Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:47 27.09.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Поредното място без обхват на м-тел...  
АвторBaнkaтa (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 20:31



...е пещера Ягодинска в родопите, един от 100те национални туристически обекта. Всеки уикенд там е ФУЛ с туристи, буквално, а от пещерата се вижда на един далечен хълм една ретранслаторна куличка :-)
Но обхват нема, а на Глобул има... Как стават тия работи - незнам.
Все като се забия някъде, с глобул всичко е на 6, с мтел - фира :-(

баси...



Тема и още...нови [re: Baнkaтa]  
АвторNekafTip (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 20:33



аз имам вила в с. Церово, при Своге, в центъра на селото обхват има, но от другата страна на реката, където е 1/2 от селото - няма. А на Глобул има догоре, клетката се вижда на един баир към с. Бов...



Тема Re: Поредното място без обхват на м-тел...нови [re: Baнkaтa]  
Авторce (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 23:30



аз знам доста такива места на които глобул има покритие, а мтел не, а има и обратното (което е нормално ;-) и моето мнение е, че мтел има по-добро покритие от глобул, но не много по-добро

а странно, на ягодинската пещера на входа миналата година около септември имаше мтел, а нямаше глобул (на изхода нямаше нищо) къде ли им се е дянала клетката ;-))

а миналата седмица присъствах на това как се покрива район незнам дали временно заради хората с лодки по арда или за винаги, но на ВЕЦ Студен кладенец във вторник вечерта нямаше покритие, а в сряда на обяд когато се исипаха 150-200 човека лодкари имаше вече покритие на мтел ;-))



Тема И как позна че няма там обхват?нови [re: Baнkaтa]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано10.06.04 09:24



аз случайно всяка година съм там - тази вече бях - преди 2 месеца. Как пък никой от компанията дето бяхме 10 човека нямаше такива проблеми?? ако искаш и снимки да ти пусна.. само дето незнам дали имаме с телефони, но мога да проверя



Тема Re: Поредното място без обхват на м-тел...нови [re: Baнkaтa]  
Автор dmitko ()
Публикувано10.06.04 09:36



Мммм.... да пред ягодинската пещера не само, че има обхват ами и четирите сегмента на Siemensa са ми пълни, а в момента съм в София и силата на сигнала е три сегмента - интересно.
Колкото до с. Ягодино разходи се из околностите му е ще разбереш ,че надали някога Глобул ще достигнат тяхното покритие. Чак в горната част на Триград започва да се губи обхвата.
Но да не забряваме, че нещата все пак зависят и от телефона.



Тема Бъркаш нещо...нови [re: Baнkaтa]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано10.06.04 10:29



Може би е било авария, но там имаше обхват още преди две години. Миналата също ходих и отново имаше. Става дума точно за входа на пещерата. Спомням си, че бях в Триград и там нямаше покритие, но като отидох пред Ягодинската се появи и проведох няколко разговора... след като си получих камарата натрупани СМСи...



Е, те т`ва е...


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.