Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 23.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Изложих се с Примата, какво ще стане сега?нови  
АвторБepaчkaтa нa Cpaмoвe (Нерегистриран)
Публикувано21.05.04 11:07



На Прима съм.
Брат ми ме подкокороса, че можело да налучкам номера на ваучер и тъй да си заредя сметката без да плащам пукнат лев. Дори чул че имало генератори на Прима ваучери в нета. И аз реших да пробвам - какво толкоз - всяка вечер преди нялагане набирах грешни номера, а накрая вчера ми каза госпожата "Въвеждате за 10-то пореден път грешен номер, вашата сметка оттук нататък не може да бъде презареждане, обадете се на центъра за обслужване на абонати"

Някой имал ли е подобен опит? Какво ще стане сега? Много ме е срам какво ще ме питат и все още не мога да събера кураж да се обадя, а и нямам оправдание за случилото се.

От срам днес ще си купя бикънект, че в примата ми вече няма кеш, а туй с 19-те лева време за разговори ми се струва далавера, а има и бонус от 3 до 15 лв. на принципа на томболата.

Някой ще ми даде ли съвет???

Май ще търся някой приятелка да се обади вметсо мен :



Тема Re: Изложих се с Примата, какво ще стане сега?нови [re: Бepaчkaтa нa Cpaмoвe]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано21.05.04 11:51



Ми, купувай B-Connect. Само да знаеш, че и там има такава защита!
Другото, което се сещам е, следното - дали в твоя случай няма да е възможно да зареждаш примата си чрез ATM ?



Тема Re: Изложих се с Примата, какво ще стане сега?нови [re: checho]  
АвторCpaмoбepaчkaтa (Нерегистриран)
Публикувано21.05.04 12:15



Добре, аз ще опитам през АТМ, но да не си изгубя парите?!
Освен това при зареждането през АТМ май не се ползва намалението от рода 30 лева за 25.20 или каквото там беше.
Това не мисля че е решение, а в преодоляването на срама е проблема. А след това това дали ще има други проблеми - глоби, ходене до офиси и тнт. срамове ще разбера чак след това.

Убийте ме с камъни!



Тема Re: Изложих се с Примата, какво ще стане сега?нови [re: Cpaмoбepaчkaтa]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано21.05.04 12:39



Глоби и санкции е невъзможно да има. Причината е ясна - ти при покупката на предплатена карта не представяш никакви документи за самоличност, които да се копират и съхраняват. Също така, не подписваш никакви договори, които да указват какъв вид употреба на картата е правилна и какъв - не. За да ти се наложи глоба или наказание, те трябва да докажат, че си виновната страна, което е невъзможно. С други думи - нямаш никаква обвързаност с оператора, която да те задължава ти да ползваш (или да не ползваш) услугите му по един или друг начин, наложен от него.



Тема Re: Изложих се с Примата, какво ще стане сега?нови [re: checho]  
АвторCpaмoбepaчkaтa (Нерегистриран)
Публикувано21.05.04 15:52



Чечо, успокои ме :) Сега остава и да се обадиш вместо мен и ще си залужиш почерпката



Тема Re: ХА , ХА ,ХАнови [re: Cpaмoбepaчkaтa]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано21.05.04 15:59



Но преди това трябва да минеш на Би-Кънект



Тема Re: ХА , ХА ,ХАнови [re: motek]  
Автор HAMELEONA (хамелеон)
Публикувано22.05.04 00:19



С такива глупаци като тая нищо чудно,че България е на това дередже



Тема Re: Изложих се с Примата, какво ще стане сега? [re: Бepaчkaтa нa Cpaмoвe]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано22.05.04 13:30



Звънни на тоя номер за обслужване на клиенти 1110 май беше и ще ти заредят служебно, как не се сети

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Изложих се с Примата, какво ще стане сега?нови [re: METHOD]  
Авторm tel (Нерегистриран)
Публикувано22.05.04 13:50



obadi se mislq na 1110 i vsi4ko 6te se opravi.6te ti q razblokirat



Тема Re: Бикънекта съкс!нови [re: m tel]  
АвторCpaмoбepaчkaтa (Нерегистриран)
Публикувано22.05.04 19:27



Бикънекта съкс! От турската граница до Бургас постоянно губеше обхват, че дори и пращеше, ужасяващо! Докато с мтел не ми се е случвало никъде в близките 2 години.
Освен туй си е ебаси играчаката да вадя карти постоянно. Няма ли телефони с 2 гнезда? И съм много разочарована от бонуса - само 3 лева ми се падна... скръндзи! Единсвената далавера е че смсите до глобул и мобиком са само 18 ст., пък там са ми повечето френдс. Изглежда през деня ще съм с Мтел заради колегите, а вечерта на Глобул.

невероятна глупачка съм, ама само тук мога да си го призная,
още не съм се обадила на оня номер да ми оправат примата




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.