Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:13 02.07.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Въпросче с повишена трудност!нови  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано02.05.04 23:39



След като с новите тарифни планове вече към услугата "семейство и приятел" вече ще може да се включват и абонати които са на ПРИМА, как ще се отчита разговора който ПРИМАТА ще води към човека, който я е включил ??????? Интересно нали??? Защото ако ПРИМАТА говори в тази мини групичка на скъпите си тарифи, това семейство и приятели ВОБЩЕ не е онова старото което си познаваме !!! И вобще съм съгласен с мненията на някой от посетителите във форума, че от М-тел можеха да постъпят много по-простичко ако искаха да намалят цените! !

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Въпросче с повишена трудност!нови [re: vip4o]  
Автор Илko ()
Публикувано03.05.04 00:02



Според мен идеята на цялото това упражнение е клентите на Прима да преминат на абонамент. Така че се съмнявам да има промени по цените им.



Тема Re: Въпросче с повишена трудност!нови [re: Илko]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано03.05.04 00:19



Бе знам аз каква им е идеята, ама при тези цени се съмнявам някой клиент на прима да го направи! Поне така ми се струва на мен!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Въпросче с повишена трудност!нови [re: vip4o]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано03.05.04 08:03



Разговорите , които Прима клиент води в " Семейство и Приятели " е 0.71 лв с ДДС. Абонатите на новите тарифни планове , ще могат да говорят в " Семейство и Приятели " на 50 % от стойността на минутата , в заявения пакет
Ако въпроса ти е бил друг - моля поясни



Тема Пояснявам :)нови [re: motek]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано03.05.04 14:55



Та значи така! Как беше досега !!!! Досега абонат "А" включваше абонати "Б" , "С" , "Д" ...... и разговорите между тях бяха на една и съща тарифа!!! Т.е. ако например абонат "А" се обаждаше на абонат "Б" цената мисля че беше 12 ст. на минута , както и ако абонат "Б" ако се обадеше на абонат "А" пак цената си оставаше същата ( 12 ст. ) !!! По абсолютно същият начин и на същата тарифа се таксуваха и разговорите които се водеха между абонати "С" и "Д" , както и между "С" и "А" и т.н...... в семейство и приятели!!! Сега обаче, вече абонат на новите тарифни планове може в услугата семейство и приятели да включва и прима клиент?!?!?! Та иде реч за това, че ако абоната например си е заявил пакет от нула минути, то тогава той говори със хората които е включил в семейство и приятели на цена от 35 ст. на минута без ддс!!! Ако обаче единият от тях е ПРИМА клиент, би ли следвало и ПРИМА клиента да говори на същата тази цена от 35 ст. без ддс когато се свързва с абоната който го е включил в услугата си за семейство и приятели?
Сега стана ли ясно какъв ми е бил бъпроса?

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Пояснявам :)нови [re: vip4o]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано03.05.04 15:07



Това е облекчение за хората, които си плащат такса всеки месец, ако и Примите искат така да минат на тарифа... Просто е. Не можеш да очакваш, че човек, който би могъл да изкара цяла година с ваучър за 5 лв. трябва да получи същите условия, като някой, който плаща такса всеки месец...




Тема Re: Пояснявам :)нови [re: vip4o]  
Авторce (Нерегистриран)
Публикувано03.05.04 15:08



нещо не си разбрал

сегашната "фамилия" не е устроена така

сега е ако аз те включа теб за фамилия, то само аз говоря с теб по-евтино, а ти с мен не (освен ако и ти не ме включиш в твоята фамилия)

като имаш право само на 2 телефона да си слагаш за фамилия

тва е нещо като при примата, само дето там са 5 номера



Тема Re:Бъркаш двата щатанови [re: vip4o]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано03.05.04 15:16



Въпроса ти беше за " Семейство и Приятели " , НАЛИ ?
Ако отговора е - да , то!!!!! :
Как беше досега !!! Абонат "А" говори в "С&П " с абонат "Б" , "С" ,"Д".......на преференцялни цени . Ако абонати "Б" , "С" , "Д" ......желаят да говорят с абонат "А" на същите ( преференцялни ) цени , то те СЪЩО трябва да вкарат абонат "А" в "С & П ".
Сега е абсолютно същото , като разликата е , че за Примата са 5 ном. , а за новите тарифни планове те са 2
Ако въпроса ти е бил за някоя друга затворена група - то това е друг щат



Тема Re: Пояснявам :)нови [re: Gallandro]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано03.05.04 15:23



Ако това се нарича облекчение здраве му кажи Не смятам, че е облекчение да караш абонатите си да ходят с калкулаторите в джоба!!!
Поне всеки втори в този клуб се изразява така: Като взех калкулатора и сметнах, че..... !!! Както и ако искаха да правят облекчения не трябваше така да осакатяват услугата семейство и приятели, а трябваше да я оставят непокътната!!! Така, че облекчение не ми се вижда точната дума!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re:Бъркаш двата щата [re: motek]  
Автор Дyпapин Дyпapинoв (аз съм бе!)
Публикувано03.05.04 15:30



Може би Vip4o се бърка с "Фамилия" - там всеки говори с всеки на по-ниската цена...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.