sravnqva6 s btc s.voda i dr.Tam ima edno poqtite MONOPOL i na tqh NE IM PUKA kakvo mislqt klinetite.Haide ot btc moje6 da se li6i6, no ot sofiiska voda ne moje6!



Тема Re: не смяташ линови [re: lenny]  
Авторce (Нерегистриран)
Публикувано23.07.04 14:14



къде намеси па са обслужването!! ;-)) ставаше дума за треска за злато!!



Тема и кво са?нови [re: Maйkъл Фoли]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано23.07.04 14:21



да се хабим ли искаш да кажеш?
ад също имам съмнения кое къде отива.. навремето с Мазди-те също имаше голема врътка неква, така че искам да видя барем 10 джипа на отидат в случайни хора..



Тема Re: и кво са?нови [re: Чepнorлaв]  
Автор 2O1 (?)
Публикувано23.07.04 15:16



Tova e dobre izvesten fenomen:

Ako ti naprimer spechelish horata ste sa slychaini, no ako Vyte specheli vsichko e naglaseno

Do you, don't you want me to love you
I'm coming down fast, I'm right here above you


Тема Re: не виждам никъде да съмнови [re: ~DPAKOHA~]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано23.07.04 16:19



писала че сме стигнали и надминали Европа. Писах и казах, че нивото на услугите се е повишило в сравнение от преди няколко години когато аз започнах да работя в МТел и това е неуспоримо. Нещо повече върху това се работи непрекъснато.
И друг път съм казвала, че съм готова да чуя всяко едно разумно предложение и дори да се опитам да направя каквото е по силите ми да го види който трябва / естествено мястото ми в йерархията на фирмата не е толкова високо, че да обещая и изпълнение/.
Както и да е - аз бях сигурна че няма да остана незахапана за това си изказване, така че щом ти е смешно смей се за моя сметка.
Аз мога да си го позволя



Тема Re: ама ти него не го мислинови [re: 2O1]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано23.07.04 16:22



той е връзкар Те отсега на модераторите са им "записали" по един джип



Тема дааа бе..нови [re: lenny]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано23.07.04 16:30



вие пускайте такива теми, та после ние да ходим да обясняваме, че нямаме сестри..
не ми харесва така.. ама никак даже.. то да беше верно, че да си призная ама то пусто..



Тема Re: ахаааанови [re: Mopфиyc]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано23.07.04 16:33



ахааа еее ми хубаво тогаваа знам ли вече все нали съм пусто трън в нечии очи / дразнител/, / дразнител/, / дразнител/, / дразнител/,
/ дразнител/, / дразнител/, / дразнител/, / дразнител/





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.