Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:25 05.10.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Otstypki za telefoniнови  
Автор root666 (masterhacker)
Публикувано17.03.04 09:16



Znaete li kakwi otstypki se prawqt za policai pri zakupuwane na telefon ot mtel(stawa duma samo za aparat). Siguren se 4e takiwa otstypki ima, zashtoto edin priqtel si wze, no toy si go wze na izplashtane za tri godini, i ne moje da se smetne to4no kolko e otstypkata. W biznes centyr ne iskam da hodq da pitam, zashtoto ako shte wzemam, shte e na imeto na kuma mi, toy e policay, i weroqtno na mene nqma da mi kajat. A ne mi se iska da zanimawam nego da hodi da se razprawq, taka 4e ako nqkoy znae i ima opit da spodeli. Blagodarq wi predwaritelno!

“Всички ние сме мастурбатори, малко сме обаче Великите Мастурбатори”.


Тема Re: Otstypki za telefoniнови [re: root666]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано17.03.04 09:34



Малка отстъпка ли е , да вземеш последен модел апарат , без първоначална вноска и до 36 месеца на лизинг



Тема Re: Otstypki za telefoniнови [re: motek]  
Автор root666 (masterhacker)
Публикувано17.03.04 09:52



Ne shta da wzimam nishto na lizing, iskam da si platq w broy. Nito pyk iskam posleden model aparat, iskam neshto po sredna klasa, no ne ot garajnite magazin4eta, a ot Mtel, zashtoto segashniq mi telefon e kupuwan ottam, i za tri godini ne e mrydnal. A i ne wijdam posta ti kakwo obshto ima s wyprosa mi ???

“Всички ние сме мастурбатори, малко сме обаче Великите Мастурбатори”.


Тема Re: Otstypki za telefoni [re: root666]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано17.03.04 10:30



Според мен ОТСТЪПКАТА се състои в това което ти обясних. За повече информация *88



Тема Re: Otstypki za telefoniнови [re: root666]  
Автор Cenzor (Всевиждащ)
Публикувано17.03.04 11:36



E, ако ще купуваш телефон, той така или наче ЩЕ трябва да ходи и да се разправя. Накарай го ТОЙ да звънне на *88 и да пита, защото на теб естествено няма да ти кажат.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.