Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 25.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Занови [re: mombo]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано30.06.04 15:45



по принцип съм против писането на латиница -защото отнема много време четенето на постинги на латиница, а и на места синтаксиса е волна интерпретация
От друга страна обаче си мисля, че ценните неща писани във форума стават все по-малко та се чудя дали не е по-важно да пишем тогава когато имаме какво да напишем и да пишем наистина стойностни неща независимо от азбуката.



Тема Re: Мнението на всички клубаринови [re: Mopфиyc]  
Автор denethor (член)
Публикувано30.06.04 15:59



Е какво като не работи кредора? Да не би да не може все пак да се кирилизира? Кнопикса, както и повечето лайв дистрибуции си се кирилизират прекрасно. Има тонове текстове и описания по въпроса как точно се прави. Това, че някои юникс/линукс юзери изтъкват ОС-а като оправдание говори повече за тотален мързел.



Тема Re: Мнението на всички клубаринови [re: motek]  
Автор mf (смешко)
Публикувано30.06.04 16:03



ДА. Да си съхраним нашата си азбука,а и доста хора си пишат на латиница както им дойде - има си правила за изписване на бълграски букви



Тема Хайде сега..нови [re: good riddance]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано30.06.04 16:04



какво толкова те провокира, че да пуснеш такава тема? мисля че преди няколко месеца имаше нещо подобно отново.. нека хората си пишат както им е кеф - що ще ги триеш - просто който не му се чете маймуницата няма да я прочете и няма да отговори на въпросния човек. Гледам че гласуването отива накъм триене, но аз няма да съм този който ще трие!




Тема Re: Galandroнови [re: Gallandro]  
Автор dmitko ()
Публикувано30.06.04 16:19



mmm... da prav si i az mrazia da mi pi6at ei taka...
ама просто като не ти харесва визията не отговаряш и толкоз.
В крайна сметка ако е нещо интересно какво пък kato e napisano ei tai - kato te interesuva 6te 4ete6 ако не - няма да 4ете6



Тема Re: Мнението на всички клубаринови [re: Mopфиyc]  
Автор XaMaB (непознат )
Публикувано30.06.04 16:50



Не искам спор по тема операционни системи ама баси добрите ОС дето не може да си сложиш една кирилица.
А това че някъде някой админ не си е свършил работата вече е друг въпрос.

Твърдо ЗА писане на кирилица



Тема Re: Galandroнови [re: dmitko]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано30.06.04 16:56



Е, аз не съм ли казал същото?!?!

Само дето не е зле да кажеш и защо не отговаряш та да знае въпросния човек как да постъпи, ако държи да говори с теб.


Той стана безсмъртен... но за кратко.

Тема Re: Хайде сега..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор good riddanceМодератор (честен)
Публикувано30.06.04 17:12



Провокираме точно това нежелание за четене на маймуницата от юзерите в клуба. Това е начин за повишаване на нивото в клуба, както и ангажимент за всички, които искат да получат отговор на свои зададени въпроси или да предоставят отговор на зададен към аудиторията въпрос.

Моето мнение в случая е валидно, колкото на всеки друг юзер тук, а и където и да било другаде. Искам да уточня, че бих приел и пуснал в употреба едно такова запитване само и единствено, ако то бъде прието с абсолютно мнозинство, какво за момента не е налично.


ПП: Аз от своя страна не мога да си обясня по никакъв начин твоята реакция. Все пак става дума за нещо елементарно, което зависи само и единствено от всички нас взети заедно, а не от Пешо, който е в САЩ и е решил да напише нещо, но междувременно не използва Windows, карта на Мтел и няма голям интерес към запитаното............, но има мнение по всички въпроси, засягащи Мтел или Глобул....



Rira bien qui rira le dernier.


Тема Re: Мнението на всички клубаринови [re: checho]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано30.06.04 17:33



Е не всички ползват Win де :) Макар че и по другите операционни системи проблемът е лесно разрешим.

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Мнението на всички клубаринови [re: Mopфиyc]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано30.06.04 17:35



Ами аз в такива моменти си пиша в онлайн конвертори... Ако има желание, начин се намира

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.